poster

Život je život

 • Slovensko

  Život je život

Komedie

Česko, 2015, 92 min

Režie:

Milan Cieslar

Scénář:

Martin Horský

Kamera:

Václav Tlapák

Hrají:

Simona Stašová, Ondřej Vetchý, Kristína Peláková, Barbora Poláková, Tereza Voříšková, Sara Sandeva, Miroslav Táborský, Marek Taclík, Petr Vančura, Rostislav Novák ml., Vladimíra Krásová, Jaroslava Pokorná, Tomáš Dianiška, Stanislav Zindulka, Pavel Slabý, Jakub Slach, Josef Vaverka, Patrik Plešinger, Zlata Emily Kinská-Králová, Evženie Pfeifferová, Bartoloměj Veselý, Martin Kašpar, Tomáš Bukovský, Roman Jedlička, Juliana Moska, Nicola Votavová, Jindřiška Bartošová, Alena Richter, Kateřina Csoková, Kamil Kožíšek, Irena Kožíšková, Petr Macháček, Jiří Hajdyla, Edward Tomas, Kateřina Kleslová, Veronika Macková, Martin Nosek, Angel Wicky, Michaela Hejduková, Lucie Horáčková, Jitka Kučerová, Aneta Novotná, Michaela Sýkorová, Kateřina Kalašová, Michaela Šitmerová, Diana Orosová, Nikol Zbořilová, Kateřina Středová, Kateřina Veselá, Yveta Zahálková-Vítková, Veronika Maková, Andrea Kubinová, Eva Kykalová, Tereza Prejzková, Denise Ayverdi, Marcela Vildová, Lucie Řáhová, Robert Höhne, Adéla Zelenková, Marek Cieslar, Pavel Hošek, Helena Binderová, Josef Ladra, Aneta Koubková, Natálie Koubková, Sabina Holubová, Tereza Šťastná, Marie Vlasáková, Viktorie Kožíšková, Matěj Kožíšek, Lucie Červenková, Jan Pelikán, Karolína Nosková, Miro Mráz, Martin Hub
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Česká parodie na Jamese Bonda s Ondrou Vetchým v hlavní roli, kterému sekunduje Simona Stašová. Ti dva spolu opět hrají manžele. Hezky jim to spolu sedne. Despota a buran Vetchý x uťápnutý Stašová + tři dcerušky k pohledání. Čekala jsem něco bláznivého, ale nedostala jsem to. Místo toho mi na obrazovce přistál důkaz toho, že hvězdné obsazení kvalitní film nedělá, když není po ruce kvalitní scénář. Bavila jsem se. To nechci popírat. Vetchý, Stašová, Táborský atd. mají jistě komediální talent. Ale tohle podle mých představ úplně nebylo. Škoda.(20.9.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  České komedie v lásce příliš nemám, ale tahle výrazně ukazuje pokrok české kinematografie jak po stránce humoru tak herectví a překvapí Vetchý, který se představuje ve svých snech za Jamese Bonda, kde nechybí i pěkné káry a sexy slečny. Hezky film poukazující na vztah mezi rodinou a manželstvím. 75%(20.10.2015)

 • Filmmaniak
  *

  Komedie s nedostatkem funkčního humoru, okázale nekonzistentní atmosférou a brutálně nesoudržným a nahodilým dějem. Je smutné, že čeští filmaři umí natočit komerční film na vysoké technické úrovni (v tomhle jsou dokonce akční scény, automobilové honičky a nindžové), ale dělá jim nehorázný problém naplnit ho smysluplným, nebo alespoň koherentním obsahem. Většina postav, situací, které prožívají, a motivů by se hodila spíš do depresivního dramatu, jiné jsou zas parodické a až bláznivé. Výsledek však není ani ryba, ani rak, nepobaví, nedojme, ani neposkytne příběh, který by byl příhodně k názvu filmu „jako ze života“, protože působí falešně, nepřirozeně a bezduše. Více v recenzi ZDE.(21.5.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Karbonizujte centrum neřesti." To bych patrně nedokázal ani po třech Viagrách, ale agent poručík Frank, majitel nezničitelných mozkových závitů, s tím neměl nejmenší problém. A mně se ta snová kravina prostě celkem líbila, i když honění Sperminátora zase až tak moc zábavné nebylo, S těmi rodinnými vztahy to bylo o něco horší, protože při nich někdo (asi Vatikán?) ukradl humor. Nicméně bych neměl zapomenout na to, že mladá nadějná strážmistr Lucia Martinez zákeřně zaútočila na mé nejnižší pudy a přiznat se, že se jednalo o útok úspěšný.(27.9.2016)

 • dr.fish
  ***

  Měl to být předpokládám "Muž z Acapulca se sociálním podtextem". Stárnoucí fotřík, který pořád žije v tom, že je velkej borec a dává to každýmu najevo. Zatím je to jen pupkatej policajt, co zachránil jednou staré paní psa a to bylo jeho 15 minut slávy. Jinak sedí doma, pije piva sleduje jak vedle něj v křesle stárne a odkvétá jeho žena. Má tři dcery a žádné z nich se v životě moc nedaří. Utíká do snů, kde se stává agentem 007 a likviduje padouchy, sám obletován ženami. Námět dobrý, provedení zůstalo na půl cesty. Ne všechno lze zdaleka zatratit, ale chtělo to si s tím dát víc práce, přehodnotit některé scény, jiné naopak propracovat. Je to nedotažené a jako celek trošku nudné. Herecký ansámbl mohl zahrát mnohem mnohem víc, kdyby bylo co, tvůrci zkrátka nevyužili potenciál dobrého nápadu. Ta bondovská linka je většinou úplně mimo mísu... 60%(25.9.2015)

 • - Policejní vůz, kterým František (Ondřej Vetchý) a Lucie (Kristína Peláková) pronásledují zločince tunelem Blanka a taxi, kterým Jana (Simona Stašová) přijíždí domů k rodící dceři, je stále stejná stříbrná Škoda Octavia Combi registrační značky 2AP 5397. Stejné auto bez nápisů  a majáku lze navíc zahlédnout zaparkované v řadě vozidel ve scéně, kdy se Jana stěhuje od Františka k panu spisovateli (Miroslav Táborský). Skutečná policejní auta tohoto typu navíc nemají nikdy vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie a nejsou vybavena podélnými střešními nosiči. (Martin_L)

 • - Neherce Tomáše Dianišku (Petr / Lizardman) a Vladimíru Krásovou (miss aerobic) při postsynchronech nadabovali Jaroslav Sypal a Tereza Bebarová. Pavlu Slabému (kapitán policie / velitel mužů v černém) pak propůjčil svůj hlas Jiří Štěpnička, aby tak postava měla charismatický a vůdčí hlas. Zde se jedná o nadsázku a vtip tvůrců. (funhouse)

 • - Kristína Peláková bola v čase nakrúcania iba mesiac po absolvovaní autoškoly. Pri scéne, keď mala prudko vyštartovať v policajnom aute, jej nenápadne pomáhal spolujazdec Ondřej Vetchý – ona naštartovala, on zaradil rýchlosť. (Zdroj: Eurotelevízia) (krasomama)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Textra SMS pro apk latest | IMDb: 7 16,183 CAM The Mule | Truth or Dare 2018 1080p BluRay x264-GECKOS