poster

Šofér

 • Česko

  Stretch

 • USA

  Stretch

Komedie / Akční / Thriller

USA, 2014, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rodriguez
  ****

  Stretch je smolař a když se mu ozve jeho bývalý "zaměstnavatel", že chce svoje prachy zpět, nemá jinou možnost, než přijmout práci, kterou mu jeho klient nabídne. Jenže ono není nic tak růžového a tak než se k vytouženému balíku peněz dostane, tak uplyne spousta času a přibude spousta potíží....a že jich bude! 70%(12.9.2015)

 • Malarkey
  ****

  Výborná stylová akčně-komediální jízda, od které bych to vůbec nečekal. Patrick Wilson hraje životem ošlehnutýho člověka, Chris Pine tu na oplátku hraje naprosto poctivýho magora. Celkově vzato road limousine taxi trip, na který asi jen tak nezapomenu. Vlastně to nebylo ani tak moc vtipný, jako spíš cool a já jen doufám, že tenhle film se do světa rozšíří, co nejvíce, protože si to maximálně zaslouží.(7.12.2014)

 • Icefist
  ****

  Uvidíte věci, které jste ještě neviděli a na které byste ani v životě nepomysleli. Protože jestli jste alespoň trochu normální, tak by vás zdejší situace nemohly nikdy napadnout. Tohle vymýšlel šílenec. Co je ale možná ještě zajímavější- ono to celé drží velice hezky pohromadě. A Alba je tady velice mňam. 80 % Oblíbená část- Karosův první příchod na scénu(29.5.2015)

 • TheDon
  ****

  Tak to by šlo. Igeliťák má lehkou deprézi, sekeru u svýho mexikánskýho bookmakera a navíc práci která ho nebaví. Docela to odsejpá a zjišťuju, že tenhle druh filmů mě hodně baví. Spousta neotřelejch nápadů, samuraj Chris Pine, třímetrovej rusák s odtahovkou a spousta smůly na idioty. Jen ten konec nemusel být tak přeslazenej a klidně bych tomu vpálil pětec. Škoda. 80%(7.5.2015)

 • Isherwood
  ***

  Když už si jako katalyzátor své nechuti vůči studiovému systému vyberete nezávislou, anarchistickou jízdu napříč městem andělů, nebylo by možná na škodu zachovat se k postavám trochu (ne)lidsky a dotáhnout tu nepříčetnou smršť průserů do údernějšího konce. Chápu, co tím vyzněním Carnahan sleduje, ale v poslední třetině do toho začne našlapovat až moc okatě a předvídatelně. Na druhou stranu, nepopírám chuť si to pustit klidně znovu. 3 a ½.(25.11.2014)

 • - Natáčanie trvalo 21 dní a stálo 5 miliónov amerických dolárov. (Da_reba)

 • - Vedenie štúdia Universal chcelo, aby mala postava Rogera Karosa (Chris Pine) oholenú bradu, pretože sa báli, že diváci herca nespoznajú alebo im príde atraktívny, no režisér to odmietol. (Da_reba)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
PeliculasChingonas.com - Peliculas 2015 Online Gratis! | 30 Minutes (2016) | Samsung India Electronics Private Limited