Nastala chyba při přehrávání videa.
 • themic
  *****

  Jeden z nejnormálnějších a nejlepších filmů Jima Carreyho... Hraje svou roli normálně a né s nějakejma zbytečnejma úchýlejma výrazama... Role Bruce mu sedla i Jennifer Aniston nezahrála špatně.:) Docela dobrá komedie, která neurazí... Rozhodně se najdou i horší a to o hodně horší!.. Na to, že je to komedie, to je vážně dobrý..:)(13.11.2007)

 • Anderton
  ***

  Shadyac by sa s Careym aj radi odviazali (súdim podľa niekoľkých vydarených fórov), lenže držia nad nimi pevnú ruku božskí neomylní filmoví producenti a majitelia štúdia, ktorí vedia najlepšie, čo väčšinové obecenstvo potrebuje. Alebo čo mu aspoň stačí ku šťastiu a návšteve kina. Afroamerický boh v bielom obleku, uf. To by som zožral maximálne Spikemu Leeovi, alebo Kevinovi Smithovi.(8.6.2012)

 • B!shop
  ****

  Takova prumerna komedie, kterou z prumeru vytahuje Jim Carrey. Sice se tentokrat docela kroti, takze vtipy nesouvisi s jeho sklebenim, az na par vyjimek, ale spis s jeho vyuzivanim moci. Pricemz samotnej napad na obdrzeni moci od boha je docela originalni a diky Carreyho blbnuti i vtipnej, ale pouze do doby, nez dojde na poucovani co je v zivote spravne atd., ale to je jen ke konci a da se to prezit. Krome Carreyho stoji za pozornost Steve Carell, kterej se tu chova kupodivu normalne, Morgan Freeman, kterej se do takovyhle role skvele hodi a pak Jennifer Aniston, ktera ale hrala, jak kdyby slo o serial Pratele. Sice se nejedna o nejakou bombastickou komedii, ale tech 100 minut jsem se nenudil a obcas jsem se docela dost bavil.(19.9.2006)

 • Dr.film
  ***

  Po tomhle filmu je zřetelné, že Jimovi „šklebící komedie“ pomalu ztrácí své kouzlo. Jim Carrey je neservíruje s takovou vehemencí jako třeba v Ace Venturovi, ale je jich tu dost na to, aby nešel přehlédnout jejich pohasínající šmrnc. Jim je perfektní komik ale jeho mimické kotrmelce se pomalu stávají nudnými, když je vidíme v každém jeho druhém filmu.(2.6.2004)

 • golfista
  ***

  Už jsem si myslel, že Jim Carrey svoje role postupně umírňuje směrem k serióznosti :) Na to je ale moc velký "šílenec". Tohle je spíš návrat k typu "Lhář, lhář", než pokračování "Majestic" :) ... Na několika místech lze sice (jako já) chytit záchvat nekontrolovatelného smíchu, na mnoha se budete lehce nudit. Prostě průměrná komedie, která svůj účel tak na 50% splní .... Apropó: Ačkoli mám "Rachel" rád, tak Aniston je fakt příšerná herečka :)(25.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Superman: The Animated Series | Evolution Simulator 2 v1.06 APK Free | Vego TV - Chinese TV Movies apk