poster

Chodba

 • Švédsko

  Isolerad

 • anglický

  Corridor

Mysteriózní / Thriller

Švédsko, 2010, 76 min

 • Karamanlis
  ****

  Pár postáv, stvárnených pre neseverana neznámymi hercami (výnimkou je ostrieľaný harcovník Peter Stormare, ktorý si tu strihol jednu z vedľajších úloh), interiér jedného tuctového bytu + ostatných nevľúdnych panelákových priestorov a občasné prenesenie deja do učební lekárskej fakulty - toto málo Švédom bohate stačilo na natočenie slušného psychologického thrilleru. Štvrtá hviezdička je z časti za hlavičku, uštedrenú urozprávanej, zvedavej domovníčke (neraz v živote som mal nutkanie urobiť čosi podobné...:-).(2.3.2013)

 • GrungeChild
  ****

  S prostory 1,5 x 5 metrů se dá hovořit o skutečně minimalistickém drama, které ač původem ze severské produkce, tak oplývá celkem sympatickými schopnými herci (Larsomilové prominou) a výbornou atmosférou, kterou si musí s radostí vychutnat každý nesnášenlivý introvert, co pravidelně pozoruje svět okolo kukátkem ve dvěřích. Příjemných 76 minut lehce střeleného odreagování se zakřiklým studentíkem a jeho soukromně pěstěnou paranoiou, proč ne?! 4*(4.3.2013)

 • kolodej1
  ****

  O podivínském a samotářském studentovi a o tom, co s člověkem může udělat pořádný, až mysl paralyzující strach. Má to moc dobrou, prakticky hororovou atmosféru a napětí, od jisté chvíle prakticky bez oddechu. Je vidět, že se dá dobrý film udělat i za levno, v několika málo interiérech. Takže kdo se rád bojí, může si přijít na své. JIsté výhrady bych snad měl jen k tomu závěru, proto ne nejvyšší hodnocení(8.5.2013)

 • Dacsus
  **

  Nuda plaziaca sa sťa sopel po zrkadle. Nezáživné, nie moc uveriteľné, herci nesympatický (okrem Petra ofc), herecké výkony nemastné neslané, dejovo chudobné, chladné, dialógy nestojace ani za fajku močky... A pointa sťa z brakových zbierok poviedok od Hitchcocka zo série Strašidlá najmilšie, na dobrú noc, najstrašnejšie - ba čo to melem, tam bolo mnoho zápletok omnoho zaujimavejších, a to som to čítal tak pred 25 rokmi. No, a takýto výplod tu žne zvesela od niektorých exotov po 4 hviezdy. Ach jo, divná doba, keď umením sa označuje brak a to arogantnými jedincami, ktorí evidentne nemajú šajnu čo vlastne umením je...(27.8.2013)

 • EvilPhoEniX
  **

  Žádná Sláva. Poslední třetina je slušně napínavá, ale to je tak vše..Neukončené, neatraktivní.. Na poměrně krátkou stopáž se to vleklo a nic zajímavého aspoň pro mně se nestalo ! Když už jsem mněl pocit, že se konečně něco začíná dít, tak se objevily závěrečné TITULKY!! Natočený je to, ale Hezky! Je mi líto, že nemohu sdílet takové nadšení jako zdejší !(4.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Solo.A.Star....5-ENDSTATiON | Langzhi Glasvezel Media Konverter Fiber Transceiver Single Fiber Converter 25 km SC 10/100 M Doppel faser dual modus 1 paar | Watch now - Ep 133