poster

Robin Hood

 • USA

  Robin Hood

 • USA

  Robin Hood: Origins

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Robin Hood

 • Kanada

  Robin Hood

 • Nový Zéland

  Robin Hood

 • Velká Británie

  Robin Hood

 • Austrálie

  Robin Hood

Akční / Dobrodružný

USA, 2018, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • silentname
  *

  Všetkým, čo boli dnes so mnou v kine na tomto filme sa ospravedlňujem. Normálne nebývam takto nedisciplinovaný, no tu sa to skutočne nedalo. "Robin Hood" je pre mňa ukážkou toho, ako sa filmy nerobia. No musím povedať, že ma tvorcovia skutočne v druhej polke filmu maximálne pobavili. Tak dlho som sa už nerehotal už dlho. Záverečná akčná scénka je ukážkou absolútnej stupidity, kde nikto nevedel ako sa má robiť stredoveký film. A miesto toho z toho urobili moderný film zasadený do stredoveku, kde sa všetci správajú ako v súčasnosti. Dialógmi, akciami a dokonca by som dovolil povedať aj kostýmami. Šerif z Nottinghamu tu má kožený kabát ako keby to bolo z Matrixu. Záverečná akčná scénka je ako keby sme pozerali v televízii boj ťažkoodencov proti vzbúrencom v modernej dobe. Chýbajú iba obušky. Úvodné časti sú celkom okey, no postupne sa film absolútne rozsypáva a vyzerá to ako keby ho režíroval veľký Paul W. S. Anderson. Nedá sa to brať ani v najmenšom seriózne. Čím to ide ďalej, tým je film stupídnejší a ku koncu už absolútne nevie čo robiť a tak len strieľa hrach na stenu. A okrem toho tu máme Jamieho Dornana, ktorý chce urobiť v stredovekú obrovskú politickú kariéru. Neviem čo viac k tomu dodať. Efekty sú otrasné, kostýmy sú otrasné, príbeh je mizerne napísaný a ku koncu si robia už asi srandu aj tvorcovia sami zo seba. Je to čistá tragédia. A ja za týmto filmom v žiadnom prípade stáť nebudem. Nemôžem mu dať pozitívny rating len z dôvodu, že som sa na ňom rehotal. To nie je kvalitou filmu. Je to bez debaty špatný film. Ale miestami má svoje humorné nekvality, ktoré ma pobavili. Hodnotenie: D(7.12.2018)

 • Eawy
  **

  Nemastné, neslané a nudné. Síce je hlavný hrdina sympatický, ale ako Robin Hood málo charizmatický. Charizma chýba popravde všetkým hercom. Záporáci sú málo záporní, Marian ma väčšinu času rozčuľuje a "vzťah" medzi Marian a Robinom ma zanecháva chladnou. Vôbec nevadí zmodernizovanie histórie, či boje,ktoré nedávajú zmysel z hľadiska histórie, ale chýba tomu grády. Všetky zaujímavé akčné scény sú zle zostrihané, prehnaná slow-motion a žiadny naozajstný progress, čo sa týka Robinových schopností. Jeden z najmenej zaujímavých filmov, čo som videla v posledných mesiacoch. 40%(11.2.2019)

 • Xmilden
  *

  Už z podstaty ten film nesnáším. Pro diváky, kterým je třeba 12 let a v životě se setkávají poprvé s nejznámějším zbojníkem, který řádil v okolí Nottinghamu, tahle patlanina, bude tou pravou historickou středověkou? rubačkou. Pro nás všechny ostatní je tohle odporný paskvil, který se nestydí hanobit legendu a s naprostou neúctou ji modifikovat na verzi pro 22. století. Při scéně kdy Robin přichází do jakéhosi kasína mě fackovala hanba. Utíkací scény na koních jsou velmi podobné jako v sérii Rychle a zběsile, s tím rozdílem že se tedy odehrávají na koňských hřbetech. Spravedlnost ovšem nakonec existuje a film dostal z komerční stránky pěkných pár facek a stáhl se do zapomnění. Večer jsem si musel pustit na spravení verzi s Kevinem Costnerem, u které jsem ujistil, že Robin Hood vlastní opravdu více než důstojné zpracování. 20%(18.2.2019)

 • blackJag
  **

  Mně to divoké pojetí vůbec nevadí, ptám se ale, pro boha živého, proč je to tak blbě napsané? Jenom díky zásadní nemohoucnosti na pozici najaté psavé síly (evidentně bez patronace příslušné múzy) je celý ten guláš dost vyčichlý. Je to cool jak flitry posázená kunda, zve k pobavení, když se vám ale ten lesklý bordel dostane na jazyk, nezbývá než plivat rozpouštějící se jedovatou barvu. 40%(12.1.2019)

 • ben666
  ***

  No ,na jednu stranu chápu že s tohohle filmu je propadák , příběh skoro žádný , humor taky moc nefunguje stejně tak vztah mezi Robinem a Marianou ( a taky dalších nesmyslů) . Na druhou stranu akce je povedená , film rychle odsejpá a Taron v roli Robina se mi líbil. Takže film nic moc ale koukat se na to dalo.(12.1.2019)

 • - Natáčení probíhalo od 20. února 2017 do 20. května 2017 v Dubrovníku (Chorvatsko), Ture a Budapěšti (Maďarsko). (Stoka)

 • - Taron Egerton se učil efektní a rychlé střelbě z luku u dánského umělce a lukostřelce Larse Andersena, který drží světový rekord v rychlostní střelbě. Jeho rekord je vystřelených 10 šípů za 4,9 sekundy i 3 šípy za 0,6 sekund. (Prochy38)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
jessafish | Gintama Movie : Kanketsu-hen – Yorozuya yo Eien Nare BD Subtitle Indonesia | Huck: Adventures of Huckleberry Finn