poster

Velká šestka

 • USA

  Big Hero 6

 • Slovensko

  Veľká šestka

 • Velká Británie

  Big Hero 6

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cukorek
  ****

  Nie je ten film úplne na jednotku, pretože nedostal zo mňa úplne maximum. Niektoré momenty pôsobia zdĺhavo a slabšie a tým narúšajú úplné ponorenie sa do príbehu a zdalo sa mi tých hrdinov nejak veľa. Stačili by dvaja či traja, pretože tak sa kúskujú sympatie, navyše postavička Hira Hamadu bola vykreslená dosť vlažne (hazardne hry s robotmi, túžbou po pomste a podobne). Samozrejme najväčším emočným trhákom sa stal robot Baymax, ktorý keď sa obetoval na záchranu mi takmer vošli slzy do očí. 70%(21.1.2015)

 • Pilda17
  ****

  Příjemný animák, který zvládá dobře i emoční stránku a netlačí zbytečně na pilu. Divák se párkrát zasměje, dočká se i menšího zvratu a hlavně se baví vizuální stránkou, která je opravdu povedená. Škoda jen, že mi vše přišlo občas kýčovité a místy moc přebarvené. Přesto se jedná o velmi kvalitní animovaný snímek, tento rok jeden z nejlepších .. 8/10 = 83%(9.1.2015)

 • Radyo
  ****

  And the Oscar goes to .... BAYMAX! No ale vážně, kdyby nic jiného, tak ten robot byl prostě skvělý! Nejen že má úžasnou postavu, ale navíc se i ladně pohybuje a skvěle intonuje! A dal mi jedno poučení do života - až budou děti zase řvát, že mají bebí, zeptám se jich: "Kam bys zařadil svou bolest, na stupnici od jedné do deseti?"(28.3.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Udělá ze mne karate lepšího zdravotníka?" Tak to je tutovka, kterou by měl pochopit i robot. Jenže Baymax nechápe v podstatě nic a tak je o zdroj zábavy postaráno. To je dobře, protože astrofyzice moc nerozumím, roboty ovládat neumím a problémy japonských puberťáků mě nebaví, takže za mě je tohle "jenom" dobrý.(11.5.2016)

 • Kothy
  ****

  Po dlouhé době docela originální animák. Tenhle je podle komixu od Marvelu. Odehrává se to ve fiktivním městě jménem San Fransokya, které je kombinací Toyka a San Francisca. Mladý Hiro je génius a baví se robotími zápasy. Také vynazelzne malé mikroboty, aby se dostal na vysněnou vysokou. Po tragické smrti svého bratra Takashiho se ale uzavře sám do sebe. Poté začne rozvíjet jeho zdravotnického robota Baymaxe. Spojuje se s dalšími přáteli v boji proti zlému záporákovi s maskou, který mikroboty ukradl a terorizuje s nimi město. Místy mi to přišlo docela předvídatelné. Navíc je vidět, že se dost nechali inspirovat v jiných filmech. Například tam je hodně prvků z Jak vycvičit draka. Jinak se to celkem povedlo. Na konci nemůže chybět klasická Stan Lee. :) Ještě se mi tam líbila hudba od Fallout Boy. "Létání zlepšuje mé schopnosti zdravotnického robota." :D(27.5.2015)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 23. října 2014 na Tokyo IFF. (Varan)

 • - Jedná se o první film z továrny Walta Disneye, který prozradí svůj titul až na konci. (KidWithGun)

 • - Záverečnými titulkami film nekončí. Nasleduje po nich krátka scéna, v ktorej sa na rodinnom portréte vo Fredovej vile ako jeho otec objaví Stan Lee. (Irktus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Jacques Dufilho | Web Design | Watch movie