poster

Piégé

Drama / Válečný

Francie / Itálie, 2014, 78 min

Režie:

Yannick Saillet

Producenti:

Fabio Conversi
(další profese)
 • emma53
  ****

  Neotřelý válečný film, kde jindy očekávám horu akčních scén. Tak tady prr, celý film je nervák od začátku až do konce, aniž by se výrazně střílelo, dalo by se říct, že kdyby se nepohyboval kameraman, tak je to statický film jako málokterý. Chválím nápad, atmosféru, akorát si možná někdo bude na konci rvát vlasy. Já ne.(12.8.2016)

 • Malarkey
  ****

  Skvělá, nenápadná a originální válečná jednohubka, která se neodehrává jen na jednom místě, ale dokonce, a to nutno zvýraznit, na jedné mině. A světe div se, dokáže fungovat, což způsobuje absolutní filmový zážitek, se kterým se každý den nenarodíte.(19.8.2016)

 • Big Bear
  *****

  Tak zase jednou první! Frantíci s Italy nám naservírovali skvělou jednohubku, která se co do dramatičnosti může směle postavit i výpravnějším válečným filmům. Bohužel v obsahu uživatele frenkie toho bylo řečeno dle mého názoru více než dost a když už tak navíc ještě nepřesně...a tak se o nejedno překvapení ošidíte budete-li tento spoilerobsah číst. Já byl velmi spokojen. Už jsem to tu psal jinde u jiných filmů a možná se opakuji dokonce po několikáté, ale nedá mi to. Vždy budu obdivovat tak dokonalé scénáře, že si pak štáb vystačí jen s jednou lokací a několika herci. Někdy je to prostě vymyšleno tak dokonale, že vám bude stačit málo aby jste to hodili na kameru... Bude-li tento rok co se válečných filmů pokračovat tak slibně jak začal (Kampen om tungtvannet + tohle) pak budu velice spokojen. Tohle byl zase další parádní válečný film ze současného Afghánistánu. Dávám 5 balíčků heroinu. * * * * *(6.1.2016)

 • gogo76
  ****

  Hneď na úvod roku pekné prekvapenie. Tento film má neuveriteľných 78 minút, z toho titulky zaberú tak 5-6. Inak je to jediné, čo mi na filme vadilo a to- dosť hlasitá a rocková hudba v úvodných i záverečných titulkoch, ktorá mi do Afganistanu nejako nesedela. Úvod sa zbytočne nenaťahuje, 2-3 minúty a sme v prestrelke v Afgánskych horách. Tu mi tiež vadilo zopár drobností, hlavne však to, že keď utíchne streľba, to ešte neznamená , že môžem smelo vykročiť smerom k nepriateľovi bez toho aby som sa kryl a dával bacha... Príbeh ma veľmi zaujal, bolo to zaujímavé i napínavé a tak si človek pomyslí, ako málo niekedy stačí k dobrému filmu. Záver som síce uhádol už v momente, keď sa objavil talibanec, ale to nič nemení na tom, že záver i celý film sa výnimočne podaril. Takmer som dal plný počet. Big Bearovi ďakujem za tip. 80%.(10.1.2016)

 • mira007
  ***

  Francouzský minimalistický film s tématem války v Afganistánu. Napínavá jednohubka, kterou utáhne jeden voják v podání Pascala Elbé, který devadesát procent času filmu stojí na mině, poté co zastřelil spolubojovníka a před ním je svázaná unesená žena na korbě auta s tunou heroinu. Pro mne po těch všech amerických akčních, velkovýbuchových patetických kravinách hodně velké osvěžení tématu.(2.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Fifty Shades Darker 2017 UNRATED HDRip XviD AC3-EVO | CSI: Kryminalne zagadki Miami (2002) CSI: Miami | Manifest 1x14