poster

Partyzán

 • Austrálie

  Partisan

Drama / Thriller

Austrálie, 2015, 98 min

Režie:

Ariel Kleiman

Scénografie:

Steven Jones-Evans

Kostýmy:

Maria Pattison
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53

  Partyzán ve mně vzbudil tak velkou roztříštěnost pocitů, že nejsem zatím schopná ho nějakým způsobem ohodnotit. Herecký výkon Vincenta byl jak jinak než výborný, ale na Jeremyho oči a celkově na jeho Alexe dlouho nezapomenu. Co jsem ale vnímala velmi intenzivně, byl hudební podkres této "Dalího" filmové tvorby. Nicméně Ariel Kleiman je pro mě velkým otazníkem.(6.11.2015)

 • anais
  **

  Zvláštní hybrid mezi thrillerem a uměním za každou cenu, který ve výsledku nefunguje ani na jedné rovině. Jako film o využívaných dětech to není vlastně vůbec napínavé, a jako pohádka ze světa, který je tak trochu mimo náš prostor a čas, obsahuje příliš konkrétních věcí, které odkazují ke každodenní realitě - přitom však nejsou víc rozvedeny a nechávají velké množství otazníků nad logikou filmového světa - jak to vlasatně celé funguje? Proti komu se bojuje? A bojuje se vlastně proti někomu? Dává pak název partizán smysl?(6.7.2015)

 • billyador
  ****

  IFFKV Nečekal jsem takovou pecku, začátek nevěstí drama, ale postupně se do mne vkrádal dost silný zlý pocit, který byl zpeceten prvnim vystrelem. Mladej hrdina, ac v prvni velke roli predvadi excelentni vykon a pointa je az prilis uveritelna, nez abych si myslel, ze slo jen o fikci. Komunitni spolecenstvi je osemetna vec a mne by moc zajimal vyvoj takoveho spolku po zaverecne scene.(5.7.2015)

 • kaylin
  ***

  Docela silný snímek, který si moc hraje na to, jak je velkým filmem, přitom samotné sledování toho příběhu je docela dobrý zážitek. Je zde spousta zajímavých aspektů, které jsou s příběhem spojeny a které samy o sobě stojí za to. Ta umělecká forma je mnohdy až na škodu, což mi trochu vadilo a tolik jsem si film neužil.(8.10.2015)

 • BarVo
  ****

  Pri sledovaní filmu som si nevdojak spomenula na rodinku Mlčochových a dokument Stále spolu. Tu máme trocha akčnejšiu a príťažlivejšiu variantu. Po počiatočných rozpakoch som režisérovi skočila na udičku, pristala na jeho hru a film si užila. Naďalej však márne čakám až sa Cassel objaví v sympatickej úlohe.(5.3.2016)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 25. ledna 2015 na filmovém festivalu Sundance. (Stoka)

 • - Postavu Grigoriho mal pôvodne stvárniť Oscar Isaac. Po jeho odstúpení z projektu ho na poslednú chvíľu nahradil Vincent Cassel. (ambron)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Christianity (Books) | pondělí 11.2. | Bill Pullman