poster

Rodinný film

 • Německo

  Familienfilm

 • Francie

  Family Films

 • anglický

  Family Film

Drama

Česko / Německo / Slovinsko / Francie / Slovensko, 2015, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  *****

  Už dlouho se mi nestalo, že bych absolutně netušil, kudy se bude děj ubírat. To je nakonec logické, protože tohle je příběh, který píše sám život a těžko může někdo dopředu říct, co mu osud skutečně přinese. Ta opravdovost mě strašně bavila a je největší devízou celého filmu. S tím souvisí i fakt, že Omerzu se nesnaží šponovat emotivnější scény a nechává vše ubíhat v klidu, což v kombinaci s výborným vedením herců působí naprosto přirozeně. Casting vyšel také na jedničku a překvapilo a potěšilo, jak své party zvládli mladí herci. Tím samozřejmě nechci říct, že by Roden a spol. zklamali, ale od nich se kvalitní výkon očekává. Paráda, která dle hodnocení není pro každého. Bohužel. 100%(5.7.2016)

 • Big Bear
  ****

  Tak tohle byla hodně zajímavá záležitost. Solidně postavený scénář i výborné herecké výkony, takový mám dojem po dokoukání. A to nemluvím o pár opravdu nepříjemných chvílích, pokud jste pejskaři. I psímu herci dávám za jedničku ! A vskutku zajímavá po všech stránkách byla i tmavooká Eliška Křenková coby spolubydlící .-). Zkrátka a dobře jedná se o dost povedený film ze současnosti s řešící aktuální problémy natáčený v exotických lokacích. Reflektuje mimo jiné i současnou rozšířenou nákazu kdy si ženy po čtyřicítce najednou uvědomí, že musí být nezávislé, že žít v rodině prostě nejde a od rodiny odejdou... Dávám za 4 kérky. * * * *(7.8.2018)

 • Pepinec
  ****

  Čtvrtá hvězda je za sympatické klábosení režiséra a producenta v Evaldu. Chtěl bych po každém filmu slyšet mluvit tvůrce, protože snad jenom Zdenda Trošků točí záměrně blbě. Tady se mi líbil informační minimalismus, protože v našich filmech to většinou vypadá tak, že postava žere červené jablko a má větu "to je ale dobré červené jablko." Překvapily mě výkony hereckých juniorů, oproti tomu jsem se znovu utvrdil v tom, že víc než Karlu Rodenovi věřím herectví i cvičené Border kolii. Ten chlap prostě nemá kule, Vanda Hybnerová tu coby manželka byla příjemná asi jako hřeben místo toaleťáku, ale jenom pohledem Rodena rozsekala na maděru. Tomu příště nevolejte, jinak za mě jen tak dál.(24.9.2017)

 • dormouse
  **

  Nelíbilo se mi přesně to, co všichni tak opěvují. Nedořečenost, naznačenost, rozvleklost. Myslím, že by si film zasluhoval hodně ostré nůžky a krátit, krátit. Bloudění nejsympatičtější postavy filmu, Otty, bylo pro mne osobně velmi bolestivé, i když se dalo čekat, že to s ním dobře dopadne. A to bylo také jediné pozitivum filmu.(7.3.2016)

 • sofiapetra
  *

  Nechtěně, ale ovlivněna mediální masáží, jsem čekala silný zážitek. Dočkala jsem se však jen nekonečné impotentnosti. Dlouho jsem věřila, že se to třeba ještě nějak zajímavě vyvine, když už dialogy stály za starou bačkoru, ale ani náhodou. Nebyla tam ani jediná scénka, která by stála za řeč či za zapamatování. Hovězí scénář. Nelogičnosti, nula emocí. Průser.(7.5.2017)

 • - Na Karla Rodena a Martina Pechláta v roli bratra režisér Olmo Omerzu myslel už před psaním scénáře. (Zdroj: CinemArt)

 • - Psa Otta hráli celkem čtyři psi. (vyfuk)

 • - Natáčelo se v Praze a na několika místech v Thajsku, kde tehdy právě bylo období monzunů. (Zdroj: CinemArt)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Eps1 12 Golden Ducks | All American | Letzte Einträge