Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RelaxMan
  ***

  Ženy jsou kruté a muži pod pantoflem aneb antireklama na manželství. Bohužel to je fakt posledních let, ale přejdeme raději k hodnocení. " Teorie tygra " je vcelku dobrý film, dokonce se jedná o životní roli J. Bartošky. Ostatní herci ( kupodivu i J. Kohák ) a herečky ( E. Balzerová, T. Vilhelmová a I. Janžurová = role na zabití ) hrají též dobře.. Bohužel ani dobré herecké výkony nejsou všechno, když se pokazí to ostatní. Největší problém filmu je realita příběhu. V reálu by se zvěrolékař nikdy tímto způsobem nevzdal své profese. Scény z psychiatrie jsou též hodně nereálné. I finále filmu je jak kdyby ho natáčel Vejdělek s Troškou dohromady. Je to velká škoda, protože tento film měl velké ambice patřit mezi klenoty české kinematografie. Co říci na závěr: Lepší zůstat navždy singl, než mít doma toto.(19.9.2016)

 • NinonL
  ****

  Pánům ten pocit osvobození přeji, protože ženštiny ve filmu byly absolutně hrozné. Všechny. Takže jsem Jiřímu Bartoškovi i jeho mužským příbuzným ty výlety přála a říkala si jen houšť. Jiří Bartoška se mi po dlouhé době zase líbil ve filmu a trapný nebyl ani Jakub Kohák. O to horší bylo ženské rodinné osazenstvo. Zdá se mi, že Táni Vilhelmové už je docela hodně, dá se říct přímo převilhelmováno.(2.4.2018)

 • Handle
  ***

  Po těch nadšených ohlasech jsem teda čekal víc. Ona v tom je vidět snaha - herecky ve směs super, myšlenka zajímavá, ale přibližně od druhé půlky už se to ubíralo tak nějak divným směrem, scénář se mi fakt moc nelíbil. Komediálně navíc nic moc, ne že by to bylo trapné, ale vtipů je prostě pomálu a v podstatě žádný není vyloženě k zapamatování.(19.6.2016)

 • Boogeyman
  ***

  Je to taková ta nereálná zromantizovaná óda na cestu z města, kde Bartoška setřese okovy civilizace a manželského stereotypu a vydá se jen tak bloumat světem kam ho nohy zanesou a všechno je boží, nevázaný, nikde žádná pravidla. Dočkáme se tak Bartošky sedícího na vrcholu kopce, pokuřujícího cigárko a popíjejícího víno při zapadajícím slunci, ale nikdo neřeší, že by se do takovýho krpálu nikdy nevydrápal, sežrali by ho komáři, vyhlídka by byla plná bordelu a turistů, cestou zpátky by si ožralej zlomil nohu a vůbec že ten kopec je určitě tak 50 km od jeho domu a večer už mu autobus nejede. Ale nám je to podáno tak, jako že ho manželka rozčílila, tak si zašel za barák udělat na chvilku pohodičku...další věc je, že když už se člověk rozhodně jít "into the wild", pravděpodobně bude mít za dva dny hlad, bude smrdět, bude mít puchejře na nohou, cestou potká tak maximálně feťáka, blázna a bezdomovce a a pokud behem noci neumrzne, nejspíš ho policajti odchytnou a odvezou na záchytku. Bartoška však vyrazí a první co potká je krásná Slovenka, která ho pozve domu a chce ho ojet.(12.4.2017)

 • Sarkastic
  ****

  „Tak sem si řek, že je jednou ostříhám pořádně.“ No, indicie tu byly. Ale přece jen…až tak šovinisticky pojaté dílko jsem nečekal. Místy to z filmu „stříkalo“ skoro až zbytečně (vyloženě přehnané mi přišlo „oznámení o stavu plodnosti“ a nesedla mně poněkud „mimózní“ pasáž na policii). Na druhou stranu, snímek to sem tam přežene úmyslně, přece jen jde o nadsázku a demonstraci určitého jevu. Tak či tak, ženskému publiku bych film spíš nedoporučil, leda těm divačkám, které si u něčeho takového dokážou udržet nadhled (ale jak tak vidím, naštěstí i takové se najdou). A o to by mělo jít u něčeho podobného především. Ale ať už se na film budete dívat jakkoliv, tahle hořkosladká tragikomedie o hledání mužské svobody, vyvazování se z konvencí a dusivých svazků s nemálo trefnými a vtipnými hlody (jakože já se u snímku smál docela často a hodně) za to zhlédnutí a slušné 4* rozhodně stojí. „Časem budu do toho hrobu dávat starou pani.“ - „Jo a ona bude překvapená, že je tam sama.“ Výstižný komentář: GilEstel(1.1.2017)

 • - Rasa psa, která doprovází ve filmu Jana (Jiří Bartoška), je francouzský ovčák beauceron. Stejná rasa psa se vyskytuje např. ve francouzských filmech o Angelice jako policejní pes Sorbon nebo ve filmu Medvědi (1988). (modra.pani)

 • - Scéna s kozami se natáčela v Jílovém u Prahy. Komparzu v této scéně se účastnili převážně místní občané. (J.A.K.)

 • - V čase 36:29 přijde za Janem (Jiří Bartoška) do domu pečovatelka Váženová (Ivana Uhlířová) která má na sobě brýle. Dvě sekundy na to má ale brýle dole a teprve si je nasazuje. (JosefTomas)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
[7sht me]fellatiojapan-276 | 서머너즈 워: 천공의 아레나 | Texas királyai