poster

Kde domov můj? (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 25 min

Režie:

Zbyněk Fiala

Hrají:

Aleš Háma
 • kratajirka
  odpad!

  Alešek je king. On ví všechno a může se soutěžícím vysmívat za to, že tak základní otázku jako je "Která českoskovenská herečka je rodačkou z města Slaného?" on prostě ví, neboť se podívá na svůj čínský monitor, který mu prozradí "světe div se je to" Olga Scheinpflugová. Je to prostě borec a celý pořad je mega!!(21.7.2017)

 • Ruda.neck
  *

  Formát pořadu je opravdu tragický. Otázek zazní velmi málo (za ně jedna hvězda), úvod a pauzy vyplněné rádoby vtipným a rádoby nezávazným tlacháním moderátora se soutěžícími jsou trapné, bodování otázek nesmyslné, když se v první části nikdo nepřihlásí, přichází na řadu zbytečné tipování ("no vidíte, měl jste se přihlásit"), ve druhé části již není po pár otázkách o co hrát, nezachrání to ani "strategická" možnost přehodit jednu otázku na soupeře ("á, začíná se taktizovat"), maximální možná výhra hodně nízká, ve snaze ji alespoň 2x navýšit přicházejí finalisti o vše a jsou na tom vlastně jako ti, kteří vypadli po pěti minutách v prvním kole. Jedním slovem nuda a nezachrání to ani Háma, který byl dobrý např. v Taxíku. Proč si tvůrci podobných pořadů myslí, že divákům jde hlavně o skvělou zábavnou show? Alespoň mě jde především o největší počet zajímavých otázek, které padají v přiměřeném tempu a můžu si vyzkoušet na ně odpovědět. Zlatý AZ kvíz nebo Riskuj.(8.9.2016)

 • SOLOM.
  **

  I já se musím přidat na stranu nespokojených diváků. Podobné soutěžní pořady jsem kdysi sledoval, ale s Riskuj se tohle opravdu srovnávat nedá. Je sice pravda, že se díky některým otázkám dozvím i docela zajímavé věci o naší vlasti, ale jinak je to celkem nuda. Na polovinu otázek nikdo neodpoví (ani se nepřihlásí) a to poslední kolo se mi taky nějak nezdá. Viděl jsem jenom pár dílů, ale ani Háma to nevytrhne. Jediné co beru jako pozitivum je ta možnost, kdy můžete jednu z otázek dát svému soupeři.(21.8.2016)

 • Kimon
  ***

  Žádné připitomělé šou, soutěž jak má být. Aleš Háma to vkusně zvládá (nudný není), ale výběr soutěžících asi nebude příliš velký. Mnozí mají více sebevědomí, než rozumu, ale budiž. Divák se dozví o své vlasti zajímavé věci, i když mnohdy ne od soutěžících. Aleši, jen do toho. Tempo a spád je tak akorát, a ti, kteří chtějí blbý šou, ať koukají na komerční televize.(25.2.2016)

 • hero_bk
  odpad!

  Tohle není ublíženost, tohle je objektivní. Byl jsem tam a mám to z první ruky. Háma je naprosto naprosto neschopný moderátor (není problém jeden vstup o jedné větě natáčet 12x). Otázky v prvním kole jsou pro mateřskou školku a je to jen o tom, komu líp funguje tlačítko (ani ne o rychlosti, fakt jen o funkčnosti tlačítka). V dalších dvou kolech jsou naopak na úrovni, že to nemůže vědět snad nikdo. Však je taky průměrná výhra snad 1000 korun... Zrušit!(20.12.2016)

 • Aleš Háma

 • - Pro moderátora Aleše Hámu to nebyla první zkušenost s moderováním televizní zábavní soutěže. Dříve moderoval např. soutěž Taxík (od r. 2008). (majky19)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Agnifera | Der Staat gegen Fritz Bauer | Zwischen zwei Leben (2017)