poster

Agent Carter (TV seriál)

 • USA

  Marvel's Agent Carter

 • Velká Británie

  Marvel's Agent Carter

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2015 - 2016, 12 h 35 min (Minutáž: 18x42 min)

Kamera:

Edward J. Pei

Hrají:

Hayley Atwell, Chad Michael Murray, Enver Gjokaj, Dominic Cooper, James D'Arcy, Lyndsy Fonseca, Shea Whigham, Kyle Bornheimer, Meagen Fay, Bridget Regan, Stan Lee, James Frain, Neal McDonough, Leonard Roberts, Ray Wise, Toby Jones, Devin Ratray, Ashley Hinshaw, Jim Palmer, Yasmine Aker, James Urbaniak, Glenn Taranto, Caitlin Carmichael, Krista Marie Yu, Richard Short, James Landry Hébert, Gregory Sporleder, Webb Hayes, Myles Grier, Ralph Brown, Andre Royo, Wynn Everett, Reggie Austin, Currie Graham, Lotte Verbeek, Sarah Bolger, Sean O'Bryan, Kurtwood Smith, Chris Browning, Casey Sander, Rey Valentin, Max Brown, Samaire Armstrong, Chris Mulkey, Christopher Grove, Andrew Carter, Catriona Toop, Ken Marino, Max Daniels, Chris Coppola, Tim Soergel, John Balma, Damian O'Hare, Ivy George, Randy Sklar, Chiara Aurelia, John Bishop, Carl W. Crudup, Hope Lauren, Tom Choi, Lincoln Melcher, John Gilbert, Costa Ronin, Christie Herring, Billy Malone, Kellen Michael
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Remivsremi
  ***

  Agentka Carter v podání britské herečky Hayley Atwell, zanechala výraznou stopu již v prvním díle filmového Captaina Ameriky. Silná a nebojácná ženská postava, která se dokázala vyrovnat svým kolegům. Agentku si oblíbilo velké množství fanoušků a v čase, kdy se objevil bonusový kraťas, se začaly ozývat hlasy, požadující další příběhy této neobyčejné ženy. Marvel neotálel a ve spolupráci se stanicí ABC přichystal midseason sérii o osmi dílech. Vedle samotné Carter se podařilo získat i další již známé postavy, které se vyskytly v MCU. Seriál odstartoval velmi svižně. Záhy byla představená hlavní kostra příběhu i ti nejdůležitější protagonisté. Agent Carter opět okouzlila diváky svým důvtipem a neustálým bojem nejen se zahraničními nepřáteli, ale také všude přítomnými překážkami ze strany svých kolegů. Poválečná Amerika stále velmi stavěla na mužském šovinismu a o nějaké emancipaci si mohly ženy i nadále pouze zdát. Pro silnou ženu jako je Peggy to představuje každodenní boj, který musí svádět. I přes všechny tyto překážky jde stále za svými cíli a přesvědčením. Tvůrcům se podařilo krásně zobrazit retro atmosféru druhé poloviny čtyřicátých let minulého století. Je to jeden z velkých taháků seriálu. Navíc Agentka Carter dokáže i zde zaujmout a smělé se řadí mezi nejoblíbenější postavy MCU bez superschopností. Postupem času ale začne skřípat hlavní dějová linka a bohužel nedokáže člověka udržet napnutého po celou dobu. Tato velmi nadějná látka se začala tvůrcům s přibývajícím časem rozsypávat pod rukama. Největším negativem je tedy překvapivě scénář. Přesto věřím a pevně doufám ve zlepšení v příštím roce. Snad nastane stejný případ jako u AoS a druhá řada ukáže ten správný potenciál, jaký seriál má. Season 1 – 70%(4.6.2015)

 • 3DD!3
  ***

  Pilot: Klasický Marvel. Škoda, že Peggy nestartovala hned po Kápovi, takhle první díl už tolik netáhne. Námět poměrně zajímavý, ale doufal jsem v odhalování vzniku SHIELDU a na to zdá se nebude moc čas... Nakonec bych řekl promarněná šance. Carterová nenabízí nic proč by ji stálo za to vidět, je jen lehce nadprůměrnou zábavu v dobovém kabátku. Pokud by se druhá řada zabývala něčím zajímavým, tak proč ne, ale jinak těch 8 dílů stačí víc než bohatě.(8.1.2015)

 • Shakers
  ****

  1. séria - 85%. Už v Captain America: The First Avenger sa mi Agenta Peggy Carter ľúbila (a áno, aj sa mi ľúbi) a tu je minimálne dva krát tak kúl. Som rád, že po Agentoch (čítaj Coulsonovy) dostala aj Peggy Carter svoj seriál. Narozdiel od Agentov má tento iba osem dielov a dosť dobrý ucelený príbeh. Potešia samozrejme drobné prepojenia (Howard Stark je doslova labužnícky, poteší aj Howling Commandos), ale aj dobrá dobová atmosféra, výprava, kostýmy, ale aj slušné vedľajšie (ako je u Marvelu zvykom, dobré obsadené) postavy (komrník pana Starka Edwin Jarvis, Agenti SSR Jack Thompson, Daniel Sousa, Roger Dooley). Po tých Marvelackých filmov plných efektov (ktoré mám rád) veľmi príjemná zmena. Rozhodne lepšie ako Agents of S.H.I.E.L.D. 2. séria - 90%. Ja tu Hayley Atwell v podaní Agentky Carterovej žeriem. Neviem či sa mi to iba zdalo, alebo ma upútala jej krása, ale tu v druhej sérii mi príde jej postava lepšia, akčnejšia, štýlovejšia, vtipnejšia a viac sexi. Predpokladám, že to ale nebude len jej krásou, pretože ma bavil aj príbeh a vedľajšie postavy. Vlastne vedľajšie postavy sú v tejto druhej sérii hodne veľké plus a miestami aj nečakané prekvapenie (Dottie Underwood, Jack Thompson). Oproti prvej sérii ma táto o dva diely navyše, ale nejedná sa o žiadnu vatu. Príbeh ma spád po celú sériu, nechýbajú nápady, fajn technické vychytávky, tradičné prepojenia s Marvel Universe a k tomu sa prirátajme aj opäť fajn duo Peggy Carter a Edwin Jarvis, ktorý mi mimochodom tiež prišiel lepší a zábavnejší. Škoda len, že sme sa nedočkali viac Howarda Starka. Každopádne druhá séria je lepšia ako ta prvá.(18.3.2015)

 • ScarPoul
  ****

  Veľmi príjemné prekvapenie. Marvelovský vesmír funguje s omnoho väčšou presnosťou ako ten od DC - pre mňa je to trochu škoda, lebo som väčší fanúšik práve DC. Agentka Carterová je spin off seriál k jednej z ústredných postáv prvého Kapitána Ameriky. Vracajú sa nejaké staré postavičky a pribúdajú nové. Výhodou seriálu je jedna dejová línia s Leviathanom a akýmsi dokázaním že žena po vojne má svoje miesto v mužskom svete. Skvelé herecké výkony - hlavne D´Arcy ako Jarvis a Atwell ako Carterová. Prvú sériu som zhltol okamžite a som veľmi zvedavý kde sa príbeh bude uberať. Dobová atmosféra je aj napriek rozpočtu zobrazená nadmieru dobre a pripomína samotný film. Uvidíme kam sa to celé bude uberať, ale po prvej sérií som nadmieru spokojný. 1. séria - 80% Prvá séria síce zaváňala televíziou ale mala spád a zaujímavý dej. Druhá motajúca sa okolo temnej hmoty a neustálych prekážok ale začala byť po určitom čase ťažkopádna. Dôvod je celkom jednoduchý. Zatiaľ čo v prvej bola Peggy Carterová postavená do pozície pochybnej úradníčky a robila všetko na čierno, čo ju skoro stálo život, druhá s ňou pracuje ako s plnohodnotnou postavou - až na to , že tu máme mafiánov, šialencov a tajnú organizáciu, políciu nevynímajúc a očividne každému je jedno, že Peggy so svojou bandou riešia prípad. Pár dobrých nápadov a stále zábavný Jarvis v podaní Jamesa D´Arcyho. Ale aj tá Atwellová akokoľvek šarmantná tu stráca niečo na svojej kráse. Neviním spracovanie, ani hercov, ale zápletku, ktorá potrebuje 10 častí aby vypovedala niečo o nezaujímavej látke, zatiaľ čo prvá to zvládla za 8 a nevedel som sa od nej odtrhnúť. Pevne verím že tretia sa znova nakopne, lebo toto som mal naozaj problém dopozerať. 2. séria 55%(16.3.2016)

 • Vxxx
  ***

  Tak bohužel. Dala jsem tomu tři díly, v naději že mě to chytne, ale stále mě to nebaví. Přestože že filmy od Marvelu miluji, seriály asi nebudou pro mě. I Agenti mě po pár dílech přestali bavit. Za to DC filmy nemám ráda a seriály si mě získaly :D Něco je špatně. Ale na Agentku už koukat prostě nebudu.. 3*(14.1.2015)

 • - Film Spanish Tower (1934), na který chce jít opakovaně Whitney Frost, je fiktivní. (NinadeL)

 • - Na začátku třetího dílu Peggy Carter (Hayley Atwell) hledá význam srdcového znaku v knize "The complete works of William Shakespeare".  Když nalistuje třetí kapitolu, jsou v ní  runy i s popisky z knižní série "The Mortal Instruments" od Cassandry Clare. Nechybí ani nejznámější Angelic Power, která se nejčastěji objevuje ve snímku Mortal Instruments: Město z kostí (2013).
  (Kitiara15)

 • - V 5. díle 1. řady se, stejně jako u dalších snímků z Marvel cinematic universe, objevuje v cameo roli Stan Lee jako muž, který se Howarda Starka (Dominic Cooper) při čištění bot na ulici, ptá jestli si může z jeho novin vzít stránku se sportem. (Dracconnis)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ca-es-valencia | Genius 3.1.3 APK modded apk | CyanogenMod: Installation und Praxis