Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sardon
  *

  Děs běs, aneb jak pejsek a kočička tvořili dort. Bezradnost děje mi chvilkama připomínala porevoluční Trhala fialky dynamitem. Bohužel jestliže se Fialkám dal prominout slaboduchý (ne)děj s omluvou jakéhosi porevolučního nadšení " teď můžeme do filmu nacpat co chceme a dělat si srandu z čeho chceme" tak u Muzzikantů můžeme jen bezmocně plakat nad tím, na co zase někdo dal peníze. Děrgelovi jsem ani na vteřinu neuvěřil, že je rockový muzikant co to dělá především srdcem, navíc nechápu proč měl při zpěvu hlas, který se k němu vůbec nehodil. Jedinná zápletka filmu tak vlastně bylo zjištění Dr. Schwarze, že má ještě jednu dceru.Celý zbytek filmu už jsem pak čekal, jestli se z postavy Martina Dejdara nevyklube nějaký utajený strýček bratrance tety doktora Schwarze, abychom si společně na závěr mohli říci : "Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina". Bože kam ten "český" film spěje?(20.1.2018)

 • Maik22
  odpad!

  Představte si hovno obalené ještě do většího hovna. Víte hovno o tom o čem to je,ale jde o hovno, tak proč ne......a vo tom to je. Velké hovno obalené do záběru Beskyd, které jsou stejně o hovnu (ve filmu, jinak jsou Beskydy nádherné). A víte o čem píši? O hovnu...tenhle film je prostě jedná velká sračka. Děkuji za promrhaných 109 minut.Snad už nikdy více. Prezentace třineckých celebrit v čele "celebrit" s Křížem a Dejdarem...větší hovno snad ani nedokážete namíchat ve své hlavě...natož ve filmu.(19.11.2017)

 • Mikecat
  *

  Doktor u jezera elektrickej gitary v spolupráci s Nohavicou a Kollárovcami - zazneli Sokoly a Mariša. Réžia si myslela, keď uvidíme pár nahých tiel a vášnivých bozkov mladej rebelky ktorá to hrá s otcom aj synom nastriedačku tak padneme na riť?Nezáživné, plytké dialógy, slabé herecké výkony, jednu * dávam za dobrú muziku a Kollárovcov.(13.11.2017)

 • Olík
  *

  Každý má plnou hubu (promiňte mi ten výraz) Zdeňka Trošky a jeho "tvorby", ale tady se taky točí podobné "skvosty"......mokré sny Petra "vždycky jsem se chtěl stát rockere a proto okrádám důchodce na Šlágr TV" Šišky. Za tohle by se měl Dejdar omluvit Bártu Simpsonovi, Děrgel Janáčkově konzervatoři, Kříž Štěpánu Šafránkovi, Doga Lemmy Kilmisterovi, Nohavica Krylovi, Šiška všem a Kramár......no Kramár, to je taková postavička, že tam sedí. Pominuli, že scénář napsal "Šiška Petarda" společně s Duem Yamaha o cigárpauze mezi jednotlivými sety na vystoupení v Dolním Senošlapově, tak tady je špatně snad úplně všechno....natočené, zahrané...snad i ten catering byl převážně o rohlících na strouhanku. Epické záběry na v dešti rokujícího Pavla Kříže.....vau, múzy pláčou, Jimi Hendrix rotuje v hrobě a Michal David se blaženě tiskne k ruské Máše. Chápu pane Šiška, že jste si vždycky přál stát se druhým Mickem Jaggerem, šňupat modrou skalici ze zadků potetovaných osmnáctek a poté souložit vše co neuteče, každopádně bych Vám doporučil, zůstat u Dětí z Pirea a své nenaplněné touhy si nechat na večerní usínání.(3.1.2018)

 • senor
  *

  Nádherné. Horší než odpad! Takže asi -*. Už jsem se skoro bál, že Duo Yamaha tam nebude, ale nakonec se hoši zlatí ukázali. Film jsem si pustil v rámci akce "někdy je dobré si pustit úplné dno, ať má člověk perspektivu" a nezklamal mě. Nesmyslné osudy velkého množství neživotných a netalentovaných panáků, splácaných dohromady s promem na slezsko.(15.1.2018)

 • - Natáčelo se v oblasti Těšínského Slezska. Například v Jablunkově na akci Gorolski Święto, Dolní Lomné na Slezských dnech, Hrádku na Slavnostech Belka, Návsí u benzínové stanice Shell. Dále na Hrčavě, Českém Těšíně, Třinci. (Jurenka01)

 • - Roman Izzi Iziáš, který nazpíval postavu Izziho (Pavel Kříž) si ve filmu také zahrál, a to postavu hard rockového kytaristy. Ve skutečném životě je to zakladatel, zpěvák a nepřehlédnutelný frontman hardrockové kapely Doga. (J.Cobra)

 • - Když Izzi (Pavel Kříž) vyzvedává na motorce Kláru (Michalina Olszańska), která jde z vyšetření a vychází ven z budovy, jedná se ve skutečnosti o budovu českotěšínské radnice. Následně spolu odjíždějí z náměstí po ulici Čapkova, která je jednosměrná a vyjíždí tudíž v protisměru. Dá se to poznat i podle toho, jak jsou zaparkovaná všechna auta. (J.Cobra)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
4 篇影评 | Henry Danger | natedrake