poster

Hangman

 • Austrálie

  Hangman

 • Nový Zéland

  Hangman

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  *

  Strašně moc bych chtěl najít důvod, proč dát Hangmanovi víc. Už z úcty k Al Pacinovi, kterého vždy rád vidím v detektivní roli a nebo pro Karla Urbana, jemuž bych přál větší úspěchy v kariéře. Jenže Johnny Martin. Že je scénář "jen" slepencem nejrůznějších klišé a nefunkčních motivů, to je jedna věc (naopak jsem celkem ocenil vyšetřovací část, která v určitou chvíli slušně táhne). Ale Martin prakticky každý moment s nějakým potenciálem zabije svou režií. Bolestivé je to hlavně v úvodu (až komicky natočená "akční scéna") a na konci, kdy do sebe možná vše určitým způsobem zapadne, ale provedení se nechytá ani na televizní kriminálky. Bože, vedle Hangmana i 88 minut vypadá jako dobrý film! A jindy božský Al? I mistr je tu víceméně do počtu, upsaný postavě pravděpodobně pouze proto, aby si na stáří ještě trochu přilepšil nějakým tím komerčnějším projektem. Chvílemi svou velikost připomene hlasem, mimické svalstvo je ale tentokrát na odpočinku. Možná by tam měl - při vší úctě - odejít i Pacino (minimálně v rámci detektivního žánru). Detektiv Archer si jednoznačně nezaslouží být ve společnosti Vincenta Hanny (Nelítostný souboj), Serpica a Willa Dornera (Insomina). 30%(28.11.2017)

 • kaylin
  **

  Je fakt smutné vidět, jak je tenhle film nezvládnutý z hlediska scénáře a celkově u režie. Tohle prostě je film, který měl být napínavý, který měl mít překvapivý závěr, ale tady nic nevychází z děje, ale prostě se to jen vloží, pokud je třeba. A nejhorší je, že takové hvězdy jako Al Pacino musí odříkávat tak stupidní dialogy.(9.3.2018)

 • honajz
  **

  Nehrát v tom Al Pacino, tak jdu s hodnocením níž. Ono se to celé snaží o atmosféru á la Seven, ale žel jen snaží. Protože celá ta story není domyšlená, spousta kamínků v té skládačce je vachrlatě zasazena, a stačilo by fouknout, aby spadla. Nehledě na to, že tvůrcům je zcela jedno, že auto ve vodě je objeveno ve dne, že se odtud hned jelo do domu podezřelého a hnedle tam našli nápovědu v podobě vláčku - den neden, k inkriminované trati přijedou prostě večer v jedenáct. Co jim kurnik tak dlouho trvalo? To se šli mezitím převléknout, nebo co? Nebo sice oba policisté bystře po asi páté vraždě přijdou na to, že to má nějakou souvislost s nimi a nechají si vyjet podezřelé, kteří šli na rok do lochu, ale opět se soustředí hned na prvního podezřelého a ani je nenapadne prozkoumat ty zbývající, alespoň zevrubně. Pak zde máme tu motivaci novinářky, proč dělá reportáž, to je tak patetické jak ze Žhavých výstřelů. Ale abych jen nehaněl, jistou míru napětí to sem tam má (jen sem tam, neb některé scény jsou ukecané víc, než je zdrávo), pouze celé to rozluštění mi přišlo takové narychlo spíchnuté a odfláknuté. Když člověk odmyslí ony nelogičnosti, dá se říci, že jde o průměrnou detektivku o masovém vrahovi, kde některé motivace jsou jen naznačeny a divák si je musí domyslet, protože dořečeny do detailu by zněly, nu už skutečně jako parodie (třeba šéfka policie na vozíku, to si o parodii přímo koleduje). Ale kdoví, podle konce hrozí, že vznikne další díl...(4.1.2018)

 • Morholt
  **

  Fakt jsem chtěl, aby se mi to líbilo, ale moc to nešlo. Martin sice sem tam ukázal nějaké záblesky, ale i tak potvrdil, že je v zásadě jenom břídil a pořád mi hlava nebere, proč mu Urban s Al Pacinem kývli na spolupráci. Zápletka sama o sobě je klasickým honem na sériového vraha, ale to, na čem má příběh stát, tedy postupné splétání jednotlivých vláken do smysluplného celku, je tady vystaveno hodně kostrbatě a hra na náhodu je místy nesnesitelná. Všechno korunuje mizerný konec, kdy -SPOILER- Al Pacino utáhne vraha na vařenou nudli a poslední scénu mi taky hlava nebere. Martina uřž nebrat. 30%(3.12.2017)

 • *CARNIFEX*
  *

  Kombinácia “Sabriny, mladej čarodejnice” a Al Pacina v thrillery o dolapení sériového vraha? Toto je snáď zlý sen. Ako môže niekto obsadiť do jednej z hlavných postáv osobu, ktorá pôsobí jak dobrovoľný darca orgánov. A popravde, možno by toto spolčenie ani nedopadlo tak tragicky, keby za tak stupídnym scenárom, nestál tak neskutočný babrák ako je Johny Martin, ktorý doposiaľ nič normálne nenatočil a zrejme ani nikdy v živote nenatočí. Cítim sa trápne aj za neho, no ešte viac krútim hlavou nad takou persónou, akou je bez pochýb samotný Al Pacino. Nuž, poslednú dobu hrá v samých sračkách, a tak hádam ani nikto nemohol očakávať, že “Hangman”, bude dierou do filmového sveta. To, že je to takmer úplne bez akejkoľvek snahy nejako zaujať, by som ešte ako tak prežral, no že to bude obnášať tak drbnutý dej, v ktorom sa postavy správajú jak absolútni kokoti, to už bolo na mňa priveľa.(23.11.2017)

 • - Celý snímek se natáčel v Atlantě ve státě Georgia (USA). (Yardak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
New Fist of the North Star Episode 1 English Dubbed | There's No 'I' season 05 episode 05 | Сборники мультфильмов