Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  Musím sa priznať, že som s čierneho kocúra trošku sklamaný alebo možno nie sklamaný, ale určite to nesplnilo moje očakávania. Príbeh je fajn, pekne pokračuje a veľmi dobre zapasoval ako záporák Michael B. Jordan, ale úplne ma to až tak nevtiahlo a v niektorých pasážiach nudilo. Tak isto ani akcia za veľa nestojí, čo ma vlastne sklamalo (miestami moc tmavá a nepriehľadná alebo zas nezáživne digitálna) a niečo poriadne sa rozbehne až na konci. Black Panther bol v Civil War oveľa lepší a zaujímavejší ako v samotnej solovke a po akčnej stránke nepredvádza vôbec také super akcie ako v tretom kapitánovi. Tak či tak sa jedná o fajn popkornovku, aj keď od Marvelu jeden s tých slabších filmov. Na druhú stranu Wakanda je spracovaná fakt super a je sa na čo pozerať a po hudobnej stránke aj čo počúvať. P.S.: pochopiteľne neodchádzajte a počkajte si na postavu s Civil War za titulkami. Obľúbený soundtrack: United Nations/ End Titles. 70% - 3*(18.2.2018)

 • liskam
  ****

  Samonosný kvalitní příběh na velice dobře propracované osobní rovině jednoho z Avengerů. Který je nezbytný už jen proto, že v ukázkách na Avengers-Infiniti war I. Se armáda Wakanďanů řítí na jednotky Thannose. Přestože je Black Panter celý tak nějak "bokem" od hlavních hrdinů Marvel vesmíru. Je to velice zdařilý snímek, který nahlíží a předkládá divákovy jinou sadu problémů Marvel Země. Za mě 80%(16.2.2018)

 • Spiker01
  ****

  Počítá ještě někdo ty marvelovky? Máme tu další origin a já mám poněkud rezervovanější pocity. Na začátku jsem se notnou dobu rozkoukával a opravdu dlouho trvalo, než jsem se začal pořádně bavit a orientovat v tom všem digibordelu. Ryan Coogler , který se tak osvědčil u Creeda, i u dlouho očekávaného Black Panthera nezklamal, odvádí velmi dobrou práci a jestli je někde opravdu nejsilnější, tak jsou to akční sekvence, které jsou patřičně hravé, kinetické a zábavné a neomrzí ani ke konci. Já se spíš nemohl dostat do příběhu a více jsem si užíval ty příběhové sekvence mimo Wakandu (hlavně Andy Serkis v nich vyloženě září). Samotné nově promítnuté centrum Wakandy je patřičně futuristické (možná až moc), nádherně vymodelované a dobře se na něj kouká (film vypadá dráž než třeba loňský Ragnarok), na druhou stranu člověka, co už za život viděl desítky jiných blockbusterů, tahle barevně vymodelovaná paleta nijak extra nestrhne. A ono velké cílení na početnou afroamerickou základnu taky třeba v Evropě moc díru do světa neudělá, my můžeme hlavně děkovat za Martina Freemana, jehož Everet Ross zde má překvapivě opravdu hodně prostoru a zajímala by mě jeho další působnost v MCU. Z nově představených charakterů mě určitě nejvíc bavila Shuri, která by mohla získat více prostoru i mimo tuhle subsérii, ovšem těch charakterů v Avengers už je prostě tak moc, že bych čekal max cameo. No a kupodivu mě překvapil i Michael B. Jordan, jehož jsem doposud moc nemusel, ale musím uznat, že dlouholetá spolupráce s režisérem mu svědčí. Ne, že bych zaujímal nějaké hodně vysoké postavení v zástupu komiksových záporárů, ale určitě se neztratí a byli tu mnohem horší, respektive zaměnitelnější. Nevím, jestli se bude čekat ještě druhá projekce, hlavní postavu Black Panthera jsem si oblíbil už v Civil War, ale raději jej uvidím po boku Avengers než třeba v druhém díle, ovšem vzhledem k závěru by druhý díl mohl být podstatně kosmopolitnější.(14.2.2018)

 • Jhershaw
  ****

  Jak psal Červeňák, Panter má dvě velká pozitiva: zajímavý design (a celé to roubování futuristických prvků na africkou půdu a s ní spjatými tradicemi) a pak lidského záporáka s lidskými pohnutkami, žádné to "priletel som z vesmíru a musím získať blikajúci bazmeg, aby som ovládol galaxiu, tak vám zvalím mrakodrap". V rámci MCU lehký nadprůměr, ve kterém mně hlavně chybělo víc akce. 75 %(25.3.2018)

 • Kothy
  *****

  První letošní marvelovka se vážně povedla. Kombinuje v sobě spoustu originálních prvků. Ryan Coogler se pro tento film hodil. Film nám ukazuje, jak se žije v oné bájné Wakandě. Postava Black Panthera nám byla představena už v Civil War. Najdeme tu nádherné wakandské scenérie. Jedním z hlavních témat filmu je boj o moc. Dozvíme se toho hodně o historii Wakandy, jejím fungování i královské rodině. Výběr herců je taky dost povedený. I když téměř jednobarevný. Hodně mě ve filmu zaujala originální hudba. Vizuál je úžasný a akční scény jakbysmet. V Infinity War se Panther rozhodně předvedl. :) Určitě se je na co těšit. Samozřejmě nemůže chybět Stan Lee, jako vždy. "Já mu ty žetony pohlídám." :D Recenze(26.2.2018)

 • - Black Panther se přidal k X-Menům proto, protože se oženil se Storm. (Delock)

 • - Honorář Chadwicka Bosemana (Black Panther) činil 2 miliony amerických dolarů. (CrypzzXD)

 • - Taneční a kaskadérský tým cvičil s africkými bubny, které doprovázel Jabari Exum, tak aby se v každé skladbě bylo nalezeno něco z afrického bojového umění. (griph)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Descargar El blues de Beale Street Excelente calidad DVDRip | वीडियो | Married At First Sight AU Season 6 Episode 6