poster

Orchidej na smetišti (E04) (epizoda)

 • Slovensko

  Orchidea na smetisku

Drama / Mysteriózní / Psychologický / Krimi

Česko, 2017, 59 min

 • Necrotongue
  *****

  Čtvrtá epizoda mi přišla jako zatím nejlepší z celého seriálu. Vyšetřování případu vraždy mě bavilo, tvůrci tentokrát nezapomněli zapojit i humor a hlášky Martina Plachého jsou opravdu propracované. Musím pochválit i Jana Budaře, na kterého jsem v předchozích epizodách pozapomněl, ale jeho Klement Kratěna, jenž neustále bojuje proti reakčním živlům a západnímu imperialismu, je výborný. Jako bonus zde vystupuje Antonín Blaník v roli soudruha Šejby, Marek Daniel ty funkcionáře prostě umí. Bavil jsem se přímo luxusně.(28.4.2017)

 • Fuksinka
  *****

  To byl příbeh jak z basnické sbírky. Velmi smutný, osudový, bizarní a přece ne trapný. Zajímavá detektivka. Trojan jako bůh pomsty. Výborná vtipná, ale současně mrazivá scéna s Markem Danielem. DNA a depilace super. K tomu odporné politikaření Kopty. A konečně jsme se taky dozvěděli, co si o svém působení v minulosti myslí Filip. Akorát jak mohl vědět, že se Bárdos jmenuje v současnosti Daniela?(23.1.2017)

 • sud
  *****

  Martine, ty si pořád myslíš, že jsi chytřejší než já, ale na mě nemůžeš štípat dříví, nejsem Špalek! Konečně pořádný kriminální případ a epizoda, která (až na pár detailů) funguje jako samostatný příběh. Jeden zajímavější podezřelý než druhý, zápletka je čím dál absurdnější a divák ani neví zda se má smát, nebo cítit mrazení v zádech. Dokonalá scéna vyhánění mániček z hospody, Martin Plachý ukazuje jaký je doopravdy a objevuje se dokonalý Marek Daniel coby slizký soudruh Šejba st. (nepřehlédnutelná podoba s hoteliérem z filmu Homolka a tobolka). 100%.(3.9.2017)

 • klukluka
  **

  Maličko lepší, i když Neužilův Marvan je pro soudruhy vébé dál spíš koulí u nohy, než profíkem z budoucnosti. Ale ta největší výtka tentokrát zní: opravdu od své problematické hospody odpoutám nechtěnou pozornost, když pohodím mrtvou číšnici kdesi za městem? To je teda chatrná konstrukce... A takhle tupě tady na mě působí mnohem víc postav. Zmotá se scénárista i na někoho chytrýho? Naděje na to, že by to mohlo být třeba i trochu vtipný, už jsem se definitivně vzdal. P.S.: Ta mánička zpívající Kristýnku od Nagyho...škoda slov.(24.1.2017)

 • otík
  ****

  Konečně pořádný a povedený díl, ve kterém se pátrá po zabité dívce. Hláškuje se tu o sto šest, jedna bizarní postavička vedle druhé, jeden podivnější vztah k mrtvé vedle druhého. Mladý Marvan hlavně maká a pátrá, jeho budoucnost se tu moc neřeší, ale přesto když už se ke konci řeší, je to zábavné. Spokojenost, snad i další díly potvrdí vzrůstající kvalitu.(24.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Little Dog: Season 2 | 奇迹男孩 | Reptilien