Nastala chyba při přehrávání videa.
 • silentname
  *****

  Všetci sme to chceli a konečne sme sa dočkali. Jedna z najlepších postáv z knižnice Marvelu konečne dostala svoj seriál. "The Punisher" je skutočne skvele spracovaný. Jon Bernthal nesklamal a opätovne ukázal, že táto postava mu absolútne pasuje a dáva mu veľkú dávku charakteru a robí z neho človeka, ktorého chceme sledovať od začiatku až do konca. Ben Barnes ako Billy Russo je rovnako skvelý. Komiksy nepoznám, takže nemôžem hodnotiť toto, no z toho čo som videl som veľmi spokojný. Punisher a Micro sú skvelá dvojka, veľmi dobre si vedia pomáhať a vznikne medzi nimi skutočne pekné priateľstvo. Popravde mohol by som asi vymenovať všetky postavy a nenašiel by som nikoho, kto nebol podľa mňa skvele stvárnený a nezaujímavý. Všetci boli super. A to je najlepšia stránka tohto seriálu. Ak by som mal osobne len jeden drobný problém, tak by som povedal, že by som asi chcel v seriáli viac akcie zo strany nášho hlavného hrdinu. Akcie je tu dosť a rovnako sa tu aj strieľa dosť. No "Punisher" je dokopy "Punisherom" veľmi krátko a chcel by som vidieť viac jeho akčnú stránku. Koniec koncov, to chceme všetci vidieť a dostávame z neho naopak viac drámy a menej akcie. Ale keď sa do toho obuje, tak je to vynikajúce a silné. Aby som ale neklamal, tak je to veľmi dobrá dráma a je to zaujímavé sledovať. Len si myslím, že by som si predstavil možno menej drámy a viac akcie zo strany Franka Castla. Ale neznamená to, že to je niečo zlé. Seriál vysoko odporúčam vidieť. Marvel nezaspali na vavrínoch a priniesli ďalší skvelý prírastok do svojej kolekcie seriálov. Dúfam a verím, že im to vydrží. Hodnotenie: A(25.11.2017)

 • Morholt
  *****

  Už když se Punisher objevil v Daredevilovi, bylo celkem jasné, že jeho sólovka bude dobrá. Ale že to bude takhle zatraceně parádní, to mě ani ve snu nenapadlo. Tohle má všechno. Předně se Punisher může pyšnit příběhem o několika vrstvách, který sleduje vedle Franka i další postavy, které celkový obraz výtečně doplňují. Jako bonbónek vidím reakci na aktuální témata, která ve Státech v současnosti rezonují. Je tu kulervoucí akce, která vrcholí přestřelkou ve sklepení, což je jedna z top žánrových sekvencí vůbec a na své si samozřejmě přijdou i fandové vyhřezlých vnitřností a stříkajících mozků, protože bez nich by Punisher nebyl Punisherem. A samozřejmě casting s naprosto dokonalým Berenthalem, který chraptí tak, že z toho jde mráz po zádech. Ale pozadu nezůstávají ani další herci, kteří všichni do jednoho sedli ke svým rolím jak p*del na hrnec. Obrovská natěšenost na druhou sérii a doufám, že si to Castle rozdá s Rusákem a mámou Gnucciovou. 100%(1.12.2017)

 • dO_od
  *****

  // 1. řada - Krev, slzy a kytara. Sólovka Punishera není tak velkolepá, jako druhá řada Daredevila, zároveň ale není ani tak rozbitá, jako např. Luke Cage, nebo Iron Fist. Tvůrci Frankovi ušili poměrně soustředěný příběh, jenž sem tam doplní překvapivě lidské vedlejší linky, které obzvlášť *tenhle* seriál potřeboval naťuknout. Nezastavitelný stroj na zabíjení padouchů možná bez značnějších problémů obstojí v komiksech, v seriálu to ale je třeba nějak rozlišit, uvést do kontextu, porovnat, rozvést - a tohle všechno se jako nějakým zázrakem povedlo. Mohlo to být o 1-2 epizody kratší? Asi jo. Je to ale ve finále takový problém, abych mohl říct, že Punisher nepatří k tomu nejlepšímu, co jsem letos viděl? Ani náhodou. 9/10(17.11.2017)

 • sharky
  ***

  Furt stejný problém se všemi Marvel/Netflix seriály - strašně málo děje na hrozně moc dílů, je to straaaaaaaaaaaaaaašně utahanéééééééééé. Nekonečné záplavy zbytečných dialogů neberou konce. Musel jsem se hodně ošívat, abych překonal prvních 8 dílů nudy a dočkal se konečně pořádného seriálu v dílech 9-13. Hodně to drží nad vodou skvělé výkony herců, kteří, i když už tu stejnou větu říkají po dvacáté, zní furt přesvědčivě. Úplně nejotravnější jsou nekonečné retro záběry Frankovy manželky a nekonečně blbé výstupy Microvy manželky. Naopak mě bavila celá nejednoznačná postava Billyho Russoa, včetně jeho představitele, něco takového v tomto universu hodně chybělo po odchodu Wilsona Fiska. Vidím to tak na 70 %, chtěl jsem dát 4 hvězdičky, ale finální zúčtování s padouchy mi přišlo příliš brutální, už přes čáru. Chápu, že Frank si to musel vychutnat, ale mnohem víc bych ocenil nějakou soubojovou choreografickou kreativitu, než jen tupé údery bez nápadu. Tak zůstanu na třech.(14.2.2018)

 • mcb
  ****

  Stejně jako všechny seriály tandemu Marvel/Netflix se i The Punisher potýká s nevyrovnaným tempem a výplňovými epizodami, kde si postavy dlouze na „levné“ lokaci povídají o něčem, co stačí říct jednou větou. Oproti předchozím nepodarkům má však tento seriál zdaleka nejsilnější hlavní postavu (i jejího hereckého představitele) a funkční příběh, v němž se zrcadlí trauma z války, životní ztráta a pokřivený obraz americké společnosti. Pokud se člověk prokouše pomalou první polovinou seriálu, odmění se mu posledních šest epizod emocionálními krvavými jatky.(8.2.2018)

 • - Detektiv Mahoney (Royce Johnson) na začátku epizody zmíní organizaci Iluminati. V komiksech jde o několik vyvolených jedinců, kteří rozhodují o dění po celém světě, mezi které patří např. Iron Man, Mr. Fantastic, Doctor Strange či Black Bolt. (NiWi)

 • - Po vypuštění seriálu nyní v rámci MCU pobývá v New Yorku hned 9 superhrdinů / samozvaných ochránců. Jsou jimi Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, Doctor Strange, Iron Man, Captain America, Spider-Man a samozřejmě Punisher. (NiWi)

 • - O roli Punishera měl zájem i Tom Hardy, ten byl ale nakonec obsazen do role Venoma. (Zek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Watch Now | Brandon Auret | [MARKS HEAD BOBBERS HAND JOBBERS] Christy Mack aka The cum dumpster [720p]