poster

Bez kormidla

 • USA

  Rudderless

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2014, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  *

  Myšlienka filmu bola celkom zaujímavá, ale v podaní bandy nesympatických hercov a za doprovodu neuveriteľných sračiek, ktoré sa nedali ani počúvať, bolo veľkým utrpením pre mňa toto zvládnuť až do konca! ( Hlavne, ked' sa pri hraní tých shitov tvárili bohovsky happy! ) Musel som si siahnuť až na dno svojho majstrovského kung- fu drilu trpezlivosti, aby som Mejsyho s týmto jeho kúskom neposlal do úplných hovien. Neurobil som to len kôli jednej veci: poslednej skladbe, ktorú zahral Sam na konci filmu...(15.10.2014)

 • Aljak
  ****

  Po dlhej dobe, veľmi dobrý hudobný film. Soundtrack fakt vydarený, aj celý ten príbeh, do ktorého je hudobná kariéra sympatického Sama zasadená. Za prvotným zdaním Samovej depresie sa napokon skrýval oveľa silnejší osud ako som pôvodne očakával. A keď so zápletky vstupuje Quentin, tak sa naplno rozbehol aj hudobný potenciál celého filmu. Kvalita! Ale bolo mi dosť ľúto všetkých tých osudov postáv v tejto dráme. Akurát tá Selena Gomez nemusela byť (k nej cítim akúsi prirodzenú averziu). Ale inak dobré, veľmi dobré!(19.11.2015)

 • hansel97
  ****

  Výborná volba poměrně originálně podaného tématu, ale zpracování dle mého tu a tam drhlo. Při rozhodování o hodnocení mě to hodně táhlo k trojce, jelikož nějaké ty nudné pasáže se pro mě našly, ale přece jenom to je neuvěřitelně příjemný, oslovující a na city silně hrající film, takže jsem byl shovívavý. Navíc Macy dostal pod ruku slušný herecký ansámbl, ve kterém mi nevadila ani Selena Gomez, i když je pravda, že byla jen ve třech scénách, v nichž pokaždé ne zrovna uvěřitelně brečela, ale šlo to. Strašně se mi líbilo hlavně to, že si autoři schovali podstatnou informaci o Joshovi smrti až někdy do polovinu filmu, protože to jsem opravdu vůbec nečekal.(9.11.2015)

 • Rockerman
  *****

  Ano je to tak, hudba dokáže člověka povznést když je šťastný, ale dokáže také pohladit a povzbudit, když je člověk na dně. Alespoň u mě to tak funguje. A hudba hraje důležitou roli i v tomto filmu. Na začátku je obrovská tragédie, jejíž detaily jsou divákovi servírovány postupně během filmu. Mezi tím hraje hudba a té je tu dost. Mému rockerskému uchu sice nelahodící, ale já jsem tolerantní člověk. Každopádně teď už nebudu mít rád Williama H. Macyho jen za Fargo nebo za nesnesitelného Franka z Shameless, ale i za tento silný a neotřelý příběh.(11.3.2016)

 • V.Silver
  *****

  Podle popisu u filmu byste čekali úplně jiný film, než jaký nakonec dostanete. Musím říct, že to byl jeden z nejpůsobivějších a nejlépe napsaných snímků, které jsem letos viděl, a to i díky skvěle napsané a do filmu zakomponované hudbě. Skvělé herecké výkony, duo Crudup - Yelchin fungovalo perfektně a jestliže jsem před chvílí u Ricki and the Flash spílal na to, že film byl víc hudební videoklip než film, tak tady musím říct, že "videoklipy" posouvaly děj dál a vyprávěly velice zajímavý příběh. Opravdu, ale opravdu hodně zajímavý příběh o jedné životní perspektivě. 90 % a víc takových filmů, prosím.(27.11.2015)

 • - Natáčení začalo 21. dubna roku 2013, filmovalo se ve městě Oklahoma City a Guthrie v USA. (willy1)

 • - Film měl premiéru na Filmovém festivalu Sundance v lednu 2014. (Terva)

 • - Na začátku filmu ve scénách na univerzitě je několikrát vidět název školy, například na plakátech a bráně u vchodu, tam stojí zkratka UCO, kterou používá University of Central Oklahoma. Později ve zprávách o střelbě na univerzitě je však napsáno, že se škola jmenuje Central Plains State University, což je v rozporu se zkratkou i nápisy v předchozích záběrech. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
hoellisch | Download | AMC Security patched apk free download