poster

Forever Love (TV film)

 • Slovensko

  Moja jediná láska

Drama

USA, 1998, 120 min

Režie:

Michael Switzer

Scénář:

Joyce Heft Brotman

Kamera:

Robert Draper

Scénografie:

James Shanahan
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

 • Faye
  *

  Tak tohle už bylo nad rámec toho, co moje nepříliš romantické „já“ je schopno přijmout a vstřebat. Lizzie a Alex se potkali, zamilovali a vzali ( i to štěstí jim pršelo z nebe) a měla to být jak tvrdí český název „ Láska na celý život“. Jenže po pár letech, uprostřed toho všeho štěstí, když zrovna Lizzie houpala malou dcerku, upadla do komatu. Za 20 let se sice bez následků probere, ale ostatní zatím žili své životy …… bez ní. Takže 1* a rychle pryč od toho.(7.11.2006)

 • ballerina

  Tento film sa ani neodvažujem hodnotiť, pretože mam pri nom velmi zmiesane pocity. Namet sice v celku dobry - bohuzial az prilis realisticky. Viem - preco to hovorim, ale taky je život ... Mozno prave okolnosti ma donutili k tomu - aby som sa na to divala celkom z druhej strany a nakoniec teda povedala, ze hoci je to myslene dobre, ale spracovanie sa vobec nepodarilo...(1.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kariéra | Most Viewed | Marvel's Runaways - Saison 1 (Ajout de l'Episode : 8) (HDTV)