• Esgalnor
  **

  Na začátku šílená hudba a šílená kamera - kamera se v půlce nějak srovnala a byla normální, bez rádoby efektních přibližovaček a klepání (ačkoliv ty trapně rozmazané záběry na mrtvolky jsou už ohrané), hudba ke konci už tak nevynikala, ačkoliv špatná zůstávala - špatný výběr písní, neseděla do scén... Ne, Brzobohatýmu tady ta hudba nejde. Naštěstí to zachráňuje kvalitní scénář a Strachova jistá režie. Zpátky na kolena to sráží špatně zvládnutý product placement. Herci skvělí (potěšila mě obvykle mně nesympatická Vilhelmová, tady byla fajn). Do průměru to sráží zase nesourodost a roztahanost jednotlivých linek, jejich vzájemná nesouvislost a roztěkanost. První série byla pro mě bomba od prvního dílu, tohle... mě zatím moc nepřesvědčilo. Potenciál tam je, ale jako náhrada za Svět pod hlavou to je zatím nedostatečné.(13.3.2017)

 • golfista

  Přirovnal bych to k prvnímu rande. ... Pěkná, zajímavá a chytrá holka ze sebe na prvním rande dělá pěknýho idiota. Při rozhovoru neudrží myšlenku, furt někam lítá (najednou se zvedla a šla si vyzvednout peíze i když určitě ví, že platím já!) a poměrně dost chlastá jistou nejmenovanou značku :) ... Jestli bych jí po takovým večeru pozval na druhý rande fakt nevím, ale Jiřího mám rád, tak doufám, že se začne chovat normálně (ta holka!)(14.3.2017)

 • honajz
  **

  Jistě, je to rozjezd, ale mně jsou ty postavy tak nějak ukradené. Policisté mi přijdou na jedno brdo - Kajnarová má už snad třetí policajtskou nebo s policií související roli po Specialistech a Temném kraji (kde hraje "jen" manželku policajta), Hájek hraje podobně jako ve Vraždách v kruhu nebo v čemkoliv jiném jsem ho viděl, snad jen Vilhelmová jako policajtka je novum, ale když tam s poskakujícím culíkem pobíhá mezi těžkooděnci bez kukly a potřebných centimetrů od dveří ke dveřím, a pak dožene a složí o polovinu většího chlapa, přijde mi to tak nějak směšné. Nu a pak se nám tu rozjíždí pár dalších, zatím nesouvisejících linií - vražda holky, milenecké vztahy, úchylný synek milionáře, podvodný advokát, profesionální lobbyista za hranou zákona, za živa pohřbený pán, nějaká asi archeologická grupa pátrající po templářských prstenech a mečích... Nedávno jsem viděl první díl Agentury Puzzle a i když je to seriál staršího data, přišlo mi to podobně zmatené, zbytečně překombinované a postavami nedůvěryhodné. Tak hlavně doufejme, že seriál opět neskončí velkou explozí, kde se nedořešené scenáristické kličky vyřeší smrtí většiny postav.(17.3.2017)

 • Tyckin
  **

  Vcelku typický český seriál, kde ve slovníku nemohou chybět výrazy jako kurva, prdel, hajzl, hovno a další libé výrazy, bez těch to zkrátka nejde. Zoufale slabé a uměle působící dialogy, herecké výkony jakou na tom podobně. Zápletka na mne nepůsobila o mnoho lépe, lacinost vysokého stupně. Hudba se nám tu sice snaží o dramatičnost, ale jaksi nedosahuje dostatečné kvality, aby měla jakoukoli šanci. Ač takový korejský seriál Arangsaddojeon nepovažuji za nejpovedenější kousek, tak moji pozornost dokáže upoutat 3x více než tahle česká slabota, hudbu nevyjímaje. Zatímco mamka sledovala Labyrint, já u toho bezproblémově a spokojeně usnul – když si uvědomím, že to má být to lepší z české tvorby, tak bych opravdu nechtěl vidět ten zbytek…(15.3.2017)

 • Autogram
  ****

  Mám z toho dosť veľkú hlavu. Toľko rôznych príbehov a zápletiek v jednom dieli seriálu som ešte nezažil. Obdivujem, ako to chcú za sedem dielov zvládnuť pospájať a vysvetliť, nie je to len Labyrint, ale poriadne bludisko. A postupom času sa to ešte znásobovalo. Na začiatku bola len jedna obeť vraždy, inak jedna z najfajnovejších vôbec, a na konci korupčno-mafiánsko-historicko-akčný thriller. –––– Já neříkám, že to tak nebylo. Jenom jsem zvyklej o všem pochybovat. Už se mi to párkrát vyplatilo. –––– Robert, hodnej kluk. Ona s ním trošku vorala. Spíš víc než trošku. –––– Tyvole, tak teď budeme za zlý oba.(13.3.2017)

 • - Filmovalo se v lokalitách: Ostrava, Brno, zámek Hoštice, Nebovidy, Kuřim, hrad Špilberk, Moravské Knínice, Hájky, Brněnská přehrada, Fakultní nemocnice Brno. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Tom Clancy's Jack Ryan | Download | Les Torrents