poster

Kodaň

 • Copenhagen

 • slovenský

  Kodaň

Dobrodružný / Drama / Romantický

Kanada / USA / Dánsko, 2014, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pedestrian
  ***

  Je to příjemné, jde to od srdíčka, „dánská" Jennifer Lawrence (Frederikke Dahl Hansen) je svou spontánností naprosto okouzlující a půvabná, leč tomu chybí nějaká ta katarze (hledání dědečka v Kodani je na filmu to nejmíň zajímavé, jde tu spíš o ní a o něj). Zajímalo by mě, jak by se mi celý film líbil, kdyby se s těmi stejnými charaktery odehrával v nějakém úplně jiném městě, protože Kodaň snímku dodává na atmosféře opravdu hodně. 7/10(5.5.2015)

 • Malarkey
  ****

  Pokud se chystáte na výlet do Kodaně, tak doporučuji předem shlédnout tento film. Je to totiž taková příručka městem, která Vám ukáže, co všechno se ve městě dá dělat. No a to všechno šikovně režisér zakomponoval do příběhu s herci, kteří se průběhem celého filmu suprově promění. Hlavní postava, Amík, co hledá ve městě rodinu, se ze začátku chová jako klasickej případ zmrda, aby se postupně proměnil v sympaťáka, kterého si i Vy ve výsledku oblíbíte natolik, že u filmu roztečete jak parafínová svíčka. Jo a titulní skladba Vi to er smeltet sammen od Stoffer og Maskinen je fakt povedený kousek. Nemůžu se ho přestat nabažit stejně jako tohodle filmu.(29.6.2015)

 • Veronica27
  ****

  Tenhle příběh byl docela fajn, William, který přijíždí do krásné Kodaně, kde potká mladou a energickou Effy.Pak začíná vcelku dobrodružná cesta po stopách jeho dědečka.Nicméně, samotná navštívená místa jako je park Tivoli,socha malé mořské víly, nebo jen flákání se na kolech po městě.Působilo to na mě hodně pozitivně a fajn, Dánsko je nádherná země a tenhle film měl skvělou atmosféru.Po tomhle filmu mám chuť se sbalit a vyrazit na tohle kouzelné místo.(26.12.2015)

 • kolodej1
  *****

  tady pro mě není co řešit, to je jasně film za plný počet. Je to dáno především atmosférou tohoto filmu, o té to především je. A ta je tak výborná, že mě film zcela dostal. Přitom k ústřední dvojici jsem si musel hledat cestu, ale postupem času si mě získala. Samotný děj, tedy cesta po stopách dědy, byl spíš jen záminkou pro vykreslení rodícího se vztahu mezi Williamem a Effou. Přirozené dialogy i chování postav, krásné lokace, příjemná muzika - to je dohromady super koktejl, který jsem si s chutí vypil(26.2.2016)

 • premeny
  *

  Tam fakt nezaznela jediná ľudská prirodzená veta , pach, človečina , emóci, pravda, smútok ....... Umelosť, umelosť ... Pripomínalo mi to naprogramované figúrky hovoriace a konajúce na baterky. Toľko opakujúcich sa nezmyslov vyrábaných dnes remeselníkmi pre tých čo sa im nechce zamak rozmýšľať.(3.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
samsung link | 2018-10-22 23:08 | Hunter X Hunter 279