poster

Šéf

 • Česko

  Šéfkuchař na grilu

 • USA

  Chef

Komedie / Drama

USA, 2014, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ****

  Vařit a točit jedno jest. Potřebujete nápad, fištrón, hravost, správné přísady, a pokud máte ke všemu i trochu toho štěstíčka, uděláte z prdu kuličku. Navíc voňavou, což je případ Chefa. Chtěl bych umět takhle kuchtit i točit, zároveň mi ale nedělá problém jen sedět na prdeli a nechávat se obsluhovat. Ironií krutého osudu je, že zatímco všechno oddřel Honza Favreau, dýško ode mě dostane Sofía Vergara, protože na co taky něco umět, když stačí vypadat takhle? (Gore, NZ)(19.7.2014)

 • Frajer42
  ****

  Celkem příjemná Favreauova šílenost, do které se mu podařilo do menších roliček nalákat pár zvučných jmen. Příběh je vybudován na pěkné řádce klišé, ale dokázal mě několikrát rozesmát, takže klišé ať vezme čert. Hlavní hrdina a režisér v jedné osobě je poměrně sympatický a nemá problém film utáhnout. Méně sympatická byla jeho multikulturní smečka poskoků, ale při trošce snahy se dali překousnout. Největší dojem na mě dělala rozhodně kupa dobrot. Prakticky jsem během sledování prožíval gastronomický orgasmus, a to jsem na sebe nesahal a ani jsem k tomu nenutil nikoho jiného. Naopak mi překážel přehršel sociálních médií, ale chápu, že to bylo hlavním takovým symbolem střetu dvou generací. Trošku to vypadá, že se s těmi všemožnými animacemi, co kdo píše, roztrhl pytel. Člověk to vidí častěji a častěji a já zrovna nepatřím do fanklubu. Odpustil bych i několik srdceryvných příběhů a promluv do duší. Celkově bych se přemohl dát snad i 4 kousky. Celkový děj je takřka o ničem, když se nad ním člověk na moment zamyslí. Nicméně jsem se během přátelské stopáže ani chvíli nenudil a několik pasáží je celkem vtipných. Jen jsem nedovedl docenit sypání mouky do intimních partií. Při první příležitosti však rozhodně vyzkouším.(2.10.2016)

 • rikitiki
  **

  Chápu, že někdo rád vaří a přitom i rád cestuje, nechápu ale proč by mělo být zajímavé dívat se to, když je to v podstatě něčí soukromé video, kterému marné zdání opravdového filmu dodává chatrný scénář postavený na zbytečných řečech a patrně i jakémsi hledání cesty otce k synovi (asi). ____ Nudnější než pořady o vaření, protože v těch aspoň popíšou postup a přidají složení ingrediencí, takže se můžete pokusit uvařit si něco doma. Tady nezbývá, než sledovat dlouhé minuty kuchtění a debat o ničem (například jak vyfotit selfie). /23. 2. 15./(23.2.2015)

 • Gilmour93
  ****

  Pohádka na dobrou chuť.. Dlouho jsem nebyl u hodnocení filmu takhle rozpolcený. Na jedné straně přílivová vlna pozitivity, slinotvorné orgie podporující závislost na bílém sexu a myšlenka, že když něco děláte dobře a s láskou, je to požehnání pro vás i vaše zákazníky. Na druhé ničím nerušené snění snů v zemi neomezených možností, co pak trochu kontraproduktivně plní funkci návleků v Downeyho kanceláři či přehnaný důraz na smartphonové praktiky nezletilého ředitele marketingu. Nakonec čtyři michelinské, protože jsem podobně laděný pokrm dlouho neměl a hlad je jak známo nejlepší kuchař..(3.12.2015)

 • kareen
  ****

  Chef není ani tak rozesmávací komedie, spíš něco, co mně svým pohodovým přístupem, netuctovými, sympatickými postavami i nepředvídatelnou dějovou linkou vykouzlilo konzistentní úsměv na rtech. A to jsem ještě nezmínila tu bezvadnou mňamku ( až se mi sbíhaly sliny), výbornou živou muziku a Roberta Downeyho v malé, ale pro mě potěšující pidiroličce.(9.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
3×07 The Man in Black | Music & Audio | 999 Nụ Hôn Bá Đạo Của Nam Thần – Chap 154