Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MrHlad
  **

  Sandra Bullock a její parta se chystají ukrást tříkilový náhrdelník z diamantů. A taky u toho chtějí skvěle vypadat. Debbie a její parťačky by chtěla být stejně pohodová podívaná jako Dannyho parťáci, na to ovšem téhle bandě chybí šarm a nějaká pořádná zlodějská výzva. Místo toho tu je spousta luxusu, drahých hadrů a šperků a až příliš často i pocit, že koukáte do katalogu s předraženou módou než na zlodějskou krimi komedii.(27.7.2018)

 • Jordan
  *

  film, ktorý nie je ani vtipný (či aspoň nejako "zábavný"), ani akčný, ani napínavý, ani sexi (čo je až trestuhodné pri pohľade na herecké obsadenie) a len sa priživuje na "mene" a kulte jednej vydarenej heist trilógie, ktorej silu tým pádom devalvuje, si naozaj nezaslúži vašu pozornosť. keby to malo aspoň nejaký "guilty pleasure" moment, ale ani to, nič. prázdne, chladné, nudné...(7.1.2019)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Příliš jsem tomu nevěřil, ale ve výsledku velmi milé překvapení. Herecky velmi silná ženská sestava, kde vévodí Sandra Bullock s Anne Hathaway, ale potěší i Cate Blanchet či Rihanna. Film si drží solidní tempo celý film a velmi mě bavilo sledovat plánování loupeže i zároveň její provedení, což bylo podáno dostatečně inteligentně a poutavě s fajn závěrečným zvratem včetně. Líbil se mi i pojišťovák Columbo, takže slušná Heist zábava. 80%(30.8.2018)

 • JohnnyD
  **

  Treťotriedna variácia na Soderberghovu trilógiu, ktorá sa snaží imitovať predlohu, ale výsledok je k smrti nevtipný, fádny, tupý heist bez akéhokoľvek napätia - a napriek móde a ženskému osadenstvu - i bez štýlu. Jediné, čo tu stojí za zmienku, je famózna Anne Hathaway, ktorá si užíva rolu rozmaznanej hollywoodskej hviezdičky.(17.9.2018)

 • Elyssea
  ***

  Hm. Debbiiny parťačky uvázly někde na půli cesty. Začátek se rozjíždí poměrně slibně zejména díky způsobu, jakým se Debbie propracuje z vězení až do luxusního hotelu během odpoledne. I rekrutování týmu probíhá v dobrém tempu, ale zároveň rozkryje první problém - totiž to, že některé členky týmu jsou tak nevýrazné, až by tam ani být nemusely. Platí to zejména pro postavu Mindy Kaling, částečně i pro Lou Cate Blanchett - ačkoliv ta slouží jako parťák k Debbie, její přínos v rámci celé krádeže je vcelku nijaký (pokud nepočítáte tu "bokovku"). Kromě titulní Debbie tak vyčnívá zejména Rose Heleny Bonham Carter, která konečně mohla přirozeně uplatnit svou excentricitu. Paradoxně si ale všechny parťačky strká do kapsy Anne Hatthaway, která si svou variaci na ne úplně blbou hollywoodskou divu naprosto užívá. Co je to ale platné, když Gary Ross nemá žádný cit pro tempo. To nejdůležitější na celém filmu je vždy provedení loupeže a tomu chybí cit Soderberghových parťáků pro rytmus i estetično. Met Gala je jedna z nejpompéznějších událostí módní / celebrití smetánky a přesto Ross celé to blýskavé pozlátko ignoruje. Většinu času trávíme u stolu s Daphne nebo u záchodu s Debbie. Proč? Pro jeden záběr, kdy se všechny hrdinky předvedou v robách (Nine Ball třeba naprosto nesmyslně), aniž bychom viděli tu veledůležitou róbu Daphne zepředu. Neříkám, že z Ocean's 8 by bylo nutno dělat zločinný Sex ve městě / Ďábel nosí Pradu, ale ono exkluzivní prostředí je trestuhodně nevyužité. Zklamaná jsem z výkonu Richarda Armitage, který působí celou dobu strašně nervózně, a vůbec mu nevěřím, že by o něj Debbie nebo Daphne kdy zavadily pohledem. Jako jednohudbka to ale funguje dobře, program na nedělní odpoledne jako vyšitý. (Což je při tom hvězdném obsazení docela smutné.)(2.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Dead Effect 1.2.1 for Android 2.3.3 12.1 MB | Fairy Tail 28 | Скачать