Nastala chyba při přehrávání videa.
 • InJo
  **

  Hodně slabá komedie, kterou od podprůměru dělí jen velmi dobře natočené (a občas dost brutální) akční scény a bezvadný pitomec Jasona Stathama (ani jednoho však ve filmu není více než půlhodiny!). Nevadí mi přehnané vulgarity a už vůbec ne drsný humor (i když jeho fekální odnož zrovna nevyhledávám), ale zdejší pokusy o něj na mě fungovaly pouze zřídkakdy. Chvílemi mi bylo za ty jindy skvělé a (i zde!) snaživé herce (Law, Byrne) skoro až stydno, že se nechali do něčeho takového uvrtat. Pokud chcete opravdu dobrou drsnou špiónskou akční komedii, dejte si raději znovu vynikajícího Kingsmana... 50 %(6.6.2015)

 • Shakers
  ***

  Pfúúú, to som si ale vydýchol. Že som nešiel na to do kina. Teraz aspoň viem, že som rozumne ušetril. Paul Feig a Melisa McCarthy je duo, ktoré moc nepoznám (čo tu trepem, vlastne vôbec), ale keď som videl plagát, kde bol Jason a Jude, tak som si povedal, že to skutočne môže stáť za to. Pche, ja idiot som sa nechal zlákať na jeden plagát. Úplne som aj zabudol, že presne takto majú tie plagáty fungovať. Blbé plagáty. Tak som si to teda pozrel a je to strašné. Nie nekukatelné, ale trpel som viac ako keď Melisa McCarthy musela zo svojej kondičky podať maximum (ktoré v jej prípade neexistuje). Fajn akčný úvod, kde Jude Law po skoro Bondovských titulkoch, skoro Bondovsky zlikviduje nepriateľov ma potešil, ale keď mi docvaklo, že najväčšie (teraz nemyslím Melisu) esa budú mat niečo ako cameo vystúpi, tak ma skoro šľak trafil. Keby tam dali aspoň nejakú buchtu nič nepoviem. No, vlastne tam tu buchtu fakt dali. Doslova. Keby to bolo o pol hoďku kratšie som spokojnejší. Tie babské vtipy a americké prdy ma moc nebavia. Na záver len dodám, že Jason, ktorý je v titulkoch druhý zhora a vo filme ma priestor druhého zdola, bol aj tak najlepší. P.S. čeknite aj za titulky. 65% - 3*(4.10.2015)

 • Spiker01
  ****

  Opravdu bych po Drsňačkách a podobných slátaninách nečekal, že obtloustlá Melissa McCarthy dokáže zahrát sympatickou postavu, ale české ohlasy nelhaly a filmový světě div se, je tomu skutečně tak. Letos je opravdu bohatý rok na alternace bondovek a ačkoliv vynikající Kingsman je ještě o level víš, i ve Špionovi se najde mnoho vtipných gagů a co je nejdůležitější, skvěle to funguje jako celek. Ať už hláškuje Melissa nebo morduje padouchy Jude Law, nevím, jak se to povedlo, ale je to vynikající zábava. Nečekal jsem nic a dostal jsem super přisprostlou komedii, co víc si přát. PS : Jason Statham je tady naprosto geniální! ...80%...[14.6.2015_Cinestar_Černý most](14.6.2015)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Co dokáže udělat filmový víkend čsfd z průměrné komedie? Nadprůměrnou prdel, které se tlemí několik set lidí a i když vnitřně víte, že je daný vtípek humorný asi jako ožralý prodavač tureckého medu na trzích v dolním Břežněvodí, tak se prostě smějete a bavíte. Naštěstí je tu i spousta vtipů, které jsou opravdu vtipné (zdravice pro páně Stathama) a i když hraje Melissa McCarthy další z řady přisprsostrlých blbek, dává ji scénář pár míst, kde je alespoň v náznacích vidět, že dokáže i hrát (nehledě na neskutečně vtipnou špionskou akci, která dosahuje humorózních kvalit Edgara Wrighta!). Ano, pane kolego Moeno, nebudete jediný, kdo si to bude vyčítat. " Vypadám snad jako někdo, kdo chová kočky?! "(10.8.2015)

 • genetique
  ***

  Nekorektná, odvážne sprostá a miestami aj originálna vtákovina, pričom ale treba zároveň dodať, že nieje určená pre náročné publikum, Melissa Mccarthy je rovnako otravná ako v každej inej roli a celé je to rovnako vtipné, ako aj nudné. Vtipné scény totiž razom striedajú hluché miesta, film má vyše dvoch hodín a nemám ten pocit, že tá prvoplánová zápletka potrebovala tak dlhú strednú časť na jej rozuzlenie. Neviem teda, či počas postprodukcie strihač načapal svoju manželku s režisérom, či majiteľom štúdia, ale tak odfláknutú robotu som ešte nevidel. Každopádne nadšenci stupídneho humoru budú krochkať blahom, pretože táto hollywoodska zlato-malinová mainstreamovka ponúka všetky tutovky, aké má kasová tuctovka mať. Hlasný humor, svoje miesto si nájdu fekálie, sexizmus, či rasizmus. Peter Feig to ale zabalil do pomerne klasa štýlu a tentokrát to nebol až taký prešľap ako to býva zvykom vo filmoch s podobným scenárom. Nemalou mierou k tomu prispeli aj Statham a Law, ktorí boli triumfom tohto filmu a mám pocit, že bez nich by po ňom ani pes neštekol. 65%.(20.10.2015)

 • - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna nepodarená scéna. (Makky)

 • - Melissa McCarthy podivuhodne vo viacerých prestrihoch menila svoje topánky. Vysoké opätky sa striedali s pohodlnejšími balerínami. Najlepšie je to vidieť pri naháňačke na skútri. (ti88na)

 • - Nakoľko je Paul Feig veľkým fanúšikom Jasona Stathama, postavu Ricka Forda napísal presne naňho. (IZFNP)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Fairy Tail 402 | Thailand | Heather Hemmens