poster

Co jsme komu udělali?

 • Francie

  Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu ?

 • anglický

  Serial (Bad) Weddings

 • Slovensko

  Čo sme komu urobili?

Komedie

Francie, 2014, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ampi
  *****

  Po Nedotknutelných opět velmi příjemná a decentní francouzská komedie. Francouzi vtipy o multikultuře dokáži podat, na rozdíl od Američanů, inteligentněji a humorněji. Rodina Verneuilových s širokým příbuzenstvem sice může být pro smích i místnímu chinonskému faráři, ale má své kouzlo. Jak by asi Claude a Marie Verneuilovi přijali do rodiny Čecha nebo Slováka, případně Maďara. I když?.Sarkozy byl maďarského původu a byl gaullista.(2.11.2014)

 • Othello
  ***

  Já nevim jestli je dobrý vytvářet agitaci na rovnoprávnost tím, že všichni účastnění - bílí, Arabové, židé, Číňané či černoši - mají společnou jen jednu věc, a to, že jsou debilové. Ženy jsou zde na mužích závislý hysterky z Cosmopolitanu, buď naprosto jalové nebo psychicky nevyrovnané a muži přerostlý pětiletý fakani. Snaží se to být trochu nekorektní, ale to by to musel natočit někdo, kdo má trochu koule a hlavně schopnost vybudovat timing pro jednotlivé vtipy. Takhle mi přišly nejvtipnější okamžiky, které vlastně s rasové a náboženské diverze vůbec nevycházely, například ležérní odhození elektronické cigarety či running gag s ultra-depresivními obrazy jedné z ústředních dcer.(10.2.2015)

 • Johny_fork
  *****

  Natočit kvalitní komedii je mnohem těžší než natočit dobré drama. Zrovna jsem si nedávno stěžoval, že jsem dlouho neměl možnost se u filmu upřímně zasmát. Snímek si otevřeně utahuje z předsudků, xenofobie, ale i ze všech přítomných náboženství. Co jsme komu udělali naplno využívá svůj komediální potenciál, střet kultur, stará vs. nová Francie. Celkově vzhledem k současným událostem mě nenapadá lepší filmový tip.(11.1.2015)

 • Cappuccino
  *****

  Niesom žiaden odborník na komédie, ale po pravde povedané, väčšina filmov, ktoré sa týmto žánrom označujú, ma dokážu rozosmiať len miestami, ak vôbec. V prípade Co jsme komu udělali som sa ale musel z chuti zasmiať na väčšine snáh tvorcov o vtipné scény, ktoré boli mimo svojej zábavnosti aj veľmi inteligentne podané. No a Christian Clavier, čo by otec rodiny, bol jednoducho skvelý. Plné hodnotenie bez váhania a veľká spokojnosť.(30.12.2016)

 • RedAK
  *

  Ač se zde snažím v každém druhém komentáři elitářsky mentorovat o správném úchopu humorných filmů a ještě se vám všem snažím se vztyčenými transparenty jménem "Jste nevkusní čuráci!" jemně naznačit, že jste nevkusní čuráci, tak tohle mi kurevsky, ale kurevsky nesedlo. Zasmál jsem se jen jednou, a to když tomu tlustému pánovi na koupališti spadly plavky. Smutné je, že se to stalo loni a s filmem to nijak nesouvisí. Já, zvyknuvší na hovna pod čepicí a pochcaný vlasy z balkónu, což jsou jediná dvě kvalitní kritéria, která dokonale definují debilní komedii, se najednou setkávám se super tajnými výrazivy a narážkami na ty divně tvarovaný borce, kteří mi ve tři ráno udělají ten nejdokonalejší gyros v bulce. Mně nevadí, že jsou žlutější než žloutenka, ale pokud se v noci po kalbě dobře nažeru, ať mi klidně hromadně emigrují do obýváku, já si je s radostí uklidím někam mezi temperky. Velmi jsem přemýšlel nad tím, jak je možné, že všichni u toho chčijí smíchy, ba až plují na svých vodních postelích za lepšími zítřky, a já jsem stále stejně netečný, jak jakákoliv žena po mrdačkách se mnou, a to bez ohledu na to, jestli je živá, či nikoliv. A přišel jsem na to, že za vše může prazvláštní symbióza, kterou mám se svoji super madam paní děvčetem slečnou Smilly, nejmilejší a nejoddanější kamarádkou, která všemu vždy bez skrupulí naprcá za pět, aniž by to se mnou jakkoliv prokonzultovala a můj obranný mechanismus tomu pokaždé podlehne a vyhodnotí to jako děsivou sračku bez náznaku čehokoliv. A proto ji nenávidím! Nechť ji sežehne síla psího masa v tortile!(26.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
OneBox HD APK Modded | (http://huayangwk.com/subtitle_details.php?p=les-misrables-1978) | One Piece 566