poster

Michael Kohlhaas

 • Francie

  Michael Kohlhaas

 • Německo

  Michael Kohlhaas

 • Velká Británie

  Age of Uprising: The Legend of Michael Kohlhaas

Drama / Historický

Francie / Německo, 2013, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Honzek
  ****

  Michael Kohlhaas je obyčejný člověk, co má rád život, svoji ženu a dítě. Jeho prací je obchodování s koňmi, kterých si velmi váží. Jednoho dne ho však čeká zrada a nespravedlnost, díky které se rozhodne vymoci si svoje práva silou. Ve snímku nehledejte akci, jako spíš porozumění, lásku, city a ukázku toho, co že je to vlastně spravedlnost a jestli je jí vždycky učiněno za dost. Někomu to může přijít jako nuda, ale pro mě osobně to bylo spíše na zamyšlení - aneb - jak v jednu chvíli může mít člověk vše, včetně svoji pomsty na zlatém podnose a v té druhé nemá nic, než to, po čem vlastně toužil, ale nemá to tak, jak si přál.(2.2.2014)

 • Beckett51
  ***

  Vynikající Mads Mikkelsen ve filmu, kterej je nevyváženej jak ženská po porodu paterčat. Chvílema neskutečně úžasný scény s nádhernýma krajinkama a perfektní dobovou hudbou a chvílema taková nuda, že jsem si málem vyrejpal mozek. Kdyby to tvůrci sestříhali tak na 90 minut, nebál bych se jít s hodnocením výš.(1.2.2014)

 • ConanVJ
  ***

  Hodně zajímavý a ponuře laděný filmek o obchodníku s koňmi a jeho honbou za spravedlností. Bohužel má film hodně hluchých míst u kterých je celkem nuda a nevadilo by to třeba o půl hoďky sestříhat. Mads hlavní roli zvládl na výbornou a i všichni ostatní do filmu skvěle padnou. Hudba je pěkná dobová. Za mě 65% :)(16.6.2014)

 • klerik
  ****

  Zbožňujem VZKRIESENIE VALHALY, mám rád THE SALVATION. Bolo mi sympatické, že tvorcovia sa aj tentoraz snažia o podobný typ mlčanlivého hrdinu. Ale ide o nižší level. Vďaka záveru sa prikláňam k štyrom hviezdam, ale bolo tu niekoľko slepých uličiek (predovšetkým vedľajšie postavy, ktoré miestami len naťahovali stopáž a nestihli nič zásadné urobiť či povedať). Kvituje výborné používanie hudby - melódia zaznie len vtedy, keď je to naozaj nevyhnutné...(13.12.2014)

 • Eleanor05
  **

  Nevídáno! Celý film těžká nuda - ani jsem se na to nevydržela dívat v kuse, ale poslední scéna úplně úžasná (= konečně hudba!, záběr bez střihu, to osudové se odehrává v zadním plánu za hlavní postavou a Mads Mikkelsen poprvé za 120 minut změní výraz a je úžasný!). Poslední 2 minuty snad točil úplně jinej režisér! Normálně by to bylo tak mezi 1* a 2*, ale závěrečná scéna to táhne nahoru...(19.7.2014)

 • - Obchodník s koňmi Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) je inspirován skutečnou postavou, a to Hansem Kohlhaasem, který vedl spor s německým šlechticem jménem Günter von Zaschwitz. Ve své době byl Hans Kohlhaas velmi hledaným a nebezpečným, protože na protest vůči nespravedlivému zabavení majetku oním šlechticem shromáždil jiné zločince a společně okrádali lidi, vypalovali domy a plenili vesnice i města. (Deeside)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo na mnohých miestach po celom Francúzsku. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
The Christmas Chronicles Free Movie Download HD Download The Christmas Chronicles in 720p BluRay (879 MB)↓   The Christmas Chronicles Free Movie Download HD . The account of sister and sibling, Kate and Teddy Pierce, whose Christmas Eve intend to get Santa Claus on camera transforms into a sudden adventure that most children could just dream about.My new most loved Christmas motion picture! I have lived to the ideal ... | Historiques | Gunpowder