Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zdenny
  **

  Francouzi se v kriminálních thrillerech berou moc vážně. A to je to, co jim u mě škodí. To, že musí za každou cenu vypadat velice reálně. Což o to, určitý obdiv si to zasluhuje. Ale já na to moc zvědavý nejsem. Navíc ta scéna v závěru mě dorazila úplně. Ta byla natočená asi proto, aby ten suchopárný děj něčím ozvláštnila. Místo toho jen vytvořila karikaturu sebe sama.(16.10.2015)

 • Gilmour93
  ***

  Kdo mi sáhne na syna, na toho sáhne TGV, aneb flic(k) historka o síle kamerádšaftu, ve které je na můj vkus až příliš náhod. Slyšel jsem o lidech, co náhodu zažili, ale sám na ní nevěřím. Teď nevím, jestli je horší, že Cavayé ztrácí svěží dech či schopnost vnést do příběhu věrohodnost… P.S.: Dvojice Lindon / Lellouche obstojná, přesto mám pocit, že kdyby byl ve vlaku pan Neeson, zamknou se před ním balkánští gangsteři na záchodku a budou doufat, že je ochrání průvodčí..(3.4.2015)

 • Wacoslav1
  ***

  Solidní věcička, ale nic z čeho bych se vycákal. Jako určitě oceňuji, že ten film je maximálně svižnej, nenudíte se ani minutu. Akce je drsná a nekompromisní. Pravda hlavní hrdina na mě jako nějakej extra zabiják nepůsobí a o nějaký originalitě příběhu se nedá moc mluvit... Ok to patří k věci. Jenom škoda, že ten film má na moje gusto někdy až moc velkej spád a občas se při sledování akčních scén nemůžete zbavit dojmu, že kameraman má akutního Parkinsona a střihač se taky zrovna nevyznamenal. No tři hvězdice tomu nakonec plesknu.50%(16.9.2014)

 • bourec
  *****

  Je to vlastně hodně krátký,a to filmu prospěje.Zápletka podle Marchalova scénáře jednoduchá,ale to neva,protože to slouží tomu,že film fakt vodsejpá,nuda nemožná.Emoce prskaj všema směrama,podle hodnocení to ale spousta jedinců vůbec nepozná,a jak je vidět,tak podobný hovada sou i v distribuci,protože co za hovna(Mami,Nymfomanka,Jen bůh odpouští)se dostane na plátno,to svět už dlouho nevysral.Cavayé znovu bodoval.90%.(23.11.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $4,139,000▐ príbehovo roztrieštené, chce sa to hrať na smutnú drámu, po celý čas sa to berie príliš vážne, plus v závere to chce ponúknuť aj veľké zvraty medzi hlavnými postavami ale tu to ako ostatné veci vôbec nefunguje, k tomu miestami až príliš samoúčelné a nehorázne naivné čo sa akcie týka /40%/(26.4.2015)

 • - Název filmu Mea culpa znamená latinsky: moje vina. Fráze je součástí katolické liturgie, kdy se věřící při mši kají a přiznávají své hříchy a nedokonalosti před Bohem. (Terva)

 • - Natáčelo se ve francouzských městech Paříž, Avignon, Arles a Toulon. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Saijaku Muhai no Bahamut | Farmacia de guardia Изтегляне на субтитри за Farmacia de guardia | Don Quixote