poster

Predátor: Evoluce

 • USA

  The Predator

 • Slovensko

  Predátor: Evolúcia

 • Nový Zéland

  The Predator

 • Velká Británie

  The Predator

 • Austrálie

  The Predator

 • Kanada

  The Predator

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Horor / Thriller

USA, 2018, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  Už dlouho jsem po filmu neřekl, že to byla slátanina a tentokrát je to trefné. Nový Predátor působí jako spojení dvou naprosto odlišných filmů. V jednom vidíte scifi verzi Mercury (Bruce Willis neměl čas) s trochou černého a popkulturního humoru a v druhém krvavé béčko z osmdesátek (název si vygenerujte), v kterém hlavní záporák trhá lidi na půlky, občas uletí hlava nebo střeva, ale hlavní postavy jsou vždy zázračně odhozeny a schopni boje až do happyendu. Každá verze má svůj tón, dohromady bohužel nefungují. Predátor totiž nic nebuduje, jen se snaží bavit nesmyslně poskládaným příběhem, vtípky (zvednutý palec?), postavami (například bioložka, která ovládá všechny zbraně, doběhne vesmírný letoun, atd.) a v závěru graduje v hlouposti na vrchol. Ano, 2 hvězdy jsou tu pro tu přímočarou zábavnost, při které musíte vypnout mozek, ale tohle nemá ani zdaleka na prvního ani druhého Predátora, ani na více než slušné Predátory, ale bojím se na to i myslet, ale i AvP proti tomuhle funguje dobře. PS: Shane Black ukazuje, že je nejvíce přeceňovanou osobou Hollywoodu. PPS: neviděl Shane Black Kazmovo OMS s Prostřeno? tady je těch postav s poruchami nějak moc, ne?(26.9.2018)

 • tron
  **

  „Hlasovali sme pre Predátora. Znie to lepšie.“ Dodrbali to. Viac to už dodrbať mohli len ťažko. Už keď sa objavili prvé zmienky o gigantickom Predátorovi, vedel som, že je niečo zle. Nakoniec ale obrovský Predátor nie je najväčším problémom tohto filmu. Je len jedným zo stovky. Story od začiatku budila nedôveru. Predátor, mega-Predátor a predátorí psi (zasa???) nepochopiteľne umiestnení na vidiek (prečo!?) a k tomu autistický chlapec (wtf). Do toho Jake Busey a škola Lawrencea A. Gordona. Rekvizity (zbrane, kostýmy) a vesmírne lode pôsobia umelohmotne, nerealisticky. Napriek fajnovému rozpočtu je film chudobný (Mexiko vyzerá ako bežný americký les s pár pribratými a fúzatými štatistami, lebo pre Američanov je každý obézny a fúzatý chlap automaticky Mexičan). Na snímke sa podpísal brutálny strih, vinou čoho je scenár (sám osebe zlý, nevydarený, hlúpy a podpriemerný) veľmi zvláštne vystavaný. Mal som dojem, že sa to hodinu a štvrť začínalo a potom zrazu začali v posledných minútach všetci umierať. Predátor utekajúci pred autobusom je niečo, o čom som dúfal, že nikdy v živote neuvidím. Celé to nevyzerá už ani ako nechcená paródia. Je to proste hrubo, mimoriadne nevydarená kofotina. Vedel som, že občas také filmy vznikajú, ale neveril som, že sa to raz bude týkať môjho obľúbeného Predátora. Občas je experimentovanie fajn, ale toto sa vybralo úplne šialeným, absurdným, zvrhlým smerom. Kasting je určite jeden z najhorších kastingov roka 2018. Ako-tak zaujmú len Boyd Holbrook (ktorý je síce matný, ale oproti tomu, čo predvádza Thomas Jane je mega), Jake Busey (avšak v miniatúrnej roličke), Lochlyn Munro (detto), prekvapivo Olivia Munn (hrajúca dosť chlapskú rolu, čo je sranda), trochu Sterling K. Brown (avšak hrajúci hovado) a Trevante Rhodes.(14.11.2018)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Nechybělo moc, aby z toho byla nadupaná predátoří komedie, stejně jako nechybělo moc, aby vznikl cool a nadupanej predátoří akčňák. Výslednej produkt nakonec kráčí tak nějak oběma směry a jelikož nenašel zdravej kompromis, zákonitě se mu rozjížděj nožičky. Strašná spousta věcí je tu absolutně WTF a není to zábavný WTF - je to prostě divný WTF, u kterýho se budete drbat na palici. U některých z nich je bohužel vidět, že doplatily na zjevný prokrácení materiálu ("ochočenej" predátoropes je krom dvou bezvýznamných akčních vložek ve filmu úplně zbytečně; poskládání ústřední party hrdinů vypadalo na papíru super, ale ve filmu je ztvárněný snad tou nejhorší možnou a dost zkratkovitou cestou; kluk s aspergerem se na plátně objeví vždy jen proto, aby bleskurychle rozlouskl mimozemskou technologii). Scénář byl zjevně našlapanej šílenou hromadou nápadů (dobrých i méně dobrých), z nichž lecos muselo z kola ven. Pozitivem budiž aspoň fakt, že film nenudí. Největším kladem je jinak asi milá nekompromisnost (film se drží v duchu série a je hodně brutální) a ne úplně špatný rozvinutí predátoří mytologie.(31.12.2018)

 • T2
  ***

  Rozpočet $88miliónovTržby USA $51,023,244Tržby Celosvetovo $160,540,670Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Vôbec ma nemrzí, že tento skvosť som nevidel v kine. Na to aby sa to pasovalo do série Predátor, je to až príliš povrchná výplachovka, popcorn, bez kúska ambícii, ustrelené od boku do prázdna. To aj Predátori (2010) sú oproti tomuto skvost a ako tak sa ešte udržali v dobrej znesiteľnej forme. Tu toho moc nefunguje, tu to je skôr na srandu zúčastnených vtákov, komické vsuvky ako na bežiacom páse robia až zbytočnú hlušinu, žiadna poriadna postava, okrem Olivie Munn, na ňu sa dá aspoň pozerať. Prvoplánové béčko, Shane Black je už vyšumený. /50%/(27.11.2018)

 • novoten
  ***

  Nejlepší film s Predátorem v hlavní nebo vedlejší roli za posledních třicet let. Což je vzhledem k rozporům snad v každé scéně chabá pochvala a vůbec tristní vizitka lovcových filmových pokračování a spin-offů. Na jednu dobrou hlášku připadne minimálně jedna rozpačitá, na skvělou akční scénu pokaždé vychází wtf moment (všechno s Thomasem Janem, nadužívaní psi) a na trefný casting (Holbrook, Brown) odpovídá smolně obsazená Olivia Munn, které její doktorku nevěřím ani na chvíli, nebo neselhávající Jacob Tremblay, jehož charakter sem bohužel spadl snad z jiného filmu. Ale pozor, je to nezastavující a neustupující zábava a potom, co jsem osm let zpátky u Predátorů málem usnul, je to velký krok kupředu, bohužel smutně ledabylý. Black musel vědět, jak velké množství fanoušků k němu vzhlíží jako k zachránci celé značky a onen místy sebeparodický nádech musel mnoha z nich zákonitě zvednout mandle.(13.9.2018)

 • - Na začátku filmu, když se zřítí loď, ztratí predátor svoji helmu. I tak ale dokáže laserem zaměřovat cíle. Což není možné, jak je ukázáno v předchozích filmech – laserový zaměřovač je umístěn v helmě. (Guilemot)

 • - Režisér a scenárista filmu Shane Black sa objavil aj v pôvodnej snímke Predátor (1987), vtedy ako herec. (ywo666)

 • - Režisér Shane Black napsal postavu Baxleyho (Thomas Jane) s tourettovým syndromem proto, protože právě Black jím určitou formou sám trpí. (NiWi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Download Tully Torrent | Noticias | Tanwarin Sukkhapisit