Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ***

  Bohužiaľ, všetky vydarené vtipy boli v traileroch. Všetky. Zvyšok sú nechutnosti (nič proti vulgárnemu humoru, ale tu mi to aj v súvislosti s príbehom a obsadením prišlo fest cez čiaru) a scény, v ktorých sa výborní herci (Charlize je čarovná, Liam si úlohu záporáka vychutnal do dna) snažia hlavnému predstaviteľovi nahrávať tak, aby to aspoň trochu fungovalo. Našťastie sa im to často darí. Napriek tomu si predstavujem, aká pecka to mohla byť, keby Alberta hral niekto iný (napríklad nejaký skutočný herec) a keby sa z filmu vystrihali trápne zbytočnosti, napr. celá línia s Ribisim a Silvermankou. Plusové body za skvelé cameá, hlavne to záverečné. 5/10(16.6.2014)

 • viperblade
  ****

  Zhlédnuto v kině. Mám rád Setha, obdivuju, co všechno provádí (překlad - co vše stačí produkovat, natáčet, dabovat, režírovat, psát...) a opravdu miluju jeho seriál Family Guy. Nicméně už podruhé nemůžu jeho tvorbě, která nemá nic společného s FG, dát plný počet. Jak u jeho předešlého filmu Ted, tak i u tohoto filmu musím konstatovat, že jsem se více než slušně pobavil, ale nejsem si jistý, jestli film jako médium je dvakrát vhodné pro jeho styl komedie. Zkrátka a dobře některé vtípky jsem si uměl představit v seriálu v kreslené podobě, ale na filmovém plátně nefungovaly tak, jak bylo myšleno. A podle výdělků tohoto filmu v tom zřejmě nejsem sám. Nicméně tohle je má jediná výtka, já se pobavil a některé scény či camea mi v hlavě zůstanou ještě nějakou tu dobu. Plus, Seth dokázal přilákat opravdu velký casting, pro takovýhle typ komedie. Ale jinak... Seth umí absurdní komedii, ale neumí ji "prodat" tak skvěle, jako trio "Zucker, Abrahams, Zucker" svého času umělo. Až (či pokud) se tohle naučí, tak nepochybně bude i králem filmové komedie. 75 %.(29.7.2014)

 • gogo76
  ****

  "Môžeš si také fúzy dovoliť?" Ako novinku pred troma rokmi som to očakával, ale po slabšom hodnotení som to dlho ignoroval. Časom hodnotenie stúplo a bol som zvedavý aj na Ch. Theron a L. Neesona. Humor mi prekvapivo sadol, bavil som sa celkom slušne, občas výborne. Ch. Theron je skvelá, usmievavá a zjavne mali dobrú náladu všetci obsadení herci. Niekto si to možno nevšimne, ale v malej roli (2-3 sekundy) sa tu mihne E. McGregor alebo R. Reynolds i iní známi herci. S. MacFarlanea nepoznám, ale toto mu celkom sadlo. Prekvapila ma aj herečka A. Seyfried, ktorej som vždy s posmechom vyčítal veľké oči a ona si dokázala urobiť srandu i sama zo seba, čo oceňujem. Fajn soundtrack a poteší odkaz na film Návrat do budúcnosti. Celkovo svižné, príjemné a vtipné dielko. 80%.(25.2.2018)

 • Vančura
  ***

  Setha MacFarlana jsem poprvé poznal loni v roli moderátora udílení Oscarů, kdy na mě udělal ohromný dojem (mj. i díky skličujícímu kontrastu jeho skvělého výkonu s nevtipnou ubohostí naprosté většiny moderátorů v Česku). Jako herec se mi zde představil poprvé, a ačkoli na mě jeho herectví rozhodně neudělalo takový dojem jako jeho moderování, musím přesto uznat, že ten chlapík je velmi schopný (uvážím-li, že se podílel na scénáři, celý film téměř nesleze z plátna a ještě to celé odrežíroval). Tento film mi byl zpočátku hodně protivný, především vinou lascivního humoru a protivné vulgárnosti, ale postupně mě téměř beze zbytku dostal - řada fórů nemá chybu a film se ve svých nejlepších momentech blíží komediální razanci snímků Sachy Barona Cohena, mého velkého oblíbence. Naprostým vrcholem snímku je pak asi halucinogenní sekvence - a potom úplně poslední fórek v úplném závěru, ale to bych již spoileroval (úplně stačí, že samotný trailer je spoileroidní více než dost, a člověk kvůli němu zná předem pointu celé řady filmových vtipů). Velmi dobří jsou i všichni herci, především pak Charlize Theron, která je zde naprosto famózní a snad v žádné jiné roli se mi dosud tak nelíbila. Ne vše mi tam sice sedlo, ale jako celek to hodnotím jako zdařilou komedii, u které jsem se skvěle pobavil. UPDATE 26.1.2019 - Při novém zhlédnutí v telce po 5 letech mě ten film nebavil a přišel mi spíše přiblblý a nevtipný, byť některé fóry jsou dobré (nejlepší je asi ten s ovcí zaběhlou do bordelu, kde vydělala 20 dolarů). Celkově se nemohu ubránit názoru, že žánr western, včetně jeho parodie, byl v roce 2014 už dávno passé, což se u mě v kombinaci s mizerným českým dabingem asi podepsalo na nevalném druhém dojmu.(10.6.2014)

 • TeeAge
  **

  || Scenár: Seth MacFarlane, Alec Sulkin, Wellesley Wild | Hudba: Joel McNeely | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Media Rights Capital | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 86 miliónov $ | Ocenenia: - || Zo začiatku celkom fajn komédia, ktorá sa v druhej polovici snaží parodovať filmové klišé, ale stáva sa tak naopak otravnou westernovkou, ktorá má 2 hodiny len pre to, aby vyplnila formu. MacFarlane dostal po veľkom úspechu Teda dôveru štúdií, a agentov hviezd ako Theron a Neeson, ktorý vo vidine zisku na projekt kývli hlavou. Teraz už vedia, že to bola skôr chyba, plýtvajúca potenciálom ich klienta. Po tomto kuse Neila Patricka Harrisa, ktorý sa stal novodobým zabávačom národa amerického, sa bojím, aby neskončil ako Murphy alebo Sandler vďaka svojej schopnosti zahrať idiotov, ktorých by iní kolegovia nevzali... Ps: Na jedno videnie to však pravdepodobne neurazí, vtipné pasáže sa určite najdú. Nebudú však určite s MacFarlaneom, ktorý mal zostať na režisérsko-scenáristickej stoličke. 48% | FullHD, THX, EN DTS |(5.10.2014)

 • - Scéna, ve které Albert (Seth MacFarlane) v kůlně narazí na Doca Browna (Christopher Lloyd), jak schovává DeLoreanza, je narážka na film Návrat do budoucnosti 3 (1990), který se rovněž odehrával na divokém západě. Ve scéně zazní ústřední hudební motiv této série, který složil Alan Silvestri. (Nýdnol)

 • - Spoiler: Celkový počet mrtvých ve filmu je 15. (SniperG1)

 • - Při závěrečné přestřelce zpívá Albert (Seth MacFarlane) arabskou písničku. Ve skutečnosti se jedná o skladbu "Tarzan Boy" od zpěváka Baltimora. (Nýdnol)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Jannat E Milan | Queer as Folk | Eps2 Rosehaven - Season 3