poster

Dětství

 • Francie

  Une Enfance

 • anglický

  A Childhood

Drama

Francie, 2015, 100 min

Scénář:

Philippe Claudel

Producenti:

Margaret Ménégoz

Scénografie:

Samuel Deshors

Kostýmy:

Laurence Esnault
(další profese)
 • emma53
  ****

  Jimmy přijeď ! Já Ti koupím tenisovou raketu, budeme spolu blbnout, koupím Ti kotě a určitě Tě budu ráda posílat na tenisový kurt hrát, protože vím, že až se pak vrátíš, budeš mít v očích jiskřičky štěstí a o nic jiného mně nepůjde. To potřebuje dítě nejvíc........ lásku, pochopení a hlavně rodiče, kteří Tě budou milovat. Ale co víš, ten konec přece..........? Ta hudba byla krásná, přesně sedla k té atmosféře, kdo ji najde, tomu patří můj velký dík.(7.7.2016)

 • Malarkey
  ****

  Výborné francouzské drama, u kterého jsem se vysloveně těšil na závěr, protože mi bylo naprosto jasné, že přijde nějaká emotivní pecka. A to i přesto, že celý ten příběh byla jedna velká depka. Rodina, přítel, drogy, koťátko…Chvilkové nevýrazné scény nicméně přebyly ty silné, kde stačí nepatrný úsměv na rtech malého kluka a v tu chvíli je řečeno naprosto všechno. Závěr filmu opět potvrdil kvality francouzských filmařů…(15.12.2016)

 • olgab
  *****

  Jeden z velmi povedených a realisticky natočených francouzských nezávislých filmů. Film, patřící k těm, na které musí člověk i po jeho skončení ještě dlouho myslet a zároveň si klást otázku, jak je možné, že spousta dětí má tak hnusné dětství. Matka narkomanka, její násilnický přítel a dvě malé děti, které si krátí chvíle sledováním porna (a komentují ho posvém), když v přízemí domu často probíhají drogové a alkoholové párty. Jak tomu zabránit, jak takovým dětem pomoct? Ještě teď mi běhá mráz po zádech.(6.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Hayao Miyazaki è al lavoro su due nuovi film! | Español | Uchuu Kyoudai