poster

Fakjů pane učiteli 2

 • Německo

  Fack ju Göhte 2

 • anglický

  Suck Me Shakespeer 2

 • Slovensko

  Fakjú pán profesor 2

Komedie

Německo, 2015, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Praxis
  ***

  Zklamání. Jednička geniálně zvrácená, plná odzbrojujícího humoru, dvojka líná nuda okořeněná sociální tématikou pro změnu v exotickém prostředí Thajska. Škoda, čekal jsem něco více. Pár fórků se rozhodně podařilo prodat beze zbytku - Všichni učitelé jsou kreténi, on je ale v pohodě kretén, herci výborní včetně M'Bareka, který cedí jeden brutální vtípek za druhým, jeho sbírka dementů taky, ale prostě to proti jedničce ztratilo náboj a já se místy dokonce i nudil. Škoda...ale přehnaná očekávání většinou nevyjdou... 70%(20.3.2016)

 • epicek
  ***

  Kdo by to byl řekl, že Němci dokážou udělát i napodruhé takovou vtipnou komedii , která si na nic nehraje a k pobavení diváka nepotřebuje fekální humor ani jiné věci , dělané přes bolest. Bavil jsem se bych řekl i víc jak u jedničky, jelikož M'Barek to zas nekompromisně sází a nejde pro sprostou urážku daleko. Jsem hodně překvapen , jak to podruhé fungovalo stále perfektně a řadím to k letošním TOP komediím. A co ty Špekí-Čene? Žerete tady hodně rýže co? (15.11.2015)

 • eraserhead666
  ****

  Překvapivě docela stejně dobrá sranda jako minule. Líbilo se mi to uštěpačné sekání na všechny strany, youtube blbkami počínaje, přehnaně na oko cool slušňáky se zdánlivě ušlchtilými cíli konče. A i ten hlavní hrdina není tak úplně čistý. Jednoduché, oddechové, zábavné. Že budu u Německé komedie čekat na trojku, by mě nikdy nenapadlo. Doufám, že bude.(13.3.2016)

 • Havaj8
  ****

  Dokonce i z dvojky vychází tolik pozitivní energie, že se to nedá ani pořádně popsat. Super humor, super hlášky a nejspíš bych se opakoval stejně jak u jedničky. Na německou komedii neskutečně uvolněný a i když ta hlavní zápletka nestála za nic, člověk prostě vypne a jenom se baví. Možná už to bylo trošičku sociálně a poučně zaměřený, ale fakt jenom minimálně. Souhlas, že komu padl do noty první díl, tenhle není o nic horší.(17.5.2016)

 • heyda
  ****

  Úplně srovnatelné s jedničkou. Pořád to má šmrnc a nadhled. Byli jsme na tom v kině jako parta studentů pedagogický fakulty a není lepšího povzbuzení do naší budoucí kariéry. Závěrečný spot, jak je úžasné být učitelem, se podle mě stane jednou kultovním. :-D Škoda několika trapných momentů, ale takové byly i v jedničce. Silné 4 hvězdy!!!(4.11.2015)

 • - Když Zeki (Elyas M'Barek) se svými žáky a místními sirotky na výletu v Thajsku navštíví McDive jedí jídla v baleních s německými nápisy, přestože se jedná o thajskou pobočku McDonald's. (hansel97)

 • - Tento film je druhým nejúspěšnějším německým filmem. Prvním je Manituova bota (2001). (NormanBates)

 • - V čase cca 0:53:40 má Zeki (Elyas M'Barek) zapíchané v obličeji akupunkturní jehly. Cca v čase 0:54:15, když se rozbíhá za Chantal (Jella Haase) a Dangerem (Max von der Groeben), jehly v obličeji pořád má, ale když za nima vbíhá na pláž a běží za nimi, už je v obličeji zapíchané nemá. (PatrikP4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
高倉真理子 | Musiques de séries | NICK APPS