Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cl3ricK
  ****

  Televizní Avengers u mě splnili své očekávání a zkrácená osmidílná série utekla jako voda. Po hodně slabém Iron Fistovi se tahle sebranka z NY sešla v pro mě hodně solidní týmovce. Začátek byl fajn, záporačka pěkně slizká a obecně si nemám moc na co stěžovat. Daredevil nadále zůstává mou nejoblibenější postavou z téhle čtyřky. Jeho souboje sou nejpromakanější a protivníky nejvíc bolí. Těším se na třetí sérii Ďábla a samosebou na Punishera. 75%.(3.9.2017)

 • Shakers
  ****

  Nie som sklamaný, ale myslím, že to mohlo byť aj lepšie. Bez znalosti predošlých seriálov do tohto ani nechodte, pretože každá postava pokračuje vo svojom príbehu a zhodou okolností sa všetci stretnú s rovnaký problémom, respektíve zaporakom, proti ktorému spoja svoje sily. Daredevil je znovu najlepší a najzaujímavejší, nestratí sa ani Jessica Jones ale Luke Cage a Iron Fist sa hodia hlavne iba ako vedľajšie úlohy. Možno preto ma Luke Cage a Iron Fist bavil viac tu ako v samotnom seriáli. Akcia ujde, je na čo pozerať, súhra hrdinov baví, ale bolo jej málo podla mňa, alebo nebola správne vyvážená lebo niektoré scény nudili a až priveľa sa kecalo. Každopádne stretko 4 hrdinov pokope bavilo a zaujalo, ale kvalitu akú ma samotný Daredevil nečakajte. 80% - 4*(7.9.2017)

 • ledzepfan
  ***

  Vlastně zklamání... První půlka série je taková roztříštěná a nesourodá (z pochopitelných důvodů) a druhá, kdy už by to mělo šlapat a mít tah na bránu, je slabá v zápletce a v soubojích... Jednotlivé charaktery fungují a mezi některýma v různých kombinacích probleskává i jistá chemie. Ideálně by sice ta chemie měla být funkční napříč všemi kombinacemi teamu, ale myslím, že i za chemický řetěz Daredevil-Jones-Cage-Fist musíme být vděční... Největší fail vidím v tom, že se filmařům nepodařilo najít klíč jak propojt 4 hrdiny z nichž každý ve své sólové sérii brnká na hodně specifickou strunu. Defenderovský slepenec je tak jen bezpohlavním výstřelem do tmy. Nemůže zde fungovat Daredevilovská akční syrovost (protože některé postavy jsou prostě nezničitelné). Po temné atmošce Jessicy Jones není ani stopy. Cage je vytržený ze svého Harlemu.... Občas tam filmaři prdnou do klíčového souboje hudbu která by se hodila spíše pro odlehčenou exhibici, nebo udělají ze rvačky díky střihu dost nudnou záležitost (Kde jsou ty brillantní "bezstřihové" choreografie z Daredevila?), ale jebat-co už.... Série uteče jako voda, vše skončí jak má.. Ve výsledku je mi to sympatické. Třeba se to do příště nějak usadí..(29.8.2017)

 • dO_od
  ****

  // 4 komplikovaní lidé vs. starodávná organizace ninjů v minisérii, která se vážně snaží šlapat a občas se i daří, ale ve finále zkrátka dojíždí na neuchopitelnost a vlastní přísná pravidla. Mohla (měla) to být větší pecka. 7-8/10 (záleží jak moc milujete Elektru) P. S. Fandy komiksů pak asi nejvíc zamrzí odklon od MCU a minimální počet easter eggů v rámci spojeného univerza, aneb tuhle bandu v Avengers už prostě nikdy neuvidíme.(19.8.2017)

 • joker.george
  ****

  Nemůžu se zbavit lehkého zklamání, ale prvně začnu oprávněnou chválou. Na postavy, chemii mezi nimi a provázanost projektů by si měl MARVEL pořídit patent. Pomalejší rozjezd mi nevadil, ale nečekal jsem, že se seriál odváže až v posledním díle a nabídne minimum dechberoucích scén, když se jedná o týmovku a vrchol seriálové snahy. Šetří se i zvraty a fanouškovskými pomrknutími. Dialogy měly větší zastoupení než akce, ale jelikož si postavy měly co říct, tak mi to nevadilo. A snad se budou příští sólové seriály ohlížet dopředu, když se podařilo v rámci mezí vypořádat s minulostí a s organizací Hand, ale upřímně tomu nevěřím. (Netflix)(19.8.2017)

 • - Defenders startují takzvanou fázi II., podobně jako je tomu u Avengers. (UncleMorty)

 • - Původně se v seriálu měl objevit i Punisher, ale vzhledem k průtahům při natáčení to nebylo možné. (UncleMorty)

 • - Spoiler: Useknutá ruka detektivky Misty Knight (Simone Missick) je odkaz na její komiksovou předlohu, kdy ji místo useklé ruky implantovali robotickou. (UncleMorty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Scott Adsit | Biquinis | Zimmer 108 (2)