poster

Muž z Hongkongu

 • Francie

  Les tribulations d'un Chinois en Chine

 • Itálie

  L'uomo di Hong Kong

 • anglický

  Up to His Ears

 • Československo

  Muž z Hongkongu

Komedie / Dobrodružný

Francie / Itálie, 1965, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • andrii
  ****

  Utrpení mladého boháče, skoncujme to. Hon na Jeana-Paula začíná. Běž, Belmondo, běž, s neposlušnou lokýnkou i bez. Z vlastní vůle oběť na útěku. Velím do šantánu. Tam na tebe sličná slečna, pleti i vlasů barvy bílé kávy, čeká. Trochu šťávy a kuráže do života. Kaskadérské skoky, dobrodružné vrtochy, smyslné plážové pózy, odhalené zahalení krásné panny na mořském dně. Však zcela se nezahojily milionářské šrámy mé. Ach ne, jsem opětovně nesnesitelně bohat, sebevraždu je třeba důkladně naplánovat.(3.1.2016)

 • pakobylka
  ***

  Málo platné - i když se snaží, "Muž z Hongkongu" není "Mužem z Ria" (1964) ani "Mužem z Acapulca" (1973). Je napěchovaný spoustou nápaditých veselých momentů, ale taky se přehnaně předvádí bez ohledu na další vývoj zápletky - dokonce by se dalo říct, že svou neukázněností občas vyvolává spíš zmatek ... pokud ovšem nedostal za úkol realizaci menších i větších oslích můstků k překonávání rozličných terénních nerovností vyskytujících se mezi jednotlivými scénkami ... a scenériemi. Přitom nikterak nebazíruju na vzhledu onoho muže, třebaže jeho zevnějšek při několika z nesčetných eskapád dojde značné úhony - aby byl hned v navazujícím záběru prostý sebemenší poskvrnky. Na druhou stranu - přes všechny zmíněné nedostatky se jedná o podívanou nadprůměrně zábavnou ... pro dny všední i sváteční ... 3,5*(4.1.2016)

 • Scalpelexis
  ****

  Dobrá prkotina. Každá vteřina filmu je jen záminkou k dalším potrhlinám, zručným útěkům a vůbec odvážně parodujícím prvkům. A filmu se to daří na jedničku. Hodťe rozum a logiku za hlavu, na chvílí neberte svět vážně, protože mě tento postoj vrátil do dětských let a upřímně jsem se poťouchle několikrát zasmál. "A sledoval vás někdo zepředu?" "Ne" "Takže to vás musel.." *pomalu se otáčí za sebe* ".. někdo sledovat zezadu!"(31.12.2016)

 • Honzíno
  ***

  Po famózním dobrodružně-komediálním Muži z Ria se vydal De Broca na pole ztřeštěnosti. Bohužel ale své vizi, kterou dotáhl k dokonalosti v zakončení pomyslné trilogie, nedal hlavu a patu. Proto sledujeme jen změť scének bez většího smyslu. Jenže ty střípky jsou neuvěřitelně zábavné, na svou dobu skvěle natočené, plné odvážných řešení, akčních kaskadérských kousků a praktických filmařských perliček.(1.8.2016)

 • emma53
  ****

  Ach jo, celý náš Bébel jak ho známe všichni. Mimo jiné zcestovalý muž, který byl už v Riu, tady se vyžíval v Honkongu a jak víme, ještě následovalo Acapulco. V Honkongu jako Arthur, miliardářské to dítko zvládnul skoro všechno, co kaskadérské kousky vyžadují, zkrátka živel v lidské podobě a tady to byla jedna akce za druhou. Na lodi, pod vodou, při automobilových honičkách, na lanovém houpacím mostě nad propastí (super scéna), vyhnul se jak jinak, mnoha výbuchům, zkrátka si prošel snad všemi možnými eskapádami a když už jsem si říkala, že už mu schází jen nějaký ten kaskadérský kousek s letadlem, šup a měla jsem ho tam taky. Bez té příšerné patky a s krásnou Ursulou to byl krásný párek (nějaký čas i v soukromí). Jediné, co mě trochu rušilo, byl dabér Vladimír Brabec, přece jen mně k Belmondovi sedli víc Jan Tříska a Jirka Krampol i když vím, že jich bylo ještě pár jiných.(13.10.2014)

 • - Bylo to poprvé, co herci ze západu pracovali v Nepálu. Z města Patan byli někteří jeho obyvatelé kvůli natáčení na týden vystěhováni. (Zdroj: Philippe Durant: Belmondo). (vesper001)

 • - Jean-Paul Belmondo (Arthur Lempereur) a Ursula Andress (Alexandrine Pinardel) se seznámili při natáčení právě tohoto filmu a sedm následujících let byli párem i v soukromí. Andress později řekla novinářům, že Belmondo ji okouzlil schopností ji rozesmát. (Zdroj: Philippe Durant: Belmondo). (vesper001)

 • - Snímek byl natočen na motivy románu Julese Verna „Číňanovy trampoty v Číně“. (sikky)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Descargar El blues de Beale Street Excelente calidad DVDRip | वीडियो | Married At First Sight AU Season 6 Episode 6