Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ***

  „Mali sme tam inštalatéra, ktorý vyzeral trocha ako vy.“ Taký ten katastrofický (veľko?)film, kde v jednej scéne spadne desať mrakodrapov a vám je to fuk a radšej rozmýšľate, čo si dáte na večeru. Preto ma vlastne príjemne zaskočilo, že nemalá časť filmu sa prekvapivo odohráva mimo apokalypsy – na vesmírnej stanici, kde Gerard Butler so svojím tímom vedie dlhé dialógy. Musím sa priznať, že hoci tieto scény určite neboli žiadny zázrak, v konečnom dôsledku ma bavili viac, ako trikové sekvencie. Asi starnem. Potešil Andy Garcia + plno dobrých, suchých hlášok („Neter si videl, pivo nechceš, cestu poznáš.“, „Ožeň sa s ňou.“, „Vyzeráte starší, než som si myslel.“). Vzhľadom na obrovské problémy s pretáčkami (ale vážne, to komu normálnemu napadne dať film "vylepšiť" režisérovi Sudca Dredda a Viem, čo ste robili minulé leto 2?) prekvapivo OK.(25.2.2018)

 • *CARNIFEX*
  *

  O búrke bez búrky? Katastrof minimum, pričom by sa samotné zábery zmestili do 15 sekundovej upútavky. Po prvých 20 minútach som normálne rozmýšľal, že by to mohlo vypáliť niekde na úroveň medzi 3-4 hviezdy. No čo sa z toho vykľulo potom, to je už “iný” príbeh, plný vtipu, sĺz, sentimentu, tupoty, neuveriteľných zvratov, nezmyslov, no a v konečnom dôsledku, ako to už v USA býva zvykom, zrady, hrdinstva, či nebojácnosti. Taktiež sa nezabudlo sa na samotného Boha, no a v neposlednom rade - na potlesk na záver!! Jedna za vesmír a snahu o vtip.(30.11.2017)

 • Wacoslav1
  ***

  Mno tak pomalu, ale jistě začínám litovat svých 150 kč za včerejší kino. Ne, že bych je vyloženě vyhodil do kanálu, ale po pravdě doufal jsem, že to bude o dost lepší. Problém není v tom, že je ten film blbej až na půdu a chování postav a děj jako takový nedává smysl, to se dalo čekat, ale hlavní potíž je v tom, že i té destrukce je tu žalostně málo a pokud jste viděli trailer, tak jste viděli prakticky všechno. Fakt nechápu co na tomhle mohlo stát 120 miliónů a kam se ty prachy poděli, takže ve světle tohohle spektáklu říkám díky bohu za San Andreas nebo Into the Storm kde si užijeme aspoň dostatek akce. Tady mě to ještě ze začátku chytlo destrukce HongKongu je ok, ale další potencionální dobrý scény byli zabiti třeba tornáda v Kalkatě která tam byli asi tak 2 minuty. Nicméně abych jenom nekafral tak má to i pozitiva. Nad vodou to drží tradičně spolehlivý Butler jehož neohroženost a hlášky to jistí. Ed Harris se při malém prostoru snažil taky vytřískat maximum no a řekněme, že ta příjemná devadesátková nostalgie v jejímž duchu se film nese to udrží v průměru, ale víc ani náhodou. Za týden už nebudu vědět o čem to vlastně bylo.50%(24.10.2017)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $120miliónovTržby USA $33,700,160Tržby Celosvetovo $221,600,160Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,822,890 Tržby za predaj DVD v USA $2,791,276║ No ty vole! Tak toto bola iná odvaha od Warnerov investovať prachy do takejto béčkovej blbiny. Ale zas idú v podobných šľapajách ako u Justice League takže moc nevybočili zo svojho trendu, neviem koho majú vo vedený ale potápajú sa ako Titanic. Tento počin nie je dobrý ani na béčkový video film za 10milionov fakt zlé, tupé a trikovo kdesi v minulom storočí. Herecky neskutočne naivné, scenár za pár centov. /10%/(8.2.2018)

 • Morholt
  ****

  Narozdíl od podobně laděných emmerichovin atp. se Geostorm nespoléhá pouze na efekty, ale servíruje i zápletku, která sice není vypilovaná úplně k dokonalosti a obsahuje řadu klišé, ale to tady vůbec nevadilo. Vlastně jedinou větší vadou na kráse byly neustálé půtky mezi bratrskou dvojící, které mi občas lezly dost na nervy, byť se Sturgess s Butlerem snažili, aby tomu tak nebylo. Pokud jde o samotné bouření, tak ho sice mohlo být víc, ale na druhou stranu to, co tu bylo, stálo za to. Pokud nemáte potřebu se rýpat v detailech a chcete se jen bavit, je Devlinův režijní debut ideální. 80%(7.1.2018)

 • - Některé scény odehrávající se v NASA se točily v reálném zařízení NASA v New Orleans. (filmsim)

 • - Jerry Bruckheimer se k filmu jako producent připojil později a nařídil nákladné přetáčky za 15 milionů amerických dolarů pod vedením jiného režiséra - Dannyho Cannona. (Bioscop)

 • - Nejdříve byl snímek pod záštitou Paramountu, ale nakonec se produkce ujalo studio Warner Bros. (filmsim)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Saudi Arabia | Nanatsu no Taizai 24 | 03.02.1900:41 Uhr Die Brixentaler - Die Bliamal Hoch Am Berg (30 Jahre) Folk320 kbit/s 0 / 0462 Hits VID P2P DDL 0 Kommentare