poster

The Sinner (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017 - 2018, 11 h 42 min (Minutáž: 42–46 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tatannka
  ***

  První epizoda je tak slibná! Bohužel to Jessica Biel všechno vyklopí moc rychle. A na rozdíl od knížky seriál všechen prožitý hnus v jejím životě vyladí až do té míry, že se svět zdá docela v pořádku. Jen nesmíte mít přísné rodiče a smůlu na nešťastné náhody : http://www.indiewire.com/2017/09/the-sinner-book-differences-incest-murder-nazi-abortion-orgy-usa-network-1201878805/(23.9.2017)

 • Morholt
  *****

  Spořádané matce od rodiny rupne z ničeho nic v kouli a na pláži pobodá neznámého maníka. Motivaci není schopná objasnit, právníka odmítá a všechno směřuje k tomu, že stráví hodně dlouhou dobu za katrem. Nicméně je tu všetečný detektiv, který začne postupně rozplétat, co za tím vším je. Tohle mě bavilo. Vláčné tempo přesně odpovídá charakteru děje a i když chápu, že někomu to pomalé vyprávění nemusí vyhovovat, mě to sedělo, protože i vzdor tomu se z mého pohledu pořád něco dělo. Samotné pozadí zločinu bylo smutné, temné i lidské a hlavně dávalo smysl. Žádné scénáristické boty jsem si nevšiml a ani jsem neměl potřebu jí hledat. Příjemným osvěžením byla i policistova osobní linka opepřená troškou zvrácenosti. Jessica Biel a Bill Pullman zahráli na jedničku a ačkoliv ani jeden nepatří k mým oblíbencům, sem by se jen těžko našel někdo lepší. 90%(22.3.2018)

 • Makky
  ****

  Pomalé tempo mysteriózna, nevedomosti a paranoje sa časom zmení na vyšetrovanie plné zahmlievania, nejasností a nových motívov. Najmä náboženská linka rodičov mohla byť rozvinutá do väčších krajností. Očakávania prvých epizód idú do stratena, respektíve výsledok je úplne odlišný, než divák predpokladá. Vyrovnanosť epizód, skvelé závery a fantastickí Pullman s Biel ťahajú tento zvláštny príbeh plný neočakávaných zvratov.(5.11.2017)

 • Handle
  ****

  Ačkoli nemusím podobné thrillery (respektive mě spíš nudí, protože často sázejí pouze na strašně "chytrou" pointu, která vlastně není vůbec chytrá), tak mě těch několik dílů poměrně po celou dobu bavily. Sice to není nic, co by udělalo díru do světa, ale jako fajn thrillerová jednohubka to funguje úplně v pohodě. Dokonce ani ten závěr nebyl nijak pitomý, a proto v pohodě přihazuju i čtvrtou hvězdu. Ve svém žánru určitě nadprůměr.(25.4.2018)

 • Tosi
  *****

  Billa Pullmana jsem od Surveillance nikde neviděl a jsem z něj nadšený. Jeho paralelní příběh se mi zdál o něco lidštější a přístupnější než komplikované tajemství Jessicy Biel, ale obě tyto hlavní postavy byly výborně obsazené. At´ tuto sérii nazvat detektivním příběhem nebo psychologickým thrillerem, byla vynikající.(3.10.2017)

 • - Jessice Biel bylo při natáčení 35 let, přestože hrála postavu Cory Tanetti, které je v seriálu 27 let. Navrch hraje Coru i ve flashbacích, ve kterých jí je 23 let. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Joanna Moore | ', CENTER);" onmouseout="return nd();">Luke Winslow King ft Esther Rose The Coming Tide torrent | Neueste Kritiken