poster

Criminal: V hlavě zločince

 • Česko

  V hlavě zločince

 • Velká Británie

  Criminal

 • USA

  Criminal

 • Slovensko

  Nebezpečný spojenec

Mysteriózní / Sci-Fi / Akční / Krimi / Thriller / Drama

Velká Británie / USA, 2016, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  **

  Do hlavy Kevina Costnera se parfém Hugo Reynolds Koš nedostane. Tak mu jej budete muset vylít na hlavu. No, spíše režisérovi a spol. S originalitou si film nijak nezadá s příběhy Maxipsa Fíka po třiceti letech. Dost bídný je i samotný koncept filmu. Zbytečně se Costner shazuje v takto béčkově pojatých filmech, které mu jen kazí renomé. Jeho zločinec je parchantem jen pár úvodních minut, které jsou na filmu tím nejzajímavějším. Trestanec si v nich plnými doušky užívá znovu nabyté svobody. Vejde do bistra, dá si drze jídlo, venku se mu zalíbí dodávka, tak jejich majitelům netaktně ukáže, že už se v ní dál vozit nebudou. V této fázi je film ještě zajímavou studií jednoho sociopata, následně vše vystřídá nepříjemná předvídatelnost děje. Co se jevilo být zajímavým, náhle opadne, s tím upadne i tempo filmu. Z Costnera se postupně stává férový chlap, zajde na kafe k vdově po Hugovi, do toho se mu v hlavě aktivují vzpomínky mrtvého. Akce veškerá žádná, monotonní tempo, stupňující se nuda, odvar finále.Režie málo známého režiséra Ariela Vromena nenápaditá, bez známek originality a stylovosti. Jen toho castingu je škoda. Ta zvučná jména měla rozhodně na lepší výtvor. Film na dvd jako dělaný. 4/10(13.1.2017)

 • Anderton
  **

  Nebudem tvrdiť, že ma Nebezpečný spojenec nebavil, pretože je to veľmi fajn zábava. Lenže oveľa viac by som ho docenil, ak by to bolo béčko z béčkovými hercami, kde by som ocenil aj nejaké tie nápady. Ako na pohľad ambiciózny film s fakt extra hviezdnym obsadením (7 známych a hviezdnych hercov je málokde) ale vyvoláva aj vysoké očakávania a tie logické lapsusy sú bohužiaľ neprehliadnuteľné. Takto je to film s dobrým námetom, ale s neprepracovanou psychologickou rovinou, ktorá ostala iba vo forme nevyužitého potenciálu. Ak chcete vypnúť, kľudne do toho choďte, ale bude to zábava na úrovni takej Kobry 11 so sci-fi prvkom navyše. Čo má tiež "svojské" čaro.(13.6.2017)

 • kaylin
  **

  Kdyby se z toho vysekala ta strašná kravina o tom, jak se přenesou vzpomínky z jednoho člověka na druhého a tomu se mění osobnost, bylo by to minimálně průměrné, ale spíše ještě lepší. Drsný thriller se skvělým Kevin Costnerem ve výborné ambivalentní roli. Jenž takhle se z toho už od začátku udělala konina, která ani zdaleka nemá takový švih, jako třeba "Tváří v tvář", kde je podobně ujeté východisko.(21.7.2016)

 • Xmilden
  **

  Trošku naivní snaha Angličanů vyrobit akčňák hollywoodských parametrů. Herecké obsazení je více než obstojné, ale příběhově se jedná o nedotaženost, která by si chtěla vzít něco z Tváří v tvář, ale nemá na to. Costnerův drsňák místy přesvědčivý je, ale Liamovi Neesonovi by podobná role seděla přecejen více. Film vyloženě neurazí, ale chytře se rozhodně jen tváří. 45%(10.7.2016)

 • korbitch22
  **

  Neskutečná scénáristická debilita s příšerným Kevinem Costnerem, který hraje absolutně tupého a nesympatického debila a Ryan Reynolds je tady jen pár minut, což je pro děj naprosto obrovský hřeb do rakve. Děj je stupidní, dialogy bolí, Scott Adkins, tupý herec ale smrtící řezník tu jen mluví, ano, ano...ano...to je jako byste točili porno, Madison Ivy nechali nosit kafe a řekli ste Tommymu Gunnovi aby oprcal zvukaře. Akční béčka jsou akční béčka, ale když děj vrší sračku za sračkou, dá se to fakt už jen těžko přehlížet. On totiž jeden IT ňouma může položit svět a jeden teroristický ňouma s pěti zabijáky jedním letadlem unikne kompletní protiteroristické jednotce Velké Británie a zastaví je vězeň s půlkou mozku. Ten film je děsná lobotomie. Ani nevim za co ty 2*, asi že sem viděl větší sračky. 40%.(14.11.2017)

 • - Protože si Tommy Lee Jones polámal žebra, muselo se filmování o týden odložit. (Spidey3)

 • - Ve scéně, kdy je operován Ryan Reynolds, byla použita speciální figurína. Bylo to údajně levnější řešení, než platit na dva dny skutečného Reynoldse, který by na natáčení stejně jen nehybně seděl, což by pro něj bylo i velice únavné. (Gary)

 • - Herci Kevin Costner, Gary Oldman a Tommy Lee Jones si společně zahráli i ve filmu JFK z roku 1991. (Gary)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Emiya-san Chi no Kyou no Gohan | Iain Glen | Killing Bites Subtitle Indonesia