poster

Divošky (TV pořad)

 • Česko

  Divácké zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 15 min

 • Lou_Pagi
  **

  Heh, no nic moc pořad, většinou videa s nepochopitelnou pointou a nejčastějším tématem je asi lampa, zídka, sloupek nebo cokoliv jiného umístěného v chodníku. Doporučil bych 100m procházku např. ulicemi Rethymna, Chanie a hned by je přestalo se nad tím divit. Někdy se objeví něco zábavného, ale nejvíc bodů si ode mě vysloužil pořad za zdejší komentáře, protože ty mě fakt pobavily a to jenom díky tomuto pořadu !! Díky(4.10.2014)

 • Ryuuhei
  odpad!

  Chápu, že po strkání mrtvol do pytle, vraždách, únosech a jiných zvěrstvech, je to účelová část večerních pořadů pro odlehčení mysli. Jenže to by nesměl být Kraus maximálně trapný, videa seskládaná z každé hovadiny a pokřik „budu na Primě!“ hodný hodu sekerou proti obrazovce. Dobré akorát pro geronty, kteří si pod názvem „youtube“ představí leda tak mast na hemeroidy. 10%(11.1.2018)

 • ArsenalEagle
  odpad!

  Nechápu, jak se v dnešní době, navíc prakticky do hlavního vysílacího času, může dostat něco takového do televize. "Neváhej a toč" a "Natočto" běžely před 20 lety a celkem to fungovalo, a proč? Protože v té době neexistovalo YouTube, neexistovaly sociální sítě a prakticky i internet samotný byla velká neznámá. Proto se podělit se zábavnými videi v televizi nebylo tak zlé. Ale v dnešní době? Ach..(10.2.2018)

 • mira.l
  odpad!

  Tak jsem se k tomu nachomejtnul, dneska... uváděl ten pán, co si asi myslí, jak je úžasně vtipnej (mimo jiné). Hmm, tak to je teda matroš. Vynechám-li z toho zvířátka, tak je to debil, blbeček, debil, blbeček, jenom támhle v poslední řadě, to je jediná výjimka, sedí....modří asi už vědí. Hlavně, že Budu na Primě....tywoe....(17.6.2017)

 • Ydrosten

  Během dne jsem se dozvěděl 4x že budou " divácké zprávy " :: Během zpráv ( v 18:55 ) jsem se to dozvěděl ještě 3x. Potom zkončily zprávy a řekli mi to znovu. Před reklamou mi to řekly zase. Po reklamě pro jistotu ještě jednou. ---- Pak to teda konečně začalo, a já jsem se dozvěděl co mě v pořadu dnes čeká. Ať už mi chcete věřit nebo ne, tak jsem to prostě přepl, protože už mi to věčné upozorňování lezlo krkem. --- --- --- Ostatně podobné upozorňování na cokoliv 20x během dne mě už před několika lety donutilok tomu že jsem se na TV začal dívat asi jen 2 hodiny denně a tještě když tam dávají něco kloudného, nebo zajímavého ( a představte si že se bez TV dá žít normální život ) Bože, je to horší díl od dílu. Nejlepší je hláška " zase nám v poště přistálo spousta vašich videí " Polovina jich je z YT tak 5 let starých a druhá polovina trapná až to bolí.(10.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
épisode 13 streaming | Chappelle's Show: The Complete Series [New DVD] Boxed Set, Full Frame, Gift Se$15.71 15d left | Ronan Summers