poster

Vlak (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1979, 17 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jaroslav Dietl
 • LadyPupu
  ****

  Vlastimil Hašek na mě vždycky působil dojmem absolutně bezbrannýho chlapíka, kterého musí ženská ochraňovat. Tady sice hrál otce tří kluků, který je na ně sám, takže ze zoufalství začne balit Jakoubkovou ve vlaku, což by se dalo vyložit tak, že je sice zoufalej, ale zároveň si věří. Jenže když jí v tom vlaku řekne "To dělám všechno já sám"... tak jsem mu to věřila a bylo mi ho tak líto, že bych si ho snad vzala taky. Dojemný příběh.(14.1.2016)

 • EKLEKTIK
  ****

  "To já vím, že to je dobrý, když to dělala maminka." Rodičovský příběh, natočený podle zadaného tématu "Nejlepší žena mého života", vyprávějící o osudovém setkání, při cestě vlakem a o potřebě rodičovské lásky, který je neuvěřitelně dojemný a jehož křehkost umocňuje i předčasně zesnulá Eva Jakoubková.(5.10.2015)

 • otík
  **

  Nebýt milého a hezkého konce, bylo by to za 20 %. I přes kratičkou stopáž se to hrozně natahuje, skoro celé je to ve vlaku, ale naprosto nezajímavě natočeno. Slabá bakalářská povídka.(15.1.2016)

 • troufalka
  ***

  A dneska se s tím seznamováním nadělá tolik cavyků ... Dřív stačilo jezdit vlakem.(24.11.2016)

 • Tommassi3
  *

  "Kdo není sám, tak to těžko pochopí.." Tak tady ten vlak nejspíš ujel Dietlovi s Dudkem, protože podobně prázdnou báchorku, byť na podobný kraťas překvapivě hřejivě a lidsky životnou, bych zrovna od tohoto dua nečekal.. A nic na tom nezmění ani fakt, že Vlastimil Hašek zde na tom maličkém prostoru rozehrává nejzajímavější postavu, v níž ho vůbec pamatuji..(5.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ESTATE SALE LOT OLD US PROOF and UNCIRCULATED COINS ✯SILVER GOLD 4 ✯FREE BONUS✯$11.5 3d left | Mary + Jane | Mary Poppins Returns (2018) HDCAMRip Full English Movie Watch Online Watch Mary Poppins Returns (2018) HDCAMRip Full English Movie & Download Free English Movie Mary Poppins Returns (2018) HDCAMRip Full Cast and Crew Details. Film Name :- Mary Poppins Returns (2018) HDCAMRip Directed by: Rob Marshall Written by: David Magee, David Magee Starring by: Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw Genres: Comedy, Family, Fantasy, Musical Country: USA Language: English   Option -1 NetuTV Player 1 Option -2 WatchVideo Player 2 Option -3 Openload Player 3 Option -4 VideoMega Player 4 Option -5 Videoweed Player 5 Option ...