Úplněk (S05E07) (epizoda)

 • Kanada

  Full Moon

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2018, 44 min

 • IZFNP
  ****

  Tvorcovia sa zobudili a zistili, že majú medzi postavami Alfréda Veľkého. Bolo na čase, napokon práve on je najväčším ochrancom Anglicka pred severanmi. Pre mňa ide o zábavnejší diel tejto série. I keď za starými dobrými Vikingami plačem, v tejto epizóde sa im scenár po dialógovej stránke priblížil viac, než tomu bolo u predchádzajúcich dielov. Pomedzi dialógmi je vidno, že vývoj celej série je kočírovaný pomerne slušne, a ja som zvedavá, ako dopadne sľubovaný Ragnarok. Tie charakterové zmeny sú však viac a viac neskutočné, tak ako i vzťahové preferencie väčšiny postáv. Kedy sa z Bjorna stala tak zbytočná postava? Má Flokiho linka i nejaký význam? Ivar a Heahmund sú asi to najviac zaujímavé na tejto epizóde, pripomínajúc mi posedenia Ragnara s Eckbertom. PS: Prosím, vyhoďte niekto už toho strihača...(24.1.2018)

 • Kimkong
  **

  Flokiho část nuda. Zbytek jen mrdání a nudné plánování.(8.5.2018)

 • Cheeter
  ****

  Hodnocení bylo dost na hraně ***, ale dal jsem **** za tu sámskou princeznu. Jinak dějově docela slabota, i když některé naznačené vztahy mohou zajímavě vyústit. I když se dalo zkrátit. A jsem zvědavý, co bude s Alfrédem, tahle jeho cesta by mohla být zajímavá.(6.1.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Po čase jsem opět udělil čtyři hvězdičky, přestože nešlo o epizodu se zběsilým tempem a úžasnou akcí. Hodně se debatovalo, ale bylo to k věci, Bjorn si našel novou nevěstu a hned jsem se bavil, navíc jsem se dozvěděl, jak se správně kastruje sob a viděl jsem Flokiho, jak se snaží vybudovat komunistické zřízení.(21.5.2018)

 • Frajer42
  **

  Spoilery! Další totálně nudná epizoda točící se kolem vztahů, ať už těch mezilidských nebo partnerských. Totálně zbytečný díl. Nestane se vůbec nic, co by vás alespoň trošku potěšilo, překvapilo nebo zaujalo. Očekávaná bitva všech bitev byla tedy o epizodu odložena. Zřejmě doposud nejhorší díl celé série, a to byl samotný start série hodně slibný.(6.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sony PlayStation 4 PS4 / Slim / Pro 1TB 500GB Console Only$215 25d left | 05.04.1822:54 Uhr VA - Hardstyle Classics Part 1 Techno320 kbit/s 0 / 01.957 Hits VID P2P DDL 0 Kommentare | The Seagull