poster

Sejdeme se v Benátkách

Drama

Nizozemsko, 2015, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dr.dogous
  **

  scénář 2 režie 2 herci 1 výprava 2 celkem 7 Hodnocení 35 % Ráj je všude a vede k němu každá cesta. Vlak movie, nudná, nezaujalo, rozvleklé, herci nesympatičtí.(2.11.2016)

 • Malarkey
  ****

  Nizozemsko je filmovou zemí, se kterou mívám docela problémy. Umí natočit hodně dobré filmy, ale umí natočit i hodně divné filmy. Tady se ale nabízel zajímavý roadtrip dcery s čerstvě poznaným otcem a to je přesně to, proč jsem se na tenhle film tak moc těšil. Zajímavé na tomhle filmu je třeba i to, že jeho doslovný překlad je právě Sejdeme se v Benátkách a přitom se v Benátkách odehrává asi jenom prvních deset minut. Pak se odehrává ve Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Bulharsku a nakonec v Turecku. Jediné nizozemské na tomto filmu je asi jenom skutečnost, že ta dcera tam sem tam do kamery mluví holandsky. Jediný problém jsem měl nakonec akorát s herci, kteří mě ze začátku dost rozčilovali, ale po chvíli jsem si na ně zvyknul a celý ten výlet po Balkáně najednou měl úplně jiný rozměr.(30.11.2015)

 • Enšpígl
  ****

  Holandské filmy bývají často tak moc free, že je člověk vydýchává ještě u vánočního stromečku. Tady taky, ze začátku na mě postava Maura vybaila tolik zbytečných keců, až jsem měl dojem, že sleduju mistrovstvé světa v blábolení. Naštěstí má v sobě film železniční tratě, cestování vlakem, malá i velká nádraží, pro což mám slabost, takže místo abych film vypnul, začínal mě díky železniční cestovatelský poetice bavit. Oba hlavní hrdinové byli svým chováním tak sympaticky nesympatický, že jsem si je nakonec oblíbil. Film má v sobě mnoho momentů, které postrádají dialogy i vyprávěcí posun, říká se jim melancholické scény, který umí trefit . Obsahově možná provařená zápletka, ale způsobem vyprávění velmi příjemná a silná záležitost.(30.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Rupture (2016) | One Winter Proposal | Grey's Anatomy S15E11 VOSTFR HDTV