poster

Sicario 2: Soldado

 • USA

  Sicario: Day of the Soldado

 • USA

  Sicario 2: Soldado

  (pracovní název)
 • USA

  Soldado

  (pracovní název)
 • USA

  Sicario 2

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Sicario 2: Soldado

 • Austrálie

  Sicario: Day of the Soldado

 • Nový Zéland

  Sicario: Day of the Soldado

 • Velká Británie

  Sicario: Day of the Soldado

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA / Itálie, 2018, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CrypzzXD
  ***

  Trochu mi vadí, jak se tvůrci bojí přijít s odlišným přístupem a jen rutinně napodobují to, co jsme viděli před třemi lety. Mám s tím problém především proto, že oproti valné většině diváků nepovažuji první díl za dokonalé dílo a Soldado se bohužel, alespoň pro mě, od Sicaria liší jen v maličkostech. Je to stejně drsné, špinavé a nekompromisní, ale zároveň v mnoha momentech dost nudné. A stejně jako minule se jedná o technický a vizuální nadstandard, kterému však chybí pořádné napětí a výraznější postavy. V rámci žánru si raději zopakuji seriálový Narcos, avšak na poslední patnáctiminutovku, ve které se dostaví jak napětí, tak i krásná nekompromisní akce v čele s výtečným Brolinem, si v budoucnu zavzpomínám rád :-) 6/10(18.9.2018)

 • SNCIS
  ***

  Obsahuje spoilery: "Žádná pravidla pro tentokrát.... Chci tě uvolnit... Pomůžeš nám začít válku." - "S kým?" - "S každým." Na začáteku je to prima samej výbuch, drsnej Josh Brolin, klidné vyprávění děje. "Pokud chcete začít válku... Uneste prince. Král ji zahájí za vás." Po 23 minutách se konečně dočkáváme prvního záběru s hlavním hrdinou (Benicio Del Toro). Poté máme trochu akce, kterou doprovází psychická hra s šestnáctiletou dívenkou. Po 60 minutách nám oznámí: "Prezident na to nemá žaludek." - "Co jsi to řekla?" - "Skončili jsme. Tvým úkolem bylo zahájit válku s mexickými kartely, ne s mexickou vládou." Od této chvíle to začalo nudit. Probralo mně až usmrcení a následné vzkříšení hlavní postavy, což je v podstatě závěr filmu. Má to velice poutavý příběh, ale víc než 3 hvězdy nedám. - 60%.(25.12.2018)

 • Ant
  ***

  Člověk by se asi neměl divit tomu, že když chybí 2/3 klíčových umělců z prvního dílu, tak to nedopadne úplně nejlépe. Dám šanci čemukoliv, pod čím se podepíše Taylor Sheridan, ale tohle prostě nevyšlo. Místy nudný příběh, který jako by vypadl ze současných amerických zpráv, unylá režie, neinvenční hudba... Těžko budu hledat větší pozitiva. Brolin a Del Toro vynikající jako vždy, ale scénář jim nic moc nového nenabídne. Snad největším překvapením byla Isabela Moner, která si film skoro krade pro sebe. Husí kůži jsem měla jen na konci, kdy začala hrát nezapomenutelná hudba z prvního dílu. Posledních 15 minut bylo hodně fajn, ale film to nezachrání. Holt zředěná verze původního Sicaria, která nemá důvod existovat.(30.6.2018)

 • salisbury
  ****

  První pokračování Sicaria dostalo nový háv v podobě režiséra Stefana Sollima, který se prodral na výsluní výtečným snímkem Suburra. V Sicariu Del Toro neztrácí s Brolinem na charismatu a jejich herecká účast je hodna uznání. Film má plno silných momentů, které jsou obdivuhodně dechberoucí s propulsovaným hutným zvukem deroucí se z pevně ukotvených repráků, ale bohužel střípkem úrazu je scénáristova listina, která občas zaskřípe zuby a srazí snímku královský hřebínek. Soldado i přesto neztrácí na atraktivitě a pokud mu občas nějaký ten renonc odpustíme, tak ve výsledku můžeme být více než nadprůměrně spokojeni.(28.6.2018)

 • Malarkey
  ***

  Stefano Sollima je bezesporu skvělý filmař. S druhým dílem Sicaria si docela pěkně pohrál. Jen škoda, že té akce tam bylo poměrně málo na to, jak mě bavila. Byla totiž set sakra opravdická, bez špetky digitálu...a to já vždycky moc rád ocením. Horší to už ale bylo se samotným scénářem, kterej na konci udělal tak strašný výkruty, že jsem se z toho málem posral. Uznávám, že Tylor Sheridan za pár let dokázal, že je borec, ale tady už to tak trošku přehnal. Zřejmě nejvíc zprasenej scénář v roce 2018.(28.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
La Casa del Reloj en la Pared La historia gira en torno a la vida de un chico huérfano de nombre Lewis Barnavelt que se topa con un mundo hecho de pasadizos que se hallaba escondido en la vieja casa de su tía. Producida por Steven Spielberg y dirigida por Eli Roth, “La casa del reloj en la pared” es una mágica aventura para toda la familia ... | Ich sage 24 Stunden lang ,, EXSL95 IST SCHEI*E '' | Martin Dehn | Azura Skye