Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Opakuju se, ale v poslední době je radost sledovat Matthewa McConaugheyho na plátně. Odpískal projekty, ve kterých ukazoval své břišní svalstvo a řešil „zásadní“ vztahové peripetie s nějakou slepicí, a sahá po těch, které vypadají velmi ambiciózně. Alespoň na papíře. V praxi totiž bohužel Zlato trošku platí za beztvaré dobrodružné drama, které velice rychle vyšumí. Obtloustlý zlatokop a alkoholik s pleškou je sice v jeho podání velmi solidní, ale tím to asi končí. Potíž je s unylým příběhem a se stylem, jakým je vyprávěný. Řemeslně je to prachobyčejný průměr, takže ty nedramatické scény nejsou ani nijak solidně vizuálně zabalené. Ve finále z toho máme jeden velký podfuk, který vzešel z obrovského naleziště zlata. K tomu nějaká ta malárie, nějaká ta přítelkyně, nějaký ten chlast. Trošku nuda. A já navíc tyhle biografie bez možností výsledek někam libovolně posunout úplně rád nemám. Ostatně k látce líně přistupující tvůrci se o to zřejmě ani nesnažili.(6.3.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Zlatá horečka v Indonésii. Zlato je vesměs průměrnou žánrovou podívanou, na které nejzajímavějším prvkem je samotná inspirace ve skutečném příběhu. Herecky slušné, ovšem scenáristicky nevyrovnané a ne zrovna nápaditě či zajímavě natočené. Spíše než jakkoliv památná věc je tedy tenhle snímek nenáročnou jednohubkou. [65%](16.2.2017)

 • silentname
  ****

  "Gold". Výstižný názov pre tento film. Matthew McConaughey na ceste za svojim veľkým snom za zlatom v roku 1988. Zaujímavý príbeh s dobrými momentkami, no miesto, kde skutočne zažiari je jeho záver. Nebudem klamať, záverečná polhodina filmu je moment, kedy konečne začne film prekypovať tým, čo som od neho čakal a prinesie zaujímavé momentky a ukáže nám ako môže vysoký vzostup spôsobiť aj nečakaný pád na úplné dno. A tento film to ukazuje skvele. Édgar Ramírez je rovnako skvelý a skutočne mám pocit, že sa pre túto rolu absolútne hodil. Nikto iný mi by mi tam lepšie nesedel. Ostatní mám pocit, že sú viac menej len do počtu a trošku posúvajú príbeh. Ale nič moc sa o nich nedozvieme. S výnimkou možno Bryce Dallas Howard, ktorá hrá Kennyho priateľku Kay. Funguje tam dobre. Mám ale pocit, že film trošku spadá do kategórie životopisných filmov, ktoré poznáme a nevedia akosi priniesť niečo moc nové, čo by sme nevideli. Dokonca ani len v posledných 5 rokoch. Robí to z "Gold" zlý film? Nie nutne. Je natočený dobre, nie je moc dlhý, nepôsobí zbytočne obohatený o scénky, ktoré sa mohli vystrihnúť a je slušne zrežírovaný. Povedal by som ale, že všetko balansuje na hrane okey až dobré. S výnimkou spomínaných záverečných 30-tich minút, kde film začne skutočne žiariť a zasluhuje si svoj zlatý lesk. Neviem či by som sa k nemu vrátil, ale som rád, že som si ho pozrel aspoň raz. Ak hľadáte dobrý film na večer, toto nie je zlá voľba. Čeknite si ho a uvidíte sami. Hodnotenie: B(11.12.2017)

 • luka4615
  ***

  Skvělý Matthew McConaughey v bezzubém, místy i nudném filmu, který při podrobnějším zkoumání odhalí i nedotažený scénář a velmi podivný soundtrack. Gold má ve své podstatě velmi zajímavý příběh, nicméně režisér Stephen Gaghan ho podává velmi rozvláčnou, chce se říci, že až odfláknutou režií, které "vévodí" občasné plytké dialogy a dějově prázdná místa. Toto všechno vytváří velmi rozporuplný divácký zážitek, který, jak už zde někteří naznačují, ocení jen lidé, jež se o tuto kauzu hlouběji zajímají. Události neznalý divák by zde vážně ocenil kratší stopáž a dynamičtější scénář, což by výrazně pozvedlo atraktivitu celého snímku na reprezentativní úroveň. Takhle ovšem Gold zůstává jen dalším projektem, jehož velké ambice dalece přesahují tvůrčí možnosti a schopnosti.(2.3.2017)

 • schizmo
  ****

  Ono koukat na herectví Matta McConaugheyho je samo o sobě zážitek. Protože podobně jako Jeff Goldblum má velmi jedinečnou pohybovou mimiku a řeč jeho těla je prostě koncert. Když k tomu přidáte vynikající "životopisný" příběh, který není nepodobný takovému Vlku z Wallstreet + třeba War Dogs, máte tu zaděláno na velmi zábavný biják. Výborná retro věc!(30.7.2017)

 • - Filmovalo sa na autentických miestach v New Yorku, Nevade a Novom Mexiku. Filmový štáb taktiež pracoval aj v Thajsku a Indonézii. (MikaelSVK)

 • - Ve zprávách, které sleduje Kenny Wells (Matthew McConaughey) v televizi, ukazuje moderátor výtisk časopisu Forbes, na jehož titulní straně je hlavní hrdina filmu a titulek „Fool's Gold“. Ve stejnojmenném filmu - Fool's Gold (2008) si zahrál Matthew McConaughey hlavní roli. (Snake.Charmer)

 • - Matthew McConaughey si pro roli Kennyho Wellse oholil hlavu a nasadil falešné zuby. (avitakova)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Em Là Đôi Mắt Của Anh (... | فيلم The Negotiation 2018 مترجم افلام اسيوية | Мэри Зофрис