poster

Přijede prezident! (festivalový název)

 • finský

  Kekkonen tulee!

 • anglický

  Village People

Komedie

Finsko, 2013, 85 min

Režie:

Marja Pyykkö

Předloha:

Pia Pesonen (kniha)

Scénář:

Elias Koskimies

Kamera:

Konsta Sohlberg

Hrají:

Wilma Rosenqvist, Merja Larivaara, Marjaana Maijala, Konsta Mäkelä, Miina Turunen, Marja Myllylä, Ilmari Järvenpää, Tomi Salmela, Teijo Eloranta, Aake Kalliala, Jukka Puotila, Kristiina Elstelä, Jaana Saarinen, Iina Kuustonen, Juha Hurme, Pirjo Leppänen, Henrik Peltovuoma, Remu Virolainen, Kylli Köngäs, Tapio Pieskä, Sinikka Labba, Aaro Granroth, Unto Keskitalo, Erkki Vuollo, Perdita Fellman, Hannu Korhonen, Emi Hyöky, Iisko Kuusisto, Saku Harju, Roope Niemelä, Eemeli Niemelä, Taru Yli-Yrjänäinen, Jutta Keskitalo, Kalle Keskitalo, Markus Kärki, Tiina-Helmi Salonen, Ibbá Lauhamaa, Laura Kelottijärvi, Miio Muotka, Lea Sieppi, Samuli Salonen, Annikki Paajanen, Roni Jerisjärvi, Rami Paukkunen, Samuel Muotka, Enni Hynninen, Katri Seikkula, Emilia Hettula, Maret-Elle Valkeapää, Anttu Angeli, Kalle Jauhojärvi, Paavo Jauhojärvi, Risto Särkilahti, Raimo Hytti, Jaakko Paajanen, Hannu Liikavainio, Juhani Alatörmänen, Reijo Jääskeläinen, Timo Liikavainio, Kari-Pekka Stoor, Ari Timberg, Arto Matinlompolo, Aulis Harju, Harri Laaksonen, Iisko Palojärvi, Kari Vienola, Marko Keskitalo, Pertti Ivanoff, Jari Joki, Teuvo Huttunen, Hannu Leppäjärvi, Jani Kultima, Ville Virtanen
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • myshichka
  **

  Jedna hviezda za fínčinu a druhá za vizuál. Inak je to celé len zbytočná a absurdná zlátanina nevtipných scén pod nálepkou komédie.(6.10.2014)

 • Malarkey
  ***

  Poctivý Finsko. Divný, střelený, šílený a bláznivý se vším všudy. Do toho lidi nejsou schopný sdílet své emoce a tak to pak dopadá, že ta bláznivá, co nemluví, zničehonic zastaví uprostřed silnice a začne holce, se kterou skoro nikdy nemluvila, jen tak něco plácat a pak zase zničehonic odjede. Každopádně ta krajina opravdu neměla chybu. Výhledy z kopců do dálky se ve Finsku snad ani jinde nenaskytnou. Také se mi ale líbil ten černočerný humor, kterej ve filmu byl. Některými scénami to solidně přestřelilo, ale některé i dobře pobavily. Tak nějak půl na půl.(5.10.2014)

 • Char_lotte
  ***

  I když byl konec celkem předvídatelný, byla to sranda. A navíc ta laponská krajina, ach!(2.10.2014)

 • dozana
  ***

  Severský filmový podzim 2014 / Scéna se sekerkou fakt dost ujetá a překvapivá. Jinak svižné tempo, bláznivé a mírně zábavné.(16.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lego Unikitty | iZombie 8.1 | The Tick