poster

Volání netvora: Příběh života

 • Česko

  Volání netvora

 • USA

  A Monster Calls

 • Španělsko

  Un monstruo viene a verme

 • Velká Británie

  A Monster Calls

 • Austrálie

  A Monster Calls

Drama / Fantasy

USA / Španělsko / Velká Británie, 2016, 108 min

Režie:

J.A. Bayona

Předloha:

Patrick Ness (kniha)

Scénář:

Patrick Ness

Kamera:

Óscar Faura

Producenti:

Belén Atienza

Scénografie:

Eugenio Caballero

Kostýmy:

Steven Noble
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ***

  Pocitovo som sa zmietal. Keď už som čakal slzopudnú drámu, zrazu som sa ocitol pri sledovaní fantasy rozprávky, ktorá...opäť skĺzla do vôd rodinnej katastrofy. Nechápte ma zle, ale akosi sa mi táto symbióza týchto dvoch uhlov pohľadu protirečí. Zistili to diváci, zistili to kritici, ale nezistili to ľudia, ktorí sa filmom nechali uniesť ( prečo ? ).(23.8.2017)

 • TheDon
  ***

  Tak po dlouhé době nevím, co si o tom vlastně myslet. Vypiplanej vizuál, trikově bezvadný, kást super neokoukanej, samozřejmě kromě Ripleyové, ale....jako by tomu něco chybělo. Nějakej twist na konec, nějaký velký finále. Upřímně mě strašně bavily ty akvarelový animovaný filmečky. Vždycky když něco takovýho vidím, vzpomenu si jak mě v mých pěti-šesti letech rosekaly v kině Vodní děti. Kus hranej, kus kreslenej. Ale tady jsem fakt zůstal nedoseknutej, ikdyž je to téma docela tíživý, ikdyž se to snaží brnknout na city. Nepodařilo se. I tak slušnej trojec. 60% P.s.: ten její deník sem nějak nepochopil....kdyby mi to náhodou chtěl někdo vysvětlit, budu rád...(3.9.2017)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Skutočne veľmi ťažko sa popisuje takýto snímok, s takouto formou spracovania, aby človek neprezradil z mnoha jeho kúziel. Snáď len toľko možno dodať, že každý jedinec má svoje vlastné nočné mory, ktorých sa netreba báť, ba práve naopak, treba sa im postaviť, i keď to v mnohých prípadoch nie je jednoduché. Cesta ku "šťastiu" má totiž mnoho podôb ...(30.1.2017)

 • luka4615
  ****

  Je sice na první pohled jasné, že A Monster Calls jsou prvoplánovou záležitostí, avšak srovnám-li snímek s filmem s podobným tematickým zaměřením - "The BFG", vychází zde jako nepopiratelný vítěz právě počin Juana Antonia Bayona. A Monster Calls zaujme především atraktivním hereckým obsazením, které je rámováno krásnými animovanými vsuvkami, jež Vás bez problému vtáhnou do děje. Rovněž musím ocenit i Monstrum, kterému propůjčil svůj "démonický" hlas skvělý Liam Neeson. Až potud to tedy všechno zní jako dobře namíchaný filmový koktejl. Nicméně když vezmete v úvahu šablonovitý průběh událostí a poněkud roztahaný příběh, vznikne Vám vizuálně krásný film, který je sice lepší než Spielbergův počin "The BFG", avšak i přesto se neubráníte pocitu, že jste tohle prostě někde už mnohokrát viděli. „...and if you have to break things, then by God, you break them!“ (25.1.2017)

 • Xmilden
  ***

  Nejsem kdovíjaký fanoušek Faunova labyrintu a několikrát jsem si na něj vzpomněl. A Monster Calls bych doporučil spíše věčným snílkům, kteří moc často rádi popouští uzdu své fantazie. Velmi se mě líbily Neesonem vyprávěné příběhy. Tady má pozornost fungovala na jedničku. Bohužel s přesunutím děje do školy nebo do Conorova osobního života, šla má soustředěnost vždy o úroveň níž. 60%(30.8.2017)

 • - Natáčení začalo 30. září 2014, natáčelo se v Anglii (Lancashire, West Yorkshire, Great Manchester) a ve Španělsku (Katalánsko). (Varan)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 9. září 2016 na Torontském IFF. (Varan)

 • - Zábavní park, kam vezme Conora (Lewis MacDougall) jeho otec, je Blackpool Pleasure Beach v Anglii. (playboxguest)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
14.01.1823:39 Uhr Hans Zimmer - True Romance (Original Motion Picture Score) Soundtrack320 kbit/s 0 / 04.293 Hits VID P2P DDL 0 Kommentare | Phim Quán Ăn Đêm 1 Trên VTV1 | Stange 339 Tomes 1970 - 1998vues: 5461 Aventure