Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  ****

  Společně s Okresním přeborem nejlepší tuzemský komediální seriál (minimálně) poslední dekády. Pravda, černý a místy, na naše poměry, dosti nekorektní humor nemusí rozhodně sednout každému. Jakmile se vám ovšem švihlé charaktery a skvěle napsané dialogy dostanou pod kůži, musíte prostě začít hotel Meteor milovat. Sehranější ansámbl, který si vzájemně nahrává na jeden komediální smeč za druhým, u nás nenajdete a postava Ivana Trojana by zasluhovala vlastní seriál.(11.1.2014)

 • lillien

  Takovej trochu Okresní přebor v hotelu. Tedy hotelu divadelním, v reálu to samozřejmě takto nefunguje (slabina většiny českých seriálů. Když už se přidá na civilnosti a ubere na divadle, aby z toho nebyl upjatý paskvil pro seniory, vznikne zase mimorealitní karikatura ). Vynikající Ivan Trojan a na druhé straně odporný a trapný Neužil. Rozporuplné dojmy. Přidat tam ještě umělý sitcomový potlesk, bude mi z toho už trochu na blití, ale čas od času tam porobleskne suchý český humor, takže tomu dám ještě šanci. Po třech dílech za tři. P.S. Zajímalo by mě, kde uživatel xxmartinxx (koment 6.1) viděl šestou epizodu, když včera (20.1.) byla odvysílána teprve třetí. Imbecile.(21.1.2014)

 • Peytl
  ****

  No sakra, pokud to bude stejně pekelný, jak první dílec, pak s mou hvězdou můžou počítat. Mimochodem i za futuristické účesy většiny protagonistů... za všechny alespoň jmenujme model prášil, žalud, kokrhel a další pecky. Po třetím dílu musím ve vší střízlivosti, ač ožrat jak pes, pronést. Hmmm, takže tak trochu natruc všem kovaným přemýšlivcům, kteří si plácají s Larsem a šukají s Woodym, přitom zatvrzele pýšou babyčce, aby s nima jela taki k mořy, vykuřte mi, je to bezva. Ok, taky nechápu pohnutky některých pralidí, kteří sázejí plnou nálož Partičkám a jiným zhůvěřilostem, taky jim to nevymluvím. Takže si o nás myslete jen to nejlepší, třeba že jsme hovada, já to tak praktikuji léta a sázím čtyři.(6.1.2014)

 • Tosim
  ****

  Už teď je jasné, že se na českém komediálním nebi objevilo cosi...světového. Jan Prušinovský na to šel postupně, od netradičního studentského kraťasu, přes natahovanou historku až k Okresnímu přeboru, který ČT odmítla (teď se kaje a dobře jí tak), ve spojení s Petrem Kolečkem a Miroslavem Krobotem dosáhl režisér mě nejpřijatelnějšího tvaru, který se nebojí drsného humoru a zobrazení nepopulárních lidských povah a dochází tak k velmi zajímavým (nejen diváckým) katarzím. Moc moc moc vám to přeju, pánové, už jenom kvůli tomu, že takové věci provokují mimoně typu Martina Komárka. 90%.(27.3.2014)

 • Tom_Lachtan
  *****

  Čt jede, po stvoření art kanálu přidalo seriálové České Století, Cirkus Bukowsky a teď i komediální čtvrtou hvězdu, po prvním díle to vypadá spíš tak, že čtvrtá hvězda na čsfd hodnocení bude naprosto adekvátní, zatím, při troše štěstí se tenhle projekt nabitý českou hereckou špičkou vytáhne na pět. Vlasy Ivana Trojana zatím hrají stejně dobře, jako de Niro v Taxikářovi. "Fuck Prague!!" (6.1.2014)

 • - Původně měl hrát ředitele hotelu Hynek Čermák . (dobrota128)

 • - Filmový hotel Meteor se nachází v Praze-Vršovicích, na adrese Charkovská 18/441. V Praze pak byly filmovány i další exteriéry. (Šéfik)

 • - V 6. díle s názvem "Zásek" se na začátku i konci objeví záběry ze Studia fotbal. Osobnostmi, které si zde zahrály sami sebe, jsou komentátor Pavel Čapek a trenér Josef Csaplár. (ricky4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Watch movie | Les Indestructibles 2 FRENCH DVDRIP 2018 | 北京市_北京市_大兴区.xlsx