poster

Svět patří nám (festivalový název)

 • Španělsko

  Mundo es nuestro, El

Komedie

Španělsko, 2012, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pedross800
  *****

  Nemám slov, blaznivá politicko-sociální satira s tak ultimátní kulometní palbou hlášek, skečů a šílených situací, že ještě ted po pár dnech se při vzpomínce na tuto černohumornou perlu řechtám jak papoušek kakadů :-))) Tady není co vypichovat, vše je dokonalé.....takhle má vypadat dokonalá politicky nekorektní satirická komedie!!!! Plný počet hvězd je povinnost :-)(12.10.2015)

 • Malarkey
  ****

  Mám pocit, že devíza současného španělského filmu je ukecaná komedie, která předvádí klasického Španěla, kterej blafe a blafe. Do toho prohlásí nějakej suchej humor na téma nedostatek práce a přitom dál blafe a blafe. Když už nic jinýho, tak to blafání mu fakt docela jde. A když se to spojí do komedie, není to úplně marný.(5.8.2016)

 • kareen
  ****

  Bláznivá taškařice o jednom hromadném přepadení banky, která zároveň reflektuje všechny sociální bolístky současné (nejen) španělské společnosti. Činí tak vtipně a s nadhledem, a navíc je přecpaná pestrou skvadrou živelných komických postaviček, z nichž jsem si nejvíc oblíbila toho Číňana v pozadí. Lepší čtyři.(15.5.2016)

 • Fr
  ****

  „NIKDO ANI HNOUT! TOHLE JE PŘEPADENÍ! JESTLI BUDETE DĚLAT NĚJAKÝ BLBOSTI, POKUSÍTE SE O ÚTĚK NEBO SPUSTÍTE ALARM, TAK VÁS VODPRÁSKNEM. JE TO JASNÝ? JSME NAPROSTÝ ŠÍLENCI!“… /// Dva idioti vykrádaj banku zrovna ve chvíli, když si to do ní mírnix týrnix napochoduje chudák Fermin, vopásanej výbušninama. Nečiní tak jménem Boha, ale řeší zoufalou sociální situaci. Stejně jako většina z osazenstva banky. A tak se z jednoduchý loupeže stává dokonalá bejkovina, plná mediálního cirkusu, sociálního a černýho humoru, kterou jakoby vzkazovali – jsme sice v prdeli, ale humor... (vo tom my Češi víme svý). Je to hodně ukacaný a dotýká se to snad všech možnejch sociálních problémů (nejen Španělskejch). V bance vládne totální chaos a oficiálním místům se tahle přepadovo-atentátnická akce vymyká kontrole. Blbina, která tu necelou hoďku a půl v pohodě udrží tempo i náladu. Takže si po ní můžete zvesela skáknout pro sociální dávky. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nechápu, k čemu bych využil Crowdfunding. 2.) Ujíždím na společenský satiře (a pan Brouček už mě neba). 3.) Thx za titule „Yusek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(15.7.2015)

 • Frajer42
  *

  Zdejší zběsilý humor s kadencí 500 slov za minutu mi absolutně nesedl. Usmál jsem se snad jednou až dvakrát. Oba hlavní hrdinové se mi příliš nezamlouvali. Těžko říct, který z nich se mi zamlouval méně. Celý děj se odehrává v bance a ačkoli mu rozhodně nelze upřít až přehnaně vysoké tempo, tak mě zkrátka vůbec neoslovil. Zcela mi uniká, co tolik zdejších uživatelů dohnalo až k slzám smíchu, či alespoň co nitrožilně přijímají. No, alespoň jsem se naučil několik nových španělských slovíček a frází, které pravděpodobně v blízké době nevyužiji. Maximálně hvězdičková záležitost.(4.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
[小鈴] EASYGOING! [DL版] | » Apostle 2018 720p WEBRip DD5.1 x264-BDP | Richard Brake