poster

Rogue One: Star Wars Story

 • USA

  Rogue One: A Star Wars Story

 • USA

  Rogue One

  (neoficiální název)
 • USA

  Star Wars: Rogue One

  (neoficiální název)
 • USA

  Star Wars Anthology: Rogue One

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Rogue One: A Star Wars Story

 • Nový Zéland

  Rogue One: A Star Wars Story

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 133 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arachneuss
  ***

  Mickey Mouse strikes back. První dvě třetiny filmu by de facto mohl natočit kdokoliv a stále by to vypadlo stejně genericky. Ve finální půlhodině se sice emoce ždímou na maximum, ale už je zkrátka pozdě – vlak jménem „Nejlepší Hvězdné války od Epizody V“ je nenávratně pryč. Místo něj dorazili Avengers předaleké galaxie. Proč riskovat jako kdysi Lucas, který se při druhé návštěvě svého světa tak žalostně spálil? Proč riskovat, když recept na uspokojivou týmovku máme už jednou napsaný? Protože občas je třeba udělat i krok vzad, abyste se mohli posunout dopředu. Nejhorší je stát na místě, opakovat to samé znovu a znovu, doufajíc, že to bude stačit. Osudovost okamžiků, mrazení v zátylku a pamětihodnost napříč generacemi – ať už v dobrém či zlém – zaniká pod koly Disneyho továrny. O to víc mě děsí, že to muselo odnést zrovna Star Wars.(14.12.2016)

 • Tosim
  ***

  No jo no, fanoušek Hvězdných válek nejsem a ke zhlédnutí Rogue One jsem se přinutil po doporučení fanouška, který mi řekl o dost fatálním konci filmu. Tohle je opravdu netradiční, leč ten zbytek jede v tak ohraných šablonách, že jsem se víc než dvě hodiny nehorázně nudil. A ano, děj je prostinký, o postavách se toho moc nedozvíme, přesně jak píší ostatní. Hlavní příběh Star Wars dám, ale vedlejší linky jsou mi jedno. No co, moje chyba, jednou a dost.(15.8.2017)

 • Arbiter
  ****

  Tohle mě trochu píchlo u srdce. Nečekal jsem, že kdy budu u Star Wars snímku přemýšlet, že odejdu ze sálu před koncem, protože se zdá mnohem lákavější dloubat se v nose před zrcadlem na hajzlících multikina. ___ Samotný námět je super, byť ani v SW universu nijak nový: Zdůraznit roli pěšáků a underdogů ve velkém konfliktu, který je jinak nahlížen především perspektivou několika hrdinů. Umožnit fanouškovi nahlédnout za štafetový běh smrti k plánům Hvězdy... smrti, a akceptovat argument vysvětlující dilema z nejstarších: proč sakra může jeden stíhač zničit celou bitevní stanici. Potud super. Stejně tak lze kvitovat nemotorné pokusy o rozmělnění jednoznačné osy dobro : zlo. Jenže to bych nesměl mít dojem, že jsem zhlédl osmihodinový lowcost seriál. To by mi nesměly zápletky přijít pitomé a hrdinové nudní a motivační promluvy a hrdinská gesta a rozhodnutí tak ne-uvěřitelná, tak nesmyslně a nefunkčně naroubovaná do tabulek SW franšízi. ___ Hlavní sdělení snímku funguje, provedení je prostě špatný. SPOILER ____ Aspoň že všichni umřeli. EDIT: Jsem zmatený. Všichni jsou, zdá se, nadšení. Zkusím druhou projekci, třeba jsem se jen špatně vyspal neboco. Edit r. 2018: Je to super.(17.12.2016)

 • tron
  ****

  Obsahuje spoilery. Páčilo sa mi to viac, ako Epizóda VII. Film pôsobivo a dráždivo rozširuje univerzum, ktoré síce dôverne poznáme, ale o ktorom sme doteraz len počúvali legendy. Pripomína to jeden kúsok puzzle, ktorý vám dlhodobo chýbal (v inak parádnej mozaike) a pri vysávaní ste ho konečne po pár mesiacoch náhodou našli pod gaučom. Dali ste ho na miesto a kúsok so spokojným klapnutím zacvakol na svoje miesto. Akože nechýbal by. Bolo tam toľko kúskov, že ak ste sa nezadívali nejako extra pozorne, ten jeden vám tam nechýbal. Ale s ním je to, samozrejme, kompletnejšie. Pritom scenár sám osebe je priemerný, odvážil by som sa povedať, že miestami dokonca až jemne hrozný. Ale na mňa to fungovalo – sympatické postavy, skoro žiadny humor, vizuálna stránka krásne retro, parádne lokácie (príroda, interiéry, exteriéry) a dobré akčné scény + drobnosti, ktoré keď sa objavili na scéne, takmer som vyskočil zo stoličky (rôzne postavy z "pôvodnej" trilógie, nechajte sa prekvapiť). K veci bol aj úderný koniec, ktorý je síce logický, ale aj tak dole klobúk za odvahu. Príjemne ma prekvapil Forest Whitaker, ktorého by som v tomto svete skutočne nečakal (škoda len, že jeho kontroverzný terorista je dosť neprepracovaný a do veľkej miery pre dej zbytočný, zamrzí i malý priestor pre Madsa Mikkelsena). „Robíte si srandu? Som slepý.“(22.3.2017)

 • KarelR
  ***

  V podstatě stejné zklamání jako Godzilla. Edwards se umí tvářit, že točí opulentní drama první jakosti, už podruhé mu z toho ale vypadlo blockbusterové nedochůdče s jedním stěžejním problémem - totálně marnými postavami. Rogue One od začátku skáče po planetách tam a zpátky, nikde se pořádně nezdrží a nikoho pořádně neprodá. Místo party rebelů tak dostanete sešlost náhodných kolemjdoucích, kteří bývají v akčních scénách skoro omylem, a místo pořádné osudovosti jen zkratkovitou kopírku obvyklých motivů. Věřím, že to na papíře vypadalo jako hezký fandovský sen. Realita je však nezáživná až běda a zachraňuje ji až našlapané finále, v němž alespoň pořád něco vybuchuje. I tak ale budete vyplesknutí jen z famózních X-Wingů a geniálního Vadera. Darebácká banda si svou existenci neobhájila a docela to bolí. (6/10)(14.12.2016)

 • - Jméno hlavní postavy Jyn Erso (Felicity Jones) je odvozeno od jména Jan Ors, což byla jedna z postav ve videohře "Star Wars: Dark Forces" (1995). V první misi hry se Ors a Kyle Katarn snažili obnovit plány Hvězdy smrti. (freelex)

 • - Skladatele Alexandre Desplata v průběhu natáčení nahradil Michael Giacchino. Údajně za to mohly dotáčky a zdržení výroby filmu, kvůli kterému už Desplat nebyl k dispozici. (D.Moore)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 10. prosince 2016 v Hollywoodu. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
One.Piece.Movie.04.Das.Dead.End.Rennen.German.2003.ANiME.DL.AC3D.1080p.BluRay.x264-STARS | 124 LEGO Marvel Super Heroes Universe In Peril – Nintendo 3DS Torrent9 Téléchargement LEGO Marvel Super Heroes Universe In Peril Nintendo 3DS telecharger torrent Marvel Super Heroes se rassemblent pour une, brique brisant bon moment... | Criminal Intent - Verbrechen im Visier