Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vesper001
  ***

  Mají snad všichni zpěváci podobné osudy, nebo jen filmy o nich se podobají jako vejce všem ostatním vejcím? Country, jazz, rock, rozvody, rodinné problémy, chlast, drogy, neúspěch a nakonec úspěch. Meryl jako rocková babča má ale slušné grády, její labilní dcera – ne, pardon, její dcera v roli její labilní dcery – je taky výborná. Co nejen pokulhává, ale i šmajdá, jsou mužské postavy, do jediné charakterově ploché jako tělo kytary. Jejich jedinou úlohou je přihrávat Ricky, a to na pódiu i pod ním. Výchovné pointy mi zvedají tlak, kazí trávení a způsobují červené vidění, takže jsem si zapamatovala jen to, že nikdy není pozdě nazout okované štekle, uplést copánky z plstnatého skalpu, nasadit masivní prsteny, zombie-mejkap a koženou bundu a podniknout něco hustě andrenalinového. Třeba vyrazit na rodinnou sešlost. P.S.: bod dolů, že nezazněla celá Bad Romance. :((20.1.2017)

 • hansel97
  ***

  Průměrná feel good podívaná, která neurazí a za ty necelé dvě hodiny nezačne nějak výrazně nudit. Meryl na své poměry nepodává nějak moc zajímavý výkon, k čemuž podle mě ani neměla moc prostoru kvůli absence nějakých více emotivních scén ve scénáři. Docela mě mrzí, že to nakonec nebyla ani sranda a snad každý vtip ve filmu, už byl i v traileru.(28.10.2015)

 • Jaro_slav
  ****

  Čtyři rudý, protože máma, dcera, hudba. Ale ta imbecilní móda dávat do trailerů scény, kerý pak nejsou ve filmu, mi nejde do hlavy. Ideální film pro militantní bio raw vegany a podobnou „hate freely go green evangelium“ šířící chamraď, protože scéna ze začátku svatby z nich dělá úplný kretény, čímž je úžasná - a trefná. Naštěstí na závěr dojde ke sluníčkově hudebnímu hepyendu, kde chyběj akorát jednorožci seroucí duhu, takže po shlédnutí týhle nasládlý jednohubky odchází člověk z kinosálu celkem spokojenej, i když se původně těšil na mnohem víc. 70-80%(5.9.2015)

 • Pavlínka9
  ***

  Je to klasická "americká komedie" o tom, jak rodina je všechno a všichni musí být šťastní, jinak je něco v nepořádku :) :) Miluji Meryl Streep a je pro mě neskutečným chameleonem a důkazem je, že ve svých 66ti letech ztvárnila tuto postavu :) :) Její dcera je stejně skvělá a ta podoba je tak ohromná :) :) Oooooooh ale třeštičkou na dortu byl Kevin Kline....:) :) Ten čím je starší, tím je prostě charismatičtější....hmmm.....Ok - je to film, který mi nic extra nedal, ale ani nevzal :) :) Nejlepší byla první polovina filmu, kdy se zjišťovalo, jak je to v této rodině vlastně se vzájemnými vztahy a vzhled dcery, která je v životní krizi byl bravurní :) Ta laxnost ke všemu :D :D(22.3.2016)

 • farfalla
  ***

  Měla jsem dojem, že se všichni příliš soustředili na zpívání Meryl Streep, ale nejak zapomněli na příběh samotný. Scénář měl být více propracovaný a soustředit se na míň témat anebo je alespoň lépe propojit. Dlouhé, v podstatě nezáživné písně rozmělňují děj. Mnoho není vyřčeno a všechno zůstává nedopovězené. Zase jednou výborná Meryl v průměrném filmu.(27.10.2015)

 • - Meryl Streep se kvůli roli učila na kytaru od Neila Younga. (Streeper)

 • - Film je věnován památce baskytaristy Ricka Rosase, který zemřel těsně po dokončení filmu. Rick se podílel na tvorbě Neila Younga, dlouhá léta s ním hrál ve skupině Crazy Horse. (jezurka42)

 • - Původně se ve filmu měly objevit pouze tři písně, ale Meryl Streep (Ricki) si vedla tak dobře, že se režisér snímku rozhodl dalších sedm písní přidat. (Streeper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Наушники | Take Me! | Death in Paradise