poster

Hostina

 • USA

  Feast

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2014, 6 min

Režie:

Patrick Osborne

Scénář:

Patrick Osborne
 • Vignette
  ***

  Trochu jsem teda čekala, že psík bude na konci kraťasu jako koule a kamarádka dokonce předpovídala jeho brzkou smrt, aby to bylo správé morální poučení pro děti nevhodně krmící své zvířecí miláčky. Nakonec jsem ale tvůrcům odpustila, že je jim správná životospráva divé zvěře šumák a docela si filmík o obžerství (vy jste mysleli, že o lásce?) užila :)(9.1.2015)

 • kaylin
  ****

  Na první pohled strašně jednoduchý film, ale na druhý pohled krásných pět minut, do kterých se vměstnal v podstatě celý život a jeho krásy. A to prostřednictvím jednoho malého psíka, který rád jí něco, co není z konzervy. Tohle je jeden z těch krátkých filmů, který vás dovede pohladit po duši. Hezky pohladit.(17.1.2017)

 • easaque
  ***

  kromě příjemné animace je vidět na snímku prvoplánová dojemnost, kterou nerad vidím - proto jen 3 hvězdy. Ale k Oskaru to určitě pomohlo. Pro romantické duše jasná jednička - šak zkuste třeba tu: http://www.dailymotion.com/video/x2hzs96 [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 3 /// CASTING: X (3*MAX) ](31.3.2015)

 • Sadova302b50
  ****

  Extrémně milý kraťas o jednom přirozeně rozežraném psovi-nalezenci a tuctovém příběhu na pozadí. Jak zde již uživatelé zmínili, přijde mi též divné, že se ta horda žrádla na psisku nijak neprojevila a v závěru je na tom stejně jako na začátku. Trochu sci-fi tohleto... ale co, takovému filmíku to s lehkým srdcem odpouštím. 80%(21.5.2015)

 • Allien.9
  ****

  "And the Oscar goes to... Pixar." What a surprise.;-) Roztomilé, vtipné, dojemné. Jen doufám, že si dětičky z filmu nevezmou příklad a nezačnou své zvířecí miláčky krmit podobnými "lahůdkami". V reálném světě totiž pejskové praktikující podobné žranice umírají; v křečích, na zástavu tukem obaleného srdíčka.;-)(13.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Black Clover 46 | http://syracusediners.com/14069/little-dragon-ritual-union-2011 | Laura Dotson