poster

Co na to Češi (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 40 min

 • Sygauras
  odpad!

  Co na to Češi ? Jakoby na tom záleželo. I kdyby na to milion lidí házelo tuny hnoje, stejně bude televize tvrdit že tak velkou sledovanost nemá ani HBO. Soutěže se špatně hodnotí, tak to raději ani nebudu skoušet, protože mě nikdy nebavilo čumět na bandu lidí, kteří se za hromádku peněz nechají ztrapňovat. A nebo víte co ? Já tomu ten odpad dám.(6.9.2018)

 • topi80
  odpad!

  Tipoval bych, že pořad je nějaký oprášený námět z Československé televize z přelomu 70. a 80. let. A není to námět úplně špatný, je zajímavé sledovat a tipovat, co budou lidé nejčastěji odpovídat. Rozdíl je v tom, že tehdy by asi nebyl jako moderátor nasazený týpek, který šišlá, koktá, huhňá a jeho hlas je příjemný asi stejně jako zvuk vyžilého netěsnícího vysavače. O nějaké pohotovosti, příjemnosti nebo dokonce vtipnosti už nemůže být řeč vůbec.(19.9.2018)

 • jedimik
  odpad!

  Nový kabát, stejná soutěž, jiný kanel. Ajéje, to jsem se bála. Matonoha jako moderátor tam nesedí, neumí to pořádně rozproudit a chvílemi mi přijde, že více nervózní než samotní členové týmu, je on sám, protože má konečně příležitost si zase vydělat. Moderuje to jako já Vánoční besídku, zatím naprd ale příště to možná bude lepší. Zatím 1/5(22.3.2016)

 • Peabody
  odpad!

  Comeback miluji dodnes, ale to je zásluha Tomáše Baldýnského. Myslím, že tato soutěž /neviděl jsem slovenskou verzi, natož proboha primáckou a na tohle jsem hodil krátce oko právě kvůli Comebackovému castingu TM) by se mohla jmenovat kdo je na place nejblbější. a jméno režižéra je dokonalý nomen omen - inu v nouzi může točit opravdu každý.(10.8.2018)

 • rt12

  Televize zapnuta v očekávání hokejového zápasu a při přepínání padla jsem na tento ,,Zábavný pořad". Kde se pan Matohuhňal učil verbálnímu projevu (JAMU ???) je mi záhadou. K samotné soutěži : otázky na úrovni ,, Co udělá zajíc, když na poli najde mrkev " + hnusné studio + již zmiňovaný trapný nemoderátor = naprosto NEZAJÍMAVÉ.(9.5.2016)

 • - Soutěž se již dříve vysílala pod názvem 5 proti 5 na TV Prima. (Bernyz)

 • - V jednom z rozhovorů pro TV Nova moderátor Tomáš Matonoha uvedl, že v průběhu jednoho natáčecího dne vznikne až pět dílů tohoto pořadu. (majky19)

 • - Pořad je inspirován americkou soutěžní show Family Feud, která se vysílá již od roku 1976 a v roce 2013 byla v USA zvolena třetí největší herní show všech dob. (Dizzy_eM)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nessie & Me (2016) | Nero 2015 Platinum v16.0.02900. | Le Dernier loup VOSTFR DVDRIP 2015